XX Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach

Tabela turniejowa

 Mc Zawodnik                   ELO  PZSz  Miejscowość     Pkt MBuch. Buch. W Prog.

  1 Sopur, Lech               2419  2419  Zduńska Wola    8.0  43.5  54.0  7  43.0
  2 Rawicz, Karol             2298  2298  Przemyśl        7.0  44.5  56.5  5  37.0
  3 Kołosowski, Mateusz       2280  2280  Skierniewice    7.0  43.5  54.5  7  38.0
  4 Bednarek, Sylwester       2330  2330  Ostróda         7.0  43.0  55.5  6  39.5
  5 Spodzieja, Krzysztof      2245  2245  Opoczno         7.0  41.5  53.0  6  34.5
  6 Usatiuk, Igor             2060  2060  Pajęczno        7.0  38.5  50.0  7  34.0
  7 Strączyński, Marek              1800  Częstochowa     6.5  42.5  53.0  6  37.5
  8 Kowalczyk, Rafał          2023  2023  Starzewice      6.5  42.0  54.0  6  35.5
  9 Kaukiel, Piotr            2191  2191  Moszczenica     6.5  41.0  52.0  6  36.5
 10 Dalach, Andrzej           2005  2005  Łódź            6.5  38.5  48.5  6  34.0
 11 Kieres, Tadeusz           2200  2200  Kielce          6.5  38.0  48.5  6  35.5
 12 Rakowiecki, Tomasz        2341  2341  Łódź            6.5  35.5  46.0  6  33.5
 13 Bąbel, Waldemar           2200  2200  Częstochowa     6.5  35.5  45.5  6  29.5
 14 Hatlapa, Sebastian              1800  Częstochowa     6.5  33.0  42.0  6  30.0
 15 Miller, Piotr                   2000  Sieradz         6.0  41.0  51.0  4  32.0
 16 Szmacińska, Grażyna       2232  2232  Łódź            6.0  40.5  51.5  5  32.5
 17 Gradowski, Jacek          2137  2137  Łódź            6.0  39.5  51.0  5  34.0
 18 Kałużny, Aleksander             1800  Zelów           6.0  37.5  46.5  6  30.0
 19 Zychowski, Marek                1800  Częstochowa     6.0  37.0  48.0  5  30.0
 20 Sośnia, Paweł             2090  2090  Piotrków        6.0  37.0  47.5  6  31.0
 21 Strekowski, Damian              1800                  6.0  35.5  46.0  5  30.0
 22 Kozłowski, Marian               1800  Opoczno         6.0  33.5  43.5  6  28.0
 23 Perlicjusz, Ryszard             1800  Piotrków        6.0  33.0  39.0  5  28.5
 24 Pacholec, Tomasz          1998  1998  Bełchatów       6.0  32.0  41.5  5  27.5
 25 Bubas, Łukasz             1951  1951  Łódź            5.5  39.0  48.0  4  30.5
 26 Chudzik, Tomasz           1873  1873  Łódź            5.5  38.5  48.0  5  31.0
 27 Flis, Paweł               2017  2017  Łódź            5.5  38.5  47.5  5  31.0
 28 Kowalczyk, Mariusz        1761  1761  Starzewice      5.5  37.5  46.0  5  32.0
 29 Fronczak, Sebastian       1647  1647  Łódź            5.5  36.0  47.0  5  28.5
 30 Szmaciński, Sławomir            1800  Łódź            5.5  35.0  45.0  5  28.0
 31 Snokowski, Marcin               1000  Opoczno         5.5  34.5  43.5  4  26.0
 32 Ochman, Sebstian          1716  1716  Sieradz         5.5  33.5  42.0  5  28.0
 33 Baczyński, Krzysztof            1800  Łódź            5.5  32.5  42.0  5  27.0
 34 Woźniak, Andrzej                1800  Wieruszów       5.5  32.0  41.0  4  25.0
 35 Błaszkiewicz, Mateusz     1942  1942  Bełchatów       5.0  39.5  50.5  5  32.0
 36 Maciejczak, Andrzej             2000  Sieradz         5.0  39.0  49.0  5  30.0
 37 Strzelecki, Jerzy         2150  2150  Opoczno         5.0  38.0  48.5  5  30.0
 38 Kowalczyk, Mateusz              1600  Starzewice      5.0  36.5  47.5  5  25.0
 39 Kaczor, Katarzyna         1664  1664  Kielce          5.0  36.0  46.0  5  30.0
 40 Łukiewicz, Kaja           1744  1744  Bełchatów       5.0  35.5  45.0  5  29.0
 41 Miętkiewicz, Andrzej            2000  Sieradz         5.0  34.5  45.0  4  25.5
 42 Zabłotny, Bruno                 1800  Zduńska Wola    5.0  34.0  42.0  5  28.0
 43 Woszczyk, Konrad                1000  Bełchatów       5.0  33.5  42.0  4  23.5
 44 Syncerek, Zbigniew              1000  Zgierz          5.0  32.5  40.5  5  24.0
 45 Zięba, Piotr                    1000  Gorzkowice      5.0  32.5  40.5  4  24.0
 46 Jaroniek, Przemysław            1600  Moszczenica     5.0  31.0  40.0  5  24.0
 47 Cywiński, Jerzy                 1800  Łódź            5.0  30.5  39.0  5  27.0
 48 Seweryn, Zygmunt                1000  Piotrków        5.0  30.0  38.0  4  21.5
 49 Dziębowski, Marcin              1800  Sieradz         5.0  28.5  38.0  5  22.0
 50 Potapski, Jerzy                 1800  Sieradz         5.0  28.5  37.0  5  24.0
 51 Jasiński, Damian                1600  Starzewice      5.0  28.0  36.0  5  21.0
 52 Pacholec, Stefan                1600                  5.0  26.5  36.5  5  20.0
 53 Rogalski, Krzysztof       1957  1957  Łódź            4.5  38.0  48.0  4  29.0
 54 Plutecki, Grzegorz        2085  2085  Radomsko        4.5  35.5  46.0  4  26.0
 55 Ziemba, Artur             1672  1672  Piotrków        4.5  34.0  43.5  4  26.0
 56 Bienias, Piotr                  1800  Starzewice      4.5  33.0  43.5  4  24.0
 57 Jasiński, Kordian               1400  Starzewice      4.5  32.5  40.5  4  23.0
 58 Jaroniek, Dominik               1600  Moszczenica     4.5  32.5  40.0  4  24.0
 59 Sulmowski, Tadeusz              1800  Tomaszów        4.5  32.0  40.0  4  22.5
 60 Kaczor, Mateusz           1613  1613  Kielce          4.5  31.5  42.5  4  25.0
 61 Syncerek, Anna                  1600  Zgierz          4.5  31.5  40.5  4  22.0
 62 Ciura, Tadeusz                  1600  Zelów           4.5  30.5  39.0  4  24.0
 63 Mroziński, Mateusz              1000  Piotrków        4.5  30.0  39.5  4  22.0
 64 Ferenc, Michał                  1600  Pabianice       4.5  29.5  38.0  4  19.5
 65 Pawlikowski, Tadeusz            1600  Piotrków        4.0  36.0  45.5  2  22.5
 66 Kowal, Józef                    1600  Starzewice      4.0  35.0  44.5  4  24.0
 67 Kruk, Adam                      1600  Łódź            4.0  33.0  43.0  4  23.0
 68 Holak, Przemysław               1000  Zelów           4.0  33.0  41.0  4  20.0
 69 Zięba, Grzegorz                 1000  Gorzkowice      4.0  32.5  42.0  4  22.0
 70 Góźdż, Jerzy                    1400  Bełchatów       4.0  31.5  41.0  4  18.0
 71 Wolniaczyk, Bartosz             1800  Wieluń          4.0  31.5  40.5  3  19.0
