Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich - Turek 2009

Tabela turniejowa

Mc    Zawodnik         Ranking Klub            Pkt. Śr.B. Zw. Buch. Prog.

1  Maksimenko, Andrei    2542  Baszta Żnin     7.5  43.50  7  56.00  40.5
2  Cyborowski, Lukasz    2517  UMCS Lublin     7.5  41.50  7  53.50  38.5
3  Steczek, Marcin       2392  Hetman Konin    7.5  40.50  7  51.00  37.5
4  Aliavdin, Nikolai     2364  MKS Myslibórz   6.5  44.50  6  57.00  39.5
5  Sopur, Lech           2419  PTSz Płock      6.5  41.00  5  53.50  34.0
6  Rakowiecki, Tomasz    2334  AZS OŚ Łódź     6.5  39.00  6  50.50  35.5
7  Sieciechowicz, Marcin 2386  UMKS Poznań     6.5  37.00  5  48.50  36.0
8  Grabarczyk, Miroslaw  2475  Miedź Legnica   6.5  37.00  5  45.75  29.5
9  Szadkowski, Kamil     2159  Konin           6.0  40.50  4  52.00  33.0
10 Golek, Jagoda         2084  Chrobry Gniezno 6.0  39.00  5  49.50  33.0
11 Mackowiak, Marek      2236  MUKSz Poznań    6.0  37.00  6  47.50  31.0
12 Konieczyński, Piotr   1905  Baszta Żnin     6.0  37.00  5  47.50  30.0
13 Rawicz, Karol         2298  Przemyśl        6.0  37.00  4  47.50  34.0
14 Wiesiolek, Krzysztof  2017  Tęcza Turek     6.0  36.00  6  47.00  30.0
15 Nisztuk, Michal       1835  Słupsk          6.0  35.00  6  45.00  29.0
16 Spodzieja, Krzysztof  2245  Opoczno         5.5  38.50  5  49.50  30.5
17 Kozłowski, Marian     1800  Opoczno         5.5  38.50  5  49.50  29.5
18 Maciejewski, Miroslaw 2287  Turek           5.5  36.50  5  47.00  30.0
19 Walaszczyk, Witold    2251  Hetman Konin    5.5  35.00  5  46.50  28.0
20 Flis, Paweł           2017  AZS OŚ Łódź     5.5  34.00  5  42.00  30.0
21 Nawrocki, Przemyslaw  2036  Tęcza Turek     5.5  32.50  5  41.25  27.5
22 Świątnicka,Małgorzata 1600  Hetman Konin    5.5  31.00  5  40.00  26.0
23 Garbacki, Michal      2000  Jabłonkowo      5.5  30.00  5  38.50  24.5
24 Gradowski, Jacek      2137  SzachMat Tuszyn 5.0  37.50  5  47.50  28.0
25 Zychowski, Marek      1800  Częstochowa     5.0  36.50  5  46.50  28.0
26 Olenderek, Jan        1800  Tęcza Turek     5.0  35.50  4  44.50  26.0
27 Ochman, Sebastian     1716  Sieradz         5.0  34.00  5  44.00  28.0
28 Grabowski, Dariusz    1800  Hetman Konin    5.0  33.00  5  42.00  25.0
29 Śniadecki, Jerzy      2000  Baszta Żnin     5.0  32.50  5  42.00  26.0
30 Walaszczyk, Wojciech  1800  Tęcza Turek     5.0  32.00  5  41.00  23.0
31 Młynarczyk, Robert    1800  Tęcza Turek     5.0  31.50  5  42.00  22.0
32 Żbik, Mieczyslaw      2000  Piast Sieradz   5.0  31.50  5  39.00  25.0
33 Hryszkiewicz, Marcin  1796  Wyszków         5.0  31.00  5  40.50  25.0
34 Kogut, Artur          1800  Słupsk          5.0  30.50  5  40.50  22.0
35 Miller, Piotr         2000  Sieradz         5.0  29.00  5  36.50  23.0
36 Sakowski, Adam        1200  Wyszków         5.0  28.50  5  37.00  18.0
37 Jakubowski, Łukasz    1000  Tęcza Turek     4.5  34.50  4  43.00  22.5
38 Urbańczyk, Tadeusz    1800  Turek           4.5  32.50  4  41.50  22.5
39 Pilarski, Tomasz      1800  Hetman Konin    4.5  32.00  4  39.50  23.0
40 Hrabec, Pawel         1812  Łódź            4.5  31.00  4  41.50  22.5
41 Woźniak, Andrzej      1800  Wieruszów       4.5  31.00  4  40.50  21.0
42 Majdecki, Robert      1800  GAMBIT Ślesin   4.5  27.50  4  34.50  21.0
43 Nawrocki, Arkadiusz   1600  Tęcza Turek     4.0  38.00  4  49.00  27.0
44 Kozek, Wojciech       1869  Wyszków         4.0  35.50  4  44.00  28.0
45 Napierala, Malgorzata 1744  Poznań          4.0  34.50  4  42.50  24.0
46 Mijalski, Zbigniew    1000  Konin           4.0  32.00  4  41.50  22.0
47 Murawski, Eugeniusz   1959  Piast Śrem      4.0  31.50  4  39.50  20.0
48 Królak, Dominika      1447  GAMBIT Ślesin   4.0  29.00  4  38.00  20.0
49 Łucki, Stanisław      1800                  4.0  29.00  4  37.00  20.0
50 Sakowski, Andrzej     1000  Wyszków         4.0  29.00  4  35.50  19.0
51 Olenderek, Malwina    1600  Tęcza Turek     4.0  26.50  4  34.00  17.0
52 Grabowski, Bartosz    1600  GAMBIT Ślesin   4.0  26.00  4  34.00  18.0
53 Falba, Janusz         1400  Wyszków         4.0  24.25  4  32.25  17.0
54 Szadkowska,Aleksandra 1600  GAMBIT Ślesin   4.0  24.00  4  31.00  14.0
55 Goworek, Tadeusz      1000  Opoczno         3.5  28.50  3  37.00  16.0
56 Grabowska, Anna       1600  GAMBIT Ślesin   3.5  28.00  3  35.50  17.5
57 Gajda, Piotr          1000  Hetman Konin    3.5  27.00  3  33.50  16.5
58 Grabowski, Adam       1600  Konin           3.5  25.00  3  32.00  15.0
59 Miętkiewicz, Andrzej  2000  Sieradz         3.0  32.50  2  43.50  20.5
60 Mijalski, Daniel      1400  Smecz Konin     3.0  29.50  3  38.00  15.0
61 Chęciński, Bartłomiej 1400  Smecz Konin     3.0  27.50  3  35.00  17.0
62 Grabowska, Karolina   1400  GAMBIT Ślesin   3.0  27.00  3  35.50  15.0
63 Jasiak, Agnieszka     1000  Turek           3.0  25.50  2  32.00  12.0
64 Łukasik, Mateusz      1200  GAMBIT Ślesin   3.0  25.50  1  33.00   9.0
65 Dolińska, Daria       1000  Turek           3.0  25.00  3  32.00  14.0
66 Mijalski, Edward      1000  Konin           3.0  24.00  2  30.50  10.0
67 Jakubowski, Szymon    1000  Turek           3.0  23.00  3  29.50  12.0
68 Nawrotek, Norbert     1000  GAMBIT Ślesin   3.0  22.00  2  28.00   9.0
69 Jesiołowski, Jacek    1400  GAMBIT Ślesin   2.0  26.25  2  33.75  13.0
70 Łukasik, Adam         1000  GAMBIT Ślesin   2.0  24.00  1  29.50   6.0
71 Szałek, Rafał         1000  Turek           2.0  23.50  2  30.00  12.0
72 Markiewicz, Krystian  1000  Stare Miasto    2.0  23.00  0  29.00   9.0
73 Garczyński, Jakub     1200  GAMBIT Ślesin   2.0  20.50  2  26.50   9.0
74 Kocański, Sylwester   1000  Turek           0.0   5.50  0  14.50   0.0
75 Przybylski, Adam      1400  Smecz Konin     0.0   0.00  0   5.50   0.0
76 Mlynarczyk, Dariusz   2007  Tęcza Turek     0.0   0.00  0   2.50   0.0


Źródło: http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_2833/final_standings&9.html