VIII Szachowy Turniej Pamięci Września - Wieluń 2009

Tabela turniejowa

Mc    Zawodnik         Ranking Klub            Pkt. Śr.B.  Buch.

1  DUDZIŃSKI, Paweł     2269   Ostrów Wlkp.    8.5  43.50  55.50
2  PIORUN, Kacper       2482   Gorzów Wlkp.    8.0  42.50  56.00
3  JUROSZEK, Tadeusz    2384   Gliwice         7.0  41.50  54.00
4  MULET, Piotr         2335   Gliwice         7.0  40.50  53.50
5  KUCIEL, Władysław    2114   Szopienice      7.0  40.50  53.00
6  RAWICZ, Karol        2263   Przemyśl        7.0  40.50  52.00
7  SURMAN, Martin       2168   Katowice        6.5  43.00  56.00
8  RAKOWIECKI, Tomasz   2351   Łódź            6.5  40.00  51.00
9  JACHYM, Adam         1740   Społem Opole    6.5  40.00  49.50
10 KOĆWIN, Bartosz      2285   Częstochowa     6.5  38.50  51.00
11 KLEKOWSKI, Maciej    2281   Częstochowa     6.5  37.00  48.00
12 FLIS, Paweł          2016   AZS OŚ Łódź     6.5  35.50  45.50
13 KOWALCZYK, Rafał     2031   Starzenice      6.0  44.00  56.00
14 PACAK, Patrycja      1793   Częstochowa     6.0  40.00  51.50
15 ADAMEK, Przemysław   2071   Poznań          6.0  38.50  50.00
16 ZIĘBIŃSKI, Bartosz   2011   Częstochowa     6.0  38.50  49.50
17 KWAPISIEWICZ, Karol  1760   Bełchatów       6.0  38.50  48.50
18 BEDNARSKI, Dawid     1791   Polonia Poraj   6.0  37.00  47.50
19 SROKA, Janusz        2079   Roszada Gliwice 6.0  36.50  47.00
20 DUDEK, Adam          2034   Roszada Gliwice 6.0  36.50  47.00
21 MYKITA, Andrzej      1638   Kluczbork       6.0  36.50  45.00
22 PIETRZAK, Tomasz     1995   Łódź            6.0  36.00  48.00
23 CHUDZIK, Tomasz      1852   Centrum Łódź    6.0  35.00  45.50
24 OLSZOWSKI, Andrzej   1833   Czarnowąsy      6.0  34.00  44.50
25 DĄBROWSKA, Kamila    1745   Galewice        6.0  33.00  45.00
26 GAŁYGA, Zbigniew     2188   ChTS Chorzów    6.0  33.00  42.00
27 GRUDZIEŃ, Piotr      1974   Centrum Łódź    6.0  33.00  42.00
28 MAJAS, Piotr         1759   KTS-W Kalisz    6.0  32.50  42.50
29 OCHĘDZAN, Tomasz     1800   Starzenice      6.0  32.50  42.00
30 DACHOWSKI, Julian    1909   PAT Ligota      6.0  32.00  42.50
31 BŁASZCZAK, Karol     1800   Mat Wieluń      5.5  37.00  47.50
32 BŁASZKIEWICZ,Mateusz 1864   Centrum Łódź    5.5  36.50  48.50
33 SOBANIEC, Dominik    1805   Bełchatów       5.5  35.00  46.00
34 KARLESZKO, Piotr     1800   Społem Opole    5.5  34.00  44.00
35 GABRYSIAK, Łukasz    1000   Piątka Wieluń   5.5  30.50  39.00
36 MAKIELAK, Hubert     1800   Piątka Wieluń   5.5  26.50  34.50
37 ADAMEK, Robert       2000   Poznań          5.0  39.50  48.50
38 ZYCHOWSKI, Marek     1800   Częstochowa     5.0  39.00  47.50
39 SPODZIEJA, Sylwester 1800   Społem Opole    5.0  38.00  45.00
40 WOŻNIAK, Andrzej     1800   Wieruszów       5.0  37.00  47.00
41 ZARĘBA, Wojciech     1800   Kluczbork       5.0  36.50  45.50
42 CIEMNY, Jarosław     1800   Siemkowice      5.0  36.00  46.50
