Turniej szachowy Przykona 2008-01-06

Tabela turniejowa


Mc Zawodnik                Ro PZSz Klub       Pkt Śr-Buch. Wygr. Buch. Progr.

1  Steczek, Marcin         2342    Konin      8       43.0     7  55.0   43.0
2  Maciejewski, Mirosław   2295    Konin      7.5     41.0     7  54.0   38.0
3  Jaśnikowski, Zbigniew   2403    Ostrów     6.5     42.5     6  55.0   36.0
4  Godlewski, Roman        1600    Poddębice  6.5     42.5     5  53.0   37.5
5  Szadkowski, Kamil       2177    Konin      6.5     39.5     6  51.5   33.5
6  Chudzik, Tomasz         1875    Łask       6       37.5     5  49.5   31.5
7  Szadkowski, Krzysztof   2129    Konin      6       37.0     5  47.0   31.5
8  Oleksy, Krzysztof       1974    Turek      6       36.5     6  48.5   31.0
9  Kwiatkowski, Wiktor     2000    Kościelec  6       35.5     6  45.0   29.0
10 Grabowski, Dariusz      1800    Konin      6       35.5     5  45.5   30.0
11 Kamecki, Mateusz        1719    Kościelec  6       34.5     5  42.0   29.0
12 Nawrocki, Przemysław    1973    Turek      5.5     41.0     5  53.0   33.5
13 Siąkowski, Maciej       1953    Łask       5.5     39.5     5  51.0   33.0
14 Urbańczyk, Tadeusz      1800    Turek      5.5     33.5     5  44.5   26.0
15 Olenderek, Jan          1800    Turek      5       39.5     4  50.5   29.0
16 Chojnacki, Kazimierz    1600    Grzegorzew 5       34.5     5  44.0   23.0
17 Łucki, Stanisław        1800    Poddębice  5       34.0     5  42.5   26.0
18 Żbik, Mieczysław        2000    Sieradz    5       34.0     4  42.5   26.5
19 Gadzinowska, Anna       1672    Kalisz     5       33.5     4  43.5   27.5
20 Siąkowski, Andrzej      1800    Łask       5       32.0     5  41.0   26.0
21 Olkowski, Łukasz        1600    Kościelec  5       31.5     5  41.5   24.0
22 Wypychowski, Kazimierz  1800    Grzegorzew 5       31.5     5  38.0   25.0
23 Tomczyk, Zenon          1000    Poddębice  5       30.0     4  38.5   20.0
24 Miller, Piotr           2000    Sieradz    4.5     37.5     4  45.5   25.5
25 Hamplewski, Waldemar    1600    Kościelec  4.5     32.5     4  42.0   23.0
26 Rusek, Mariusz          1400    Turek      4.5     32.5     4  41.0   22.0
27 Chojnacki, Zbigniew     1800    Grzegorzew 4.5     31.5     4  39.0   23.5
28 Jaśnikowska, Małgorzata 1800    Ostrów     4.5     28.5     4  37.0   22.5
29 Jakubowski, Łukasz      1000    Turek      4       34.5     4  44.5   24.0
30 Dziewa, Aleksander      1600    Konin      4       30.0     4  39.5   20.0
31 Śnihur, Piotr           1800    Konin      4       29.0     3  38.0   20.5
32 Osiński, Adrian         1000    Grzegorzew 4       28.5     4  37.0   19.0
33 Śnihur, Adam            1400    Konin      4       27.5     3  34.0   17.0
34 Urbañczyk, Karol        1000    Przykona   4       26.5     4  33.0   17.0
35 Raubic, Krzysztof       1400    Koło       4       26.0     3  34.5   17.5
36 Bednarek, Maciej        1000    Przykona   4       25.0     3  31.5   17.0
37 Bartosik, Zbigniew      1000    Przykona   4       24.5     4  31.0   15.0
38 Andrzejewska, Joanna    1000    Grzegorzew 4       24.0     4  30.5   16.0
39 Płuciennik, Tomasz      1000    Przykona   3.5     29.5     3  37.5   17.0
40 Ostrowska, Weronika     1400    Kościelec  3.5     24.5     3  31.0   14.5
41 Urbañczyk, Janusz       1000    Przykona   3       31.0     2  39.0   18.0
42 Struś, Eugeniusz        1000    Poddębice  3       30.5     3  37.0   17.0
43 Mądry, Henryk           1000    Poddębice  3       29.5     1  37.0   13.5
44 Urbańczyk, Dawid        1000    Przykona   3       25.5     3  31.0   13.0
45 Osiński, Dawid          1000    Grzegorzew 3       25.5     2  30.5   11.0
46 Zarywny, Jakub          1000    Kościelec  3       23.0     2  28.5    7.0
47 Jakubowski, Szymon      1000    Turek      2       26.5     1  35.0   10.0
48 Dembowski, Eryk         1000    Trzęsiewo  2       25.5     1  32.0   10.0
49 Wojakowska, Sylwia      1000    Przykona   1       24.0     0  30.5    5.0

Źródło: