XV MEMORIAŁ SZACHOWY im. STANISŁAWA GODŹKA - Mikołów 2010

( Strona turnieju )

Tabela turniejowa

 Mc  Zawodnik              PZSz    Klub                   Pkt   MBuch.   Buch.
 
 1   Cyborowski, Łukasz    2522  KU AZS UMCS Lublin       14.0  122.50  141.50
 2   Brodowski, Piotr      2425  KSz Odrodzenie Kożuchów  12.5  122.50  143.50
 3   Sopur, Lech           2419  PTSz Płock               12.5  120.50  141.00
 4   Surman, Martin        2168  UKS Pał.Młodz. Katowice  10.5  123.50  145.00
 5   Słabek, Grzegorz      2106  KKSz Kraków              10.5  123.00  144.50
 6   Cieślar, Michał       1906  MUKS SZS Cieszyn         10.5  122.50  143.00
 7   Waruga, Wojciech      2061  KS 23 Górnik-Czerwionka   9.5  121.50  141.50
 8   Guzik, Jolanta        2112  JKSz MCKiS Jaworzno       9.0  122.50  142.50
 9   Bielczyk, Jacek       2299  UKS przy SP 8 Chrzanów    9.0  117.00  138.00
 10  Kołodziej, Łukasz     2000  Bielsko-Biała             9.0  112.00  132.00
 11  Gondzik, Dawid        2037  KSz Górnik Lędziny        9.0  110.50  130.50
 12  Latocha, Aleksander   1930  MKSz Diagonalia Imielin   9.0  110.00  128.50
 13  Cieślar, Monika       1717  UKS Pał.Młodz. Katowice   9.0  103.50  114.00
 14  Botor, Michał         1987  AKS Mikołów               9.0  102.50  123.00
 15  Szafraniec, Zygmunt   1000  Mikołów                   9.0   97.50  113.00
 16  Misiuga, Andrzej      2201  Ustroń                    8.5  112.50  131.50
 17  Halamus, Agata        1996  AKS Mikołów               8.5  110.50  129.00
 18  Leks, Maria           1914  MKS Polonia Warszawa      8.5  108.50  129.50
 19  Mirski, Michał        1709  UKS Hetman Koronny Trzeb. 8.5  104.50  117.00
 20  Kujawa, Józef         1904  Start Wisła               8.5  103.50  122.00
 21  Spyra, Piotr          1826  GKS Gwarek Ornontowice    8.5   98.50  114.00
 22  Student, Patryk       1784  GKS Gwarek Ornontowice    8.5   97.00  112.50
 23  Sroka, Janusz         2114  TMS Roszada Gliwice       8.0  117.50  138.50
 24  Zowada, Kazimierz     2169  JKSz MCKiS Jaworzno       8.0  112.50  130.00
 25  Kastelik, Adrian      1942  AKS Mikołów               8.0  109.00  128.00
 26  Świech, Piotr         1943  AKS Mikołów               8.0  104.00  122.50
 27  Stryjski, Kazimierz   1800  KS Unia Bieruń Stary      8.0  103.00  120.00
 28  Cieślar, Leszek       1800  Cieszyn                   8.0  100.50  115.50
 29  Foltyn, Mateusz       1600  MUKS SZS Cieszyn          8.0   99.00  116.00
 30  Łukaszek, Stanisław   2081  TS-K SZOMBIERKI Bytom     8.0   98.50  111.00
 31  Mucha, Marek          1600  PSSz Pszczyna             8.0   94.00  108.00
 32  Waruga, Michał        1887  GKS Gwarek Ornontowice    7.5  112.50  133.00
 33  Semik, Tomasz         1968  TMS Roszada Gliwice       7.5   99.00  117.00
 34  Marek, Eugeniusz      1887  MKSz Diagonalia Imielin   7.5   99.00  114.00
 35  Mirski, Krzysztof     1800  Bochnia                   7.5   94.50  110.00
 36  Ochman, Sebastian     1716  UKS Dziewiątka Sieradz    7.5   94.50  108.50
 37  Mazur, Bartłomiej     1800  KSz HetMaN Szopienice     7.0   99.50  113.50
 38  Gorol, Jacek          1684  AKS Mikołów               7.0   99.50  109.50
 39  Tomecki, Grzegorz     1678  GKS Gwarek Ornontowice    7.0   98.50  113.00
 40  Mazur, Anna           1461  KSz HetMaN Szopienice     7.0   97.00  108.00
 41  Świech, Przemysław    1600  AKS Mikołów               7.0   95.00  109.50
 42  Hombek, Mariusz       1600  Start Wisła               7.0   93.50  104.50
 43  Gondzik, Bogusław     1600  KSz Górnik Lędziny        7.0   92.50  102.00
 44  Botor, Bartosz        1400  AKS Mikołów               7.0   90.50  100.50
 45  Mucha, Piotr          1600  PSSz Pszczyna             7.0   79.00   88.50
 46  Janulek, Dawid        1593  PSSz Pszczyna             7.0   77.50   90.00
 47  Kowacz, Agnieszka     1400  JKSz MCKiS Jaworzno       7.0   73.50   82.50
 48  Mirski, Roman         1598  Bochnia                   6.5   93.50  113.00
 49  Wielek, Thomas        1600  UKS 21 Podlesie Katowice  6.5   93.50  108.00
 50  Kopel, Wojciech       1400  MUKS SZS Cieszyn          6.5   92.50  109.00
 51  Szmidt, Wojciech      1000  Pawłowice                 6.5   90.50  105.00
 52  Duda, Karol           1600  AKS Mikołów               6.5   89.50   99.50
 53  Wadowski, Tomasz      1800  JKSz MCKiS Jaworzno       6.5   86.50   96.50
 54  Kwaśniewski, Paweł    1478  KSz Górnik Lędziny        6.5   79.00   91.50
 55  Klepek, Witold        1600  PSSz Pszczyna             6.0  100.00  114.50
 56  Krzymionka, Karol     1600  Dąbrowa Górnicza          6.0   85.50   94.00
 57  Piecowski Maksymilian 1774  MKSz Rybnik               6.0   84.00   93.00
 58  Trendota, Karolina    1400  AKS Mikołów               6.0   73.50   82.50
 59  Muc, Zbigniew         1835  UKS 21 Podlesie Katowice  6.0   71.50   79.50
 60  Motyka, Alojzy        1600  Nauczycielski KSz Rybnik  5.5   78.50   87.00
 61  Mucha, Paweł          1400  PSSz Pszczyna             5.0   72.00   80.50
 62  Wadowski, Przemysław  1400  JKSz MCKiS Jaworzno       5.0   70.00   78.50
 63  Gorol, Klaudia        1250  AKS Mikołów               3.0   70.50   78.50
 64  Przybyła, Kamil       1000  Chorzów                   2.0   73.00   81.50
 65  Wróbel, Mariusz       1000  AKS Mikołów               1.0   73.50   80.50
 66  Wróbel, Kamila        1000  AKS Mikołów               0.0   72.00   82.00

Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/t_3572/