KOMUNIKAT KOŃCOWY
FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU SZACHOWEGO O „ZŁOTĄ WIEŻĘ”
Ręczno, 18.03.2007 r.
Wyniki drużynowe:
1. STOMIL I Bełchatów
24 pkt.
2. STOMIL II Bełchatów
21
3. SZACH – MAT I Tuszyn
17
4. STOMIL III Bełchatów
16
5. PIAST I Sieradz
15
6. PAŁAC Nieborów
14,5
7. PIAST II Sieradz
13,5
8. LKS OPOCZNIANKA Opoczno
13
9. SZACH – MAT II Tuszyn
12
10.LZS Gorzkowice
11,5
11.GOK I Moszczenica
7,5
12.GOK II Moszczenica
3
Wyniki poszczególnych rund
RUNDA I
1. SZACH – MAT I Tuszyn
4 : 0 PIAST II Sieradz
2. PAŁAC Nieborów
0 : 4 STOMIL I Bełchatów
3. STOMIL II Bełchatów
3 : 1 GOK I Moszczenica
4. LKS OPOCZNIANKA Opoczno
1 : 3 PIAST I Sieradz
5. SZACH – MAT II Tuszyn
3 : 1 GOK II Moszczenica
6. LZS Gorzkowice
0 : 4 STOMIL III Bełchatów
RUNDA II
1. STOMIL I Bełchatów
2,5 : 1,5 SZACH – MAT I Tuszyn
2. STOMIL III Bełchatów
1,5 : 2,5 SZACH – MAT II Tuszyn
3. PIAST I Sieradz
2,5 : 1,5 STOMIL II Bełchatów
4. GOK I Moszczenica
0,5 : 3,5 LKS OPOCZNIANKA Opoczno
5. GOK II Moszczenica
0 : 4 PAŁAC Nieborów
6. PIAST II Sieradz
2 : 2 LZS Gorzkowice
RUNDA III
1. SZACH – MAT II Tuszyn
0 : 4 STOMIL I Bełchatów
2. SZACH – MAT I Tuszyn
3 : 1 STOMIL III Bełchatów
3. PAŁAC Nieborów
2 : 2 PIAST I Sieradz
4. STOMIL II Bełchatów
3,5 : 0,5 LKS OPOCZNIANKA Opoczno
5. LZS Gorzkowice
3 : 1 GOK I Moszczenica
6. GOK II Moszczenica
1 : 3 PIAST II Sieradz
RUNDA IV
1. STOMIL I Bełchatów
3,5 : 0,5 PIAST I Sieradz
2. STOMIL II Bełchatów
2,5 : 1,5 SZACH – MAT I Tuszyn
3. STOMIL III Bełchatów
2,5 : 1,5 PIAST II Sieradz
4. LZS Gorzkowice
0,5 : 3,5 PAŁAC Nieborów
5. GOK I Moszczenica
2 : 2 SZACH – MAT II Tuszyn
6. LKS OPOCZNIANKA Opoczno
4 : 0 GOK II Moszczenica
RUNDA V
1. GOK I Moszczenica
1 : 3 STOMIL I Bełchatów
2. PAŁAC Nieborów
1 : 3 STOMIL II Bełchatów
3. SZACH – MAT I Tuszyn
3 : 1 LKS OPOCZNIANKA Opoczno
4. PIAST I Sieradz
2 : 2 STOMIL III Bełchatów
5. PIAST II Sieradz
3 : 1 SZACH – MAT II Tuszyn
6. GOK II Moszczenica
0 : 4 LZS Gorzkowice
RUNDA VI
1. LKS OPOCZNIANKA Opoczno
0 : 4 STOMIL I Bełchatów
2. STOMIL II Bełchatów
4 : 0 GOK II Moszczenica
3. PIAST I Sieradz
2 : 2 SZACH – MAT I Tuszyn
4. STOMIL III Bełchatów
2 : 2 PAŁAC Nieborów
5. SZACH – MAT II Tuszyn
3 : 1 LZS Gorzkowice
6. PIAST II Sieradz
3 : 1 GOK I Moszczenica
RUNDA VII
1. STOMIL I Bełchatów
3 : 1 PIAST II Sieradz
2. SZACH – MAT II Tuszyn
0,5 : 3,5 STOMIL II Bełchatów
3. SZACH – MAT I Tuszyn
