Turniej z okazji Święta 15 SBWD

W sobotę - 18 października odbyły się w Sieradzu Otwarte Mistrzostwa w Szachach – zorganizowane z okazji obchodów Święta 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia. W turnieju startowało 24 zawodników z Sieradza, Wielunia, Wieruszowa i Zduńskiej Woli. Grano systemem 15 minut na zawodnika- 7 rund. Pierwsze trzy miejsca zajęli zawodnicy z Sieradza - zwyciężył Andrzej Maciejczak (6,5), drugie miejsce zajął Jacek Żołądkowski (6), na trzecim miejscu uplasował się Dariusz Spętany (5). Miejsce tuż za podium przypadło naszemu reprezentantowi - Andrzejowi Woźniakowi (4,5), czwarte miejsce dzielił wraz z Mieczysławem Żbikiem i Zbigniewem Pietrzakiem ( obaj z Sieradza). Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe, które wręczał pułkownik Wojska Polskiego Jan Kowalski. Sędzią turnieju był Dariusz Spętany.