VII Szachowy Turniej Pamięci Września - Wieluń 2008

Tabela turniejowa

Mc    Zawodnik         Ranking Klub            Pkt. Śr.B.  Buch.

1 MOTYKA, Michał        2331   Bielsko-Biała   8.0  43.50  55.00
2 KOĆWIN, Bartosz       2245   Częstochowa     7.5  43.50  55.50
3 MULET, Piotr          2297   PSSz Pszczyna   7.5  41.00  53.00
4 KOWALCZYK, Rafał      1971   Park Starzenice 7.0  43.00  54.00
5 STRĄCZYŃSKI, Marek    1800   Częstochowa     7.0  37.00  44.50
6 FLIS, Paweł           2016   AZS Łódź        6.5  37.50  47.50
7 CZERNICKI, Bogdan     2032   Kraków          6.5  37.00  47.50
8 RAKOWIECKI, Tomasz    2351   Łódź            6.0  41.50  53.50
9 RAWICZ, Karol         2237   Zelmer Rzeszów  6.0  39.50  52.00
10 SZYBKA, Andrzej      1928   PAT Ligota Dln. 6.0  39.50  50.00
11 GRUDZIEŃ, Piotr      1834   Cosinus Łódź    6.0  39.00  52.00
12 BĄBEL, Waldemar      2200   Częstochowa     6.0  39.00  50.00
13 ADAMEK, Przemysław   1962   Poznań          6.0  38.00  50.00
14 NIERZWICKI, Tomasz   1800   Bełchatów       6.0  38.00  48.50
15 ŻBIK, Mieczysław     2000   Piast Sieradz   6.0  37.50  48.50
16 ZYCHOWSKI, Marek     1800   Częstochowa     6.0  36.00  47.00
17 ADAMEK, Robert       2000   Poznań          6.0  35.50  45.00
18 HODANA, Jacek        2000   SDK Wieluń      6.0  35.00  45.50
19 SZYBKA, Joanna       1696   PAT Ligota Dln. 6.0  32.00  40.00
20 CHUDZIK, Tomasz      1860   Cosinus Łódź    5.5  38.50  50.00
21 KOWALCZYK, Mariusz   1800   Starzenice      5.5  38.00  49.00
22 BLASZCZAK, Karol     1800   SDK Wieluń      5.5  34.50  44.50
23 BEDNARSKI, Dawid     1800   POLONIA Poraj   5.5  34.00  42.00
24 FRONCZAK, Sebastian  1607   Centrum Łódź    5.5  31.00  41.50
25 WESOŁOWSKI, Tadeusz  2000   Kluczbork       5.5  30.00  39.50
26 KOZIEŁ, Ryszard      2035   Częstochowa     5.0  37.50  47.50
27 OCHMAN, Sebastian    1800   Sieradz         5.0  36.50  47.00
28 DRZAŁ, Ryszard       1800   Społem Opole    5.0  36.50  46.50
29 MAJEWSKI, Stanisław  2000   PTC Pabianice   5.0  36.00  48.00
30 ŻBIK, Jan            1800   SDK Wieluń      5.0  34.50  45.00
31 STĘPIEŃ, Marian      1600   SDK Wieluń      5.0  34.50  42.50
32 WOLNIACZYK, Bartosz  1600   Piątka Wieluń   5.0  34.00  44.00
33 BIENIAS, Piotr       1400   Rudniki         5.0  34.00  43.00
34 BAKALARCZYK, Jolanta 1757   Piątka Wieluń   5.0  32.50  42.50
35 MYKITA, Andrzej      1600   Kluczbork       5.0  32.50  41.50
36 ZAREMBA, Wojciech    1800   Kluczbork       5.0  32.00  42.00
37 WOŹNIAK, Andrzej     1800   Wieruszów       5.0  31.50  40.00
38 BOGUSZ, Adrian       1800   SDK Wieluń      5.0  31.50  39.50
39 OLSZOWSKI, Andrzej   1885   Czarnowąsy      5.0  31.00  40.00
40 PILARSKI, Marian     1976   PAT Ligota Dln. 5.0  30.00  39.00
41 MIELCZAREK, Tomasz   1400   Częstochowa     5.0  29.50  39.50
42 WOLNIACZYK, Daria    1632   Piątka Wieluń   4.5  39.00  49.50
43 SZCZUKA, Błażej      1800   Piątka Wieluń   4.5  33.50  43.00
44 RYKAŁA, Monika       1641   PTC Pabianice   4.5  32.00  40.50
45 GDOWSKI, Zdzisław    2000   Kluczbork       4.5  31.50  40.00
46 MAKIELAK, Hubert     1600   Piątka Wieluń   4.5  31.50  39.50
47 BEREZOWSKI, Marian   1800   Kluczbork       4.5  29.50  38.50
48 KOWALCZYK, Mateusz   1600   Starzenice      4.5  28.50  36.00
49 JÓZEFIAK, Tomasz     1600   Centrum Łódź    4.5  27.00  34.50
50 ŁUŻAK, Damian        1400   Jaworzno        4.0  35.50  44.50
51 SZEFER, Antoni       1800   SDK Wieluń      4.0  35.50  43.50
52 RZESZOWSKI, Adam     1800   Piątka Wieluń   4.0  34.00  45.00
53 LEŚNIOWSKI, Bogusław 2000   Społem Opole    4.0  31.00  41.50
54 CHOINA, Adam         1600   Ostrowiec       4.0  30.50  39.50
55 NOWAK, Tomasz        1600   Piątka Wieluń   4.0  30.00  37.00
56 KOŁODZIEJ, Janusz    1800   Częstochowa     4.0  29.50  40.50
57 WŁODARCZYK, Henryk   1600   SDK Wieluń      4.0  29.50  37.00
58 MUC, Zbigniew        1842   Katowice        4.0  29.00  37.50
59 KOWAL, Józef         1600   Starzenice      4.0  28.00  35.50
60 PODKÓWKA, Mirosław   1800   Kluczbork       4.0  27.50  35.00
61 TOŁOKNOW, Adam       1400   Rudniki         4.0  26.00  34.00
62 ZYGMUNT, Michał      1000   Jaworzno        4.0  24.00  31.00
63 KOWALCZYK, Agnieszka 1600   Starzenice      4.0  23.00  31.50
64 BAWOR, Robert        1000   Częstochowa     4.0  22.50  29.50
65 SZYBKA, Magadalena   1600   PAT Ligota Dln. 3.5  33.50  42.50
66 MICHALSKI, Mateusz   1600   Piątka Wieluń   3.5  30.50  38.00
67 MIŚ, Adrian          1600   Piątka Wieluń   3.5  27.00  33.50
68 WRÓBEL, Kamil        1000   Kluczbork       3.5  25.50  33.50
69 SIOREK, Andrzej      1600   Piątka Wieluń   3.5  25.50  33.50
70 KUBISZYN, Marcin     1600   Kluczbork       3.0  30.50  39.50
71 JASKULSKI, Włodz.    1600   SDK Wieluń      3.0  29.50  37.50
72 NOWAK, Sylwia        1600   Piątka Wieluń   3.0  28.50  38.00
73 KOWALSKI, Aleksander 1600   Centrum Łódź    3.0  28.50  36.50
74 POTAPSKI, Jerzy      1800   Sieradz         3.0  27.00  35.50
75 NOCULAK, Miłosz      1400   PAT Ligota Dln. 3.0  26.00  33.50
76 KOWALSKI, Adam       1600   Kluczbork       3.0  25.50  33.50
77 SIOREK, Beata        1400   Piątka Wieluń   3.0  25.50  32.00
78 BUDZYNA, Sylwana     1400   Piątka Wieluń   3.0  22.50  29.00
79 MIKOŁAJCZYK, Marta   1400   Piątka Wieluń   3.0  20.50  27.00
80 KISIEL, Gerhard      2000   PAT Ligota Dln. 2.5  26.50  34.00
81 JANIAK, Bartosz      1600   Piast Sieradz   2.5  26.00  33.00
82 KLOS, Sebastian      1600   Kluczbork       2.5  20.00  26.50
83 BEDNAREK, Adam       1200   Mokrsko         2.0  24.00  29.50
84 KASTERKA, Sławomir   1200   Mokrsko         2.0  24.00  29.00
85 JASIŃSKI, Damian     1200   Masłowice       2.0  23.50  28.50
86 OKROJEK, Mateusz     1000   PTC Pabianice   2.0  21.50  28.50
87 SITNA, Sylwia        1100   Mokrsko         1.5  23.00  28.50
88 BUDZYNA, Norbert     1000   Piątka Wieluń   0.5  18.00  26.50

Źródło: http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/ks_568/final_standings&9.html