2 : 2 PAŁAC Nieborów
4. GOK I Moszczenica
1 : 3 STOMIL III Bełchatów
5. GOK II Moszczenica
1 : 3 PIAST I Sieradz
6. LZS Gorzkowice
1 : 3 LKS OPOCZNIANKA Opoczno
Wyniki indywidualne na poszczególnych szachownicach :
SZACHOWNICA I
1.Piotr KAUKEL
GOK I Moszczenica
6,5 pkt z 7
2.Andrzej GOSZCZYŃSKI
SZACH – MAT I Tuszyn
5
3.Tomasz PACHOLEC
STOMIL I Bełchatów
4,5
4.Artur ŻAK
PAŁAC Nieborów
4,5
5.Dariusz SPĘTANY
PIAST II Sieradz
4
6.Ryszard PERLICJUSZ
STOMIL II Bełchatów
3,5
7.Andrzej MACIEJCZAK
PIAST I Sieradz
3,5
8.Tadeusz GRDOLIŃSKI
SZACH – MAT II Tuszyn
3,5
9.Marian KOZŁOWSKI
LKS OPOCZNIANKA
3
10.Jan KULIŃSKI
STOMIL III Bełchatów
1
11.Grzegorz ZIEMBA
LZS Gorzkowice
1
12.Przemysław JARONIEK
GOK II Moszczenica
1
SZACHOWNICA II
1.Wojciech KWAPISIEWICZ
STOMIL I Bełchatów
6
2.Kazimierz KWAPISIEWICZ
STOMIL II Bełchatów
5,5
3.Mieczysław ŻBIK
PIAST I Sieradz
5
4.Andrzej BARTYZEL
SZACH – MAT II Tuszyn
5
5.Daniel MIELCZAREK
SZACH – MAT I Tuszyn
4,5
6.Tadeusz RAWSKI
PIAST II Sieradz
4,5
7.Mateusz BŁASZKIEWICZ
STOMIL III Bełchatów
3,5
8.Adrian WASZCZYK
LKS OPOCZNIANKA
3
9.Krzysztof MROCZKOWSKI
LZS Gorzkowice
2,5
10.Robert CHOJNOWSKI
PAŁAC Nieborów
2 pkt z 2
11.Andrzej WOŹNIAK
PAŁAC Nieborów
1,5 pkt z 5
12.Dominik JARONIEK
GOK I Moszczenica
0 pkt z 7
13.Łukasz WŁODARCZYK
GOK II Moszczenica
0 pkt z 6
14.Łukasz LATOCHA
GOK II Moszczenica
0 pkt z 1
SZACHOWNICA III
1.KAROL KWAPISIEWICZ
STOMIL I Bełchatów
6,5
2.Dominik SEBANIEC
STOMIL III Bełchatów
6,5
3.Artur ZIEMBA
STOMIL II Bełchatów
5,5
4.Bruno ZABŁOTNY
PIAST I Sieradz
4,5
5.Michał PIEKARSKI
LKS OPOCZNIANKA
4
6.Maciej GARDOLIŃSKI
SZACH – MAT II Tuszyn
3,5
7.Dominik PACLER
PAŁAC Nieborów
3
8.Dawid WOŹNIAK
LZS Gorzkowice
3
9.Mateusz GARDOLIŃSKI
SZACH – MAT I Tuszyn
2,5
10.Dawid MATUSIAK
PIAST II Sieradz
2
11.Kamil KAZIMIERCZAK
GOK II Moszczenica
1 pkt z 6
12.Konrad DEROCH
GOK I Moszczenica
0
13.Tomasz KUSIDEŁ
GOK II Moszczenica
0 pkt z 1
SZACHOWNICA IV
1.Emilia KUSTAL
STOMIL I Bełchatów
7
2.Kaja ŁUKIEWICZ
STOMIL II Bełchatów
6,5
3.Aleksandra KAJA
STOMIL III Bełchatów
6
4.Julia GARDOLIŃSKA
SZACH – MAT I Tuszyn
5
5.Katarzyna WŁODARCZYK
LZS Gorzkowice
4
6.Kamila PACH
PAŁAC Nieborów
3,5
7.Ewa KUDLIŃSKA
PIAST II Sieradz
3
8.Małgorzta PIEKARSKA
LKS OPOCZNIANKA
3
9.Aleksandra RAJ
PIAST I Sieradz
2
10.Patrycja POCHYLUK
GOK I Moszczenica
1
11.Justyna MATERA
GOK II Moszczenica
1
Źródło:http://www.lks-zelow.com