V Szachowy Turniej Pamięci Września

V Szachowy Turniej "Pamięci Września" rozegrany został 10 września 2006 roku w siedzibie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu. Zgromadził on na starcie rekordową ilość uczestników. W turniejowe szranki stanęło 154 zawodniczek i zawodników reprezentujących. woj łódzkie, opolskie, śląskie i wielkopolskie oraz dwóch zawodników z Ukrainy. Turniej otworzył obecny na rozpoczęciu Starosta Wieluński - Andrzej Stępień.

Tabela turniejowa - grupa A


M-ce   Zawodnik            Miejscowość   Ro PZSz Pkt  ŚrB.  Buch. Progr.

  1 Kołosowski,Mateusz     Skierniewice    2134  8.5  46.0  57.5  44.5
  2 Kowalski,Łukasz        Skierniewice    2083  7.5  43.5  56.5  40.5
  3 Shilov,Sergey          Ukraina         2269  7.5  41.0  52.0  37.5
  4 Rakowiecki,Tomasz      Łódź            2351  7.0  45.5  59.0  41.0
  5 Flis,Paweł             Łódź            2072  7.0  44.5  58.0  39.0
  6 Rawicz,Karol           Rzeszów         2110  7.0  43.0  56.0  37.0
  7 Szybka,Andrzej         Ligota  Dln.    1902  7.0  41.5  52.5  37.0
  8 Popek,Jacek            Kluczbork       1905  7.0  39.0  50.5  36.0
  9 Siąkowski,Maciej       Łask            1900  7.0  36.5  47.5  37.0
 10 Kowalczyk,Rafał        Wieluń          1952  6.5  40.5  52.0  36.5
 11 Pacholec,Tomasz        Bełchatów       1971  6.5  38.5  50.0  33.5
 12 Pietrzak,Tomasz        Łódź            2008  6.5  37.5  47.5  30.5
 13 Kwapisiewicz,Wojciech  Bełchatów       1881  6.5  37.0  48.0  33.0
 14 Kostrzewa,Michał       Wieluń          1800  6.5  35.0  44.5  29.0
 15 Pilarski,Dawid         Ligota  Dln.    1800  6.0  39.0  49.0  31.0
 16 Perlicjusz,Ryszard     Bełchatów       1800  6.0  38.5  48.5  30.5
 17 Klepaczka,Tomasz       Skierniewice    1886  6.0  38.0  49.5  32.0
 18 Marchewka,Jakub        Czarnowąsy      1800  6.0  38.0  48.5  31.0
 19 Maciejczak,Andrzej     Sieradz         2000  6.0  37.5  47.5  34.0
 20 Pilarski,Piotr         Ligota  Dln.    1779  6.0  37.0  49.5  31.0
 21 Majewski,Stanisław     Pabianice       2000  6.0  37.0  48.5  28.0
 22 Gabrysiak,Łukasz       Dąbrowa         1600  6.0  36.5  46.0  29.0
 23 Usatiuk,Igor           Ukraina         2088  6.0  36.0  46.0  29.0
 24 Rewasiewicz,Miłosz     Ligota  Dln.    1820  6.0  35.5  46.0  31.5
 25 Boder,Marlena          Skierniewice    1600  6.0  35.5  45.0  29.0
 26 Kowara,Magda           Skierniewice    1926  6.0  35.0  46.0  32.0
 27 Szybka,Joanna          Ligota  Dln.    1600  6.0  34.5  42.5  25.5
 28 Wesołowski,Tadeusz     Kluczbork       2000  6.0  33.5  43.5  30.0
 29 Flis,Radosław          Łódź            2011  6.0  33.0  43.0  28.0
 30 Szczuka,Błażej         Wieluń          1600  6.0  31.5  41.5  24.0
 31 Chudzik,Tomasz         Łask            1801  5.5  41.0  51.0  34.0
 32 Dachowski,Julian       Ligota  Dln.    1960  5.5  40.5  52.0  33.0
 33 Błaszczak,Karol        Wieluń          1800  5.5  38.5  49.0  32.0
 34 Dąbrowska,Kamila       Galewice        1800  5.5  38.0  48.5  32.0
 35 Hadrian,Kacper         Wieluń          1800  5.0  39.0  49.0  33.0
 36 Błaszkiewicz,Mateusz   Bełchatów       1600  5.0  38.5  48.0  27.0
 37 Ziemacki,Janusz        Kutno           2200  5.0  38.0  48.5  29.5
 38 Rzepkowski,Jerzy       Pabianice       2000  5.0  37.0  48.0  33.0
 39 Kowalczyk,Mariusz      Wieluń          1600  5.0  37.0  45.0  29.0