43 KOWALCZYK, Mariusz   1735   Starzenice      5.0  35.00  45.50
44 HATLAPA, Sebastian   1800   Częstochowa     5.0  34.50  45.50
45 FRONCZAK, Sebastian  1647   Centrum Łódź    5.0  34.00  44.00
46 LANGE, Aleksandra    1411   Bełchatów       5.0  34.00  43.50
47 SZYMCZAK, Paula      1646   Centrum Łódź    5.0  33.50  43.00
48 ŁUKIEWICZ, Kaja      1744   Bełchatów       5.0  33.50  43.00
49 PLUSKOTA, Czesław    1800   Dylów Rządowy   5.0  33.50  41.50
50 BIENIAS, Piotr       1800   Starzenice      5.0  33.00  43.50
51 WOLNIACZYK, Daria    1608   Piątka Wieluń   5.0  33.00  42.00
52 LEŚNIOWSKI, Bogusław 2000   Społem Opole    5.0  33.00  41.00
53 KOWALCZYK, Mateusz   1600   Starzenice      5.0  32.50  42.00
54 BEREZOWSKI, Marian   1800   Kluczbork       5.0  31.50  41.00
55 ŚNIHUR, Adam	POL     1800   Smecz Konin     5.0  31.50  40.50
56 JARZĄBEK, Bogusław   1600   Krzyworzeka     5.0  29.00  37.00
57 ŻBIK, Jan            1800   Wieluń          5.0  27.50  37.50
58 GÓRNY, Arkadiusz     1600   Wierzchlas      5.0  27.00  36.00
59 ŻBIK, Mieczysław     2000   Piast Sieradz   4.5  41.00  49.50
60 ADAMCZEWSKI, Jędrzej 1710   KTS-W Kalisz    4.5  39.00  50.00
61 OCHMAN, Sebastian    1687   Sieradz         4.5  37.50  49.50
62 HAŁUBIEC, Piotr      1800   Mat Wieluń      4.5  37.00  45.50
63 SZCZUKA, Błażej      1671   Piątka Wieluń   4.5  34.00  43.50
64 WESOŁOWSKI, Tadeusz  2000   Kluczbork       4.5  34.00  43.00
65 WŁODARCZYK, Henryk   1600   Piast Ruda      4.5  33.00  40.00
66 ŚNIHUR, Piotr        1723   Smecz Konin     4.5  32.00  41.50
67 WOLNIACZYK, Bartosz  1800   Piątka Wieluń   4.5  32.00  41.50
68 KRUSZYŃSKI,Krzysztof 1694   Bełchatów       4.5  31.00  41.50
69 ŻEGOTA, Andrzej      1798   Częstochowa     4.5  31.00  39.50
70 GDOWSKI, Zdzisław    2000   Kluczbork       4.5  30.50  37.50
71 KISIEL, Gerhard      2000   PAT Ligota      4.5  27.50  36.00
72 CHMIELARZ, Maciej    1720   Ostrów Wlkp.    4.0  36.00  46.00
73 ORŁOWSKI, Adrian     1643   Częstochowa     4.0  35.50  45.50
74 WYKROTA, Jacek       2000   Kluczbork       4.0  34.50  43.50
75 DĄBEK, Karolina      1452   Częstochowa     4.0  33.50  42.50
76 TOŁOKNÓW, Adam       1400   Starzenice      4.0  33.00  42.50
77 PILARSKI, Marian     1976   PAT Ligota      4.0  33.00  42.00
78 KICZKA, Przemysław   1600   Skomlin         4.0  31.50  39.50
79 JASIŃSKI, Kordian    1400   Starzenice      4.0  31.50  38.50
80 KOWAL, Józef         1600   Starzenice      4.0  31.00  40.00
81 KIERZKOWSKI, Jacek   1000   Warszawa        4.0  31.00  39.50
82 KITA, Tomasz         1400   Starzenice      4.0  29.50  37.00
83 DRZAŁ, Ryszard       1800   SDK-9 Opole     4.0  29.00  38.00
84 WRÓBEL, Kamil        1600   Kluczbork       4.0  28.50  36.50
85 KRUSZYŃSKI, Michał   1600   Bełchatów       4.0  27.50  35.50
86 KOŁODZIEJ, Janusz    1800   Częstochowa     4.0  27.00  36.00