 40 Wolniaczyk,Daria       Wieluń          1600  5.0  36.5  45.0  25.0
 41 Ochedzan,Tomasz        Wieluń          1800  5.0  36.0  47.5  28.0
 42 Kustal,Emilia          Bełchatów       1600  5.0  35.5  45.0  27.0
 43 Lampkowska,Patrycja    Łódź            1600  5.0  35.0  45.5  26.5
 44 Szymański,Jerzy        Namysłów        1800  5.0  35.0  45.0  25.0
 45 Ostalska,Natalia       Łódź            1600  5.0  35.0  44.0  24.5
 46 Marchewka,Jarosław     Rudniki         1000  5.0  34.5  44.5  28.0
 47 Budziński,Jan          Skierniewice    1800  5.0  34.5  44.0  27.0
 48 Pietrzak,Zbigniew      Sieradz         1800  5.0  34.0  44.0  28.0
 49 Luba,Michał            Wieluń          1600  5.0  34.0  44.0  26.0
 50 Kowalczyk,Adam         Skierniewice    1800  5.0  33.5  43.5  26.0
 51 Bienias,Piotr          Rudniki         1000  5.0  32.5  42.5  27.0
 52 Owczarek,Jakub         Wieluń          1800  5.0  32.5  42.5  25.5
 53 Syncerek,Zbigniew      Łódź            1000  5.0  31.5  41.0  26.0
 54 Bakalarczyk,Jola       Wieluń          1601  5.0  31.5  40.0  25.0
 55 Mencfel,Artur          Praszka         1800  5.0  31.0  39.0  26.0
 56 Berezowski,Marian      Kluczbork       1800  5.0  31.0  39.0  25.0
 57 Rzeszowski,Adam        Wieluń          1800  5.0  30.5  39.0  24.0
 58 Szefer,Antoni          Wieluń          1800  5.0  30.5  39.0  23.0
 59 Kisiel,Gerhard         Ligota  Dln.    2000  5.0  30.5  38.5  22.5
 60 Szybka,Magdalena       Ligota  Dln.    1600  5.0  30.0  39.0  21.0
 61 Wolniaczyk,Bartosz     Wieluń          1400  5.0  29.0  38.0  19.5
 62 Zwarycz,Miłosz         Kutno           1600  5.0  28.5  36.5  20.5
 63 Pieczyński,Marian      Wieluń          1600  5.0  28.5  36.0  22.5
 64 Tarnowska,Aleksandra   Skierniewice    1800  5.0  27.0  35.0  23.0
 65 Długosz,Krzysztof      Pabianice       2178  4.5  37.5  48.0  27.5
 66 Siąkowski,Andrzej      Łask            1800  4.5  36.5  46.5  25.5
 67 Urbaniak,Paweł         Dąbrowa         1600  4.5  33.0  43.0  21.5
 68 Stępień,Marian         Wieluń          1600  4.5  32.5  42.0  21.5
 69 Podkówka,Mirosław      Kluczbork       1800  4.5  32.0  42.0  21.0
 70 Pilarski,Marian        Ligota  Dln.    2017  4.5  32.0  41.5  21.5
 71 Syncerek,Anna          Łódź            1600  4.5  31.5  42.0  21.5
 72 Żbik,Jan               Wieluń          1800  4.0  36.5  46.5  25.0
 73 Plewiński,Sylwester    Pabianice       1600  4.0  36.0  47.5  22.0
 74 Smolorz,Zygmunt        Byczyna         1800  4.0  32.5  42.0  24.0
 75 Jarząbek,Bogusław      Krzyworzeka     1600  4.0  32.5  41.5  25.0
 76 Potapski,Jerzy         Sieradz         1600  4.0  32.5  38.5  24.0
 77 Kowalski,Krzysztof     Skierniewice    1800  4.0  32.0  41.5  23.0
 78 Bieganowski,Jakub      Kutno           1600  4.0  32.0  40.0  24.0
 79 Kuliński,Jan           Bełchatów       1600  4.0  31.0  40.5  20.5
 80 Makielak,Hubert        Wieluń          1400  4.0  31.0  40.0  18.0
 81 Zięba,Artur            Bełchatów       1600  4.0  31.0  39.5  20.0
 82 Łukiewicz,Kaja         Bełchatów       1600  4.0  30.5  41.0  19.0
 83 Kowalczyk,Agnieszka    Wieluń          1600  4.0  30.5  39.5  20.0
 84 Galus,Adam             Sieradz         1400  4.0  30.5  38.5  20.5
 85 Sitek,Marcin           Krzyworzeka     1200  4.0  30.0  39.0  15.0
 86 Zabłotny,Bruno         Łask            1600  4.0  29.5  38.0  19.0
 87 Majda,Jakub            Bełchatów       1400  4.0  28.5  37.0  17.0
 88 Tołoknów,Adam          Rudniki         1000  4.0  28.0  36.5  18.0
 89 Włodarczyk,Henryk      Wieluń          1600  4.0  28.0  35.5  17.0
 90 Krokocki,Jakub         Skierniewice    1400  4.0  28.0  35.0  19.5
 91 Kowalczyk,Mateusz      Wieluń          1400  4.0  27.0  35.0  19.0
 92 Lange,Aleksandra       Bełchatów       1601  4.0  27.0  35.0  16.0
 93 Wlazły,Piotr           Krzyworzeka     1200  4.0  27.0  34.5  17.0
 94 Pilarska,Monika        Ligota  Dln.    1400  4.0  27.0  34.0  18.0
 95 Jaskulski,Włodzimierz  Wieluń          1600  4.0  26.5  34.5  20.0
 96 Miklaszewski,Piotr     Skierniewice    1000  4.0  26.0  34.0  16.0
 97 Kubica,Piotr           Galewice        1600  4.0  25.5  34.5  17.0
 98 Polak,Michał           Rudniki         1000  4.0  25.0  33.0  15.0
 99 Kuźniak,Zygmunt        Wieluń          1600  3.5  30.5  38.0  18.0
100 Galus,Sylwester        Sieradz         1400  3.5  29.5  38.5  18.0
101 Kruszyński,Krzysztof   Bełchatów       1400  3.5  29.5  38.0  17.0
102 Żabka,Kamil            Kutno           1400  3.5  29.5  38.0  17.0
103 Zając,Aleksandra       Bełchatów       1400  3.5  28.5  37.0  15.5
104 Zając,Michał           Bełchatów       1400  3.5  25.0  31.5  15.0
105 Dębkowski,Konrad       Sieradz         1400  3.0  32.0  42.0  19.0
106 Łukaszenko,Mateusz     Pabianice       1400  3.0  29.5  38.5  16.0
107 Rykała,Monika          Pabianice       1250  3.0  29.0  36.0  15.0
108 Nagła,Paulina          Skomlin         1100  3.0  28.0  33.0  16.0
109 Budzyna,Sylwana        Wieluń          1250  3.0  26.5  35.5  12.0
110 Sitek,Piotr            Krzyworzeka     1200  3.0  26.5  32.5  13.0
111 Świątek,Joanna         Sieradz         1000  3.0  25.5  30.5  16.0
112 Wyrębak,Łukasz         Krzyworzeka     1200  3.0  25.0  33.0  12.0
113 Wojciechowska,Kinga    Kutno           1250  3.0  25.0  32.0  13.0
114 Dudek,Patryk           Skrzynno        1200  3.0  24.5  31.5  13.0
115 Marciniak,Tomasz       Skrzynno        1200  3.0  24.5  31.5  10.0
116 Kozłowski,Dominik      Wieluń          1200  3.0  24.0  31.0  11.0
117 Furman,Wiktoria        Skomlin         1100  3.0  23.5  31.5  13.0
118 Litke,Rafał            Wieluń          1200  3.0  23.5  29.5  13.5
119 Szymczak,Paula         Łódź            1400  3.0  23.0  31.0  12.5
120 Martofel,Michał        Kutno           1400  3.0  22.5  29.5  11.0
121 Grabczak,Arkadiusz     Krzyworzeka     1200  3.0  22.0  29.0   9.5
122 Kasterka,Sławomir      Krzyworzeka     1200  3.0  21.0  27.0  10.0
123 Dobroszek,Martyna      Bełchatów       1400  2.5  28.0  37.5  13.5
124 Furman,Angelika        Skomlin         1100  2.5  25.0  32.5  10.5
125 Wasilewski,Adam        Skierniewice    1400  2.5  24.0  31.5  12.5
126 Toboła,Agata           Skrzynno        1100  2.5  20.5  27.5  10.5
127 Idasiak,Łukasz         Skomlin         1000  2.5  18.5  23.5   8.0
128 Strózik,Mateusz        Krzyworzeka     1200  2.0  24.5  30.5   9.0
129 Wesołowska,Dominika    Galewice        1400  2.0  23.0  30.0  10.0
130 Sitna,Sylwia           Krzyworzeka     1000  2.0  21.0  25.0   9.0 
131 Gorzkowska,Paulina     Skomlin         1100  2.0  20.0  25.0   5.0
132 Stróźik,Karolina       Skomlin         1000  1.0  21.5  26.5   7.0
133 Gorzkowska,Monika      Skomlin         1000  1.0  21.5  25.5   4.0

Źródło:http://priv.twoje-sudety.pl/~szachywrzesien/a/index.html