87 KOWALSKI, Aleksander 1600   Centrum Łódź    4.0  27.00  34.50
88 BAKALARCZYK, Jakub   1400   Piątka Wieluń   4.0  27.00  34.00
89 KWIATKOWSKA,Agn.     1400   Rodło Opole     4.0  26.50  34.50
90 JASKULSKI, Włodz.    1600   Wieluń          4.0  26.50  34.00
91 MIŚ, Adrian          1600   Piątka Wieluń   4.0  26.50  33.00
92 MIKOŁAJCZYK, Marta   1400   Piątka Wieluń   4.0  25.00  32.00
93 SKIBIŃSKA, Katarzyna 1250   Starzenice      4.0  24.50  31.00
94 MICHALSKI, Mateusz   1800   Piątka Wieluń   3.5  34.00  43.00
95 KARLESZKO, Karolina  1600   Rodło Opole     3.5  33.00  42.00
96 PODKÓWKA, Mirosław   1800   Kluczbork       3.5  29.50  38.00
97 NAPIERAJ, Kamil      1600   Starzenice      3.5  29.00  37.00
98 BAWOR, Robert        1200   Częstochowa     3.5  27.00  34.00
99 JASIŃSKI, Damian     1600   Starzenice      3.5  25.50  33.50
100 SIOREK, Andrzej     1600   Piątka Wieluń   3.5  21.50  29.50
101 RACŁAWICKI, Kacper  1400   Społem Opole    3.5  21.00  27.50
102 BAKALARCZYK,Jolanta 1703   Piątka Wieluń   3.0  32.00  41.50
103 SIOREK, Beata       1400   Piątka Wieluń   3.0  31.50  39.50
104 BUDZYNA, Sylwana    1400   Piątka Wieluń   3.0  30.00  38.00
105 WIECZOREK, Michał   1600   Piątka Wieluń   3.0  29.50  38.50
106 FERENC, Michał      1400   Centrum Łódź    3.0  26.50  33.50
107 KUCHARSKA, Barbara  1250   Piątka Wieluń   3.0  25.00  32.50
108 CIEŚLA, Daniel      1200   Krzyworzeka     3.0  25.00  32.00
109 MOCZYGĘBA, Kamil    1400   Starzenice      3.0  24.50  30.00
110 STRÓZIK, Mateusz    1400   Krzyworzeka     3.0  23.50  30.50
111 SZCZUKA, Żaneta     1250   Piątka Wieluń   3.0  22.50  29.50
112 LEMAŃSKI, Michał    1200   Czarnożyły      3.0  20.50  26.00
113 SITNA, Sylwia       1100   Krzyworzeka     3.0  17.50  22.50
114 PIETRZAK, Mateusz   1400   Łódź            2.5  26.50  34.00
115 CHMIEL, Krzysztof   1400   Piątka Wieluń   2.5  26.00  34.50
116 DOBROĆ, Daria       1250   Starzenice      2.5  20.00  26.00
117 STRÓZIK, Daniel     1000   Krzyworzeka     2.5  19.00  26.00
118 SOBCZAK, Kacper     1000   Wierzchlas      2.5  15.50  21.00
119 SOTOWSKA, Andżelika 1250   Starzenice      2.0  26.00  34.50
120 ZIĘBIŃSKI, Jakub    1200   Częstochowa     2.0  26.00  33.00
121 MIKOŁAJCZYK, Artur  1200   Piątka Wieluń   2.0  24.00  30.50
122 MUSIAŁ, Gabriela    1000   Starzenice      2.0  23.50  31.00
123 KOWALSKA, Ewelina   1000   Starzenice      2.0  23.00  30.50
124 KITA, Karolina      1100   Starzenice      2.0  21.50  28.50
125 WŁODARCZYK, Eryk    1000   Wierzchlas      2.0  21.00  27.00
126 WŁODARCZYK,Dominika 1000   Krzyworzeka     2.0  19.50  24.50
127 ORZEŁEK, Michał     1000   Wierzchlas      1.0  21.50  27.00
128 SOTOWSKA, Anita     1000   Wierzchlas      0.5  22.00  27.50

Źródło: http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_2351/final_standings&9.html