 72 Dmuchowski, Michał              1400  Tomaszów        4.0  31.0  39.5  4  21.0
 73 Kocik, Genowefa                 1800  Pabianice       4.0  30.5  39.5  4  22.0
 74 Piotrowski, Damian              1000  Szydłów         4.0  30.5  38.5  4  19.0
 75 Zięba, Krzysztof                1000  Gorzkowice      4.0  30.5  38.0  4  22.0
 76 Sotowska, Andżelika             1400  Starzewice      4.0  30.5  35.5  4  20.0
 77 Machała, Henryk                 1800  Łódź            4.0  29.5  39.0  3  19.5
 78 Kita, Tomasz                    1400  Starzewice      4.0  29.5  38.0  4  17.0
 79 Miś, Adrian                     1600  Wieluń          4.0  28.5  38.0  4  19.0
 80 Włodarczyk Łukasz               1600  Moszczenica     4.0  28.0  37.5  4  18.0
 81 Skibińska, Katarzyna            1250  Starzewice      4.0  27.0  34.0  3  17.5
 82 Kukulska, Ola                   1000  Gorzkowice      4.0  26.0  34.0  4  16.0
 83 Wójcik, Tomasz                  1000  Szydłów         4.0  25.0  32.0  4  16.0
 84 Bylica, Krzysztof               1000  Szczerców       4.0  24.5  31.0  4  12.0
 85 Kaczokowski, Mateusz            1000  Bełchatów       4.0  22.0  28.0  4  10.0
 86 Pirek, Marcin                   1400  Moszczenica     3.5  33.5  43.5  3  20.5
 87 Kazimierczak, Kamil             1600  Moszczenica     3.5  30.5  41.5  3  19.5
 88 Wojtak, Franciszek              1600  Bełchatów       3.5  30.5  39.5  3  17.5
 89 Bakalarczyk, Jakub              1400  Wieluń          3.5  30.5  38.5  3  17.0
 90 Pietrus, Maciej                 1200  Sieradz         3.5  24.5  32.5  3  13.5
 91 Rarak, Marek                    1000  Szczerców       3.5  23.5  31.0  3  14.0
 92 Pawelczyk, Ewelina              1000  Zelów           3.5  22.0  29.0  3  13.5
 93 Musiał, Gabriela                1100  Starzewice      3.0  30.0  39.0  3  15.0
 94 Jarosławski, Bartosz            1000  Wieluń          3.0  29.5  38.0  3  17.0
 95 Bakalarczyk, Zuzanna            1250  Wieluń          3.0  28.5  36.5  3  16.0
 96 Bartczak, Adam                  1000  Zelów           3.0  28.0  35.5  3  14.0
 97 Wysmyk, Klaudia                 1100  Moszczenica     3.0  26.5  32.0  3  13.0
 98 Holak, Krzysztof                1000  Zelów           3.0  26.0  32.0  3  14.0
 99 Głąbicki, Marcin                1000  Zelów           3.0  25.5  32.5  3  14.0
100 Kuwerski, Dominik               1000  Szydłów         3.0  25.0  33.5  3  14.0
101 Kopeć, Jan                      1200  Zelów           3.0  24.5  30.0  2  12.5
102 Plutecka, Anna                  1400                  3.0  24.0  32.5  3  12.0
103 Woszczyk, Ola                   1000  Bełchatów       3.0  21.5  28.0  3  11.0
104 Makielak, Dawid                 1000  Wieluń          3.0  21.0  29.0  3   9.0
105 Mikołajczyk, Artur              1400  Wieluń          2.5  25.0  33.0  2  12.5
106 Pawelczyk, Mateusz              1000  Zelów           2.5  24.0  30.5  2   9.5
107 Jarosławski, Marcel             1000  Wieluń          2.5  24.0  29.5  2   9.0
108 Suma, Marcin                    1000  Szydłów         2.5  23.0  30.5  2  10.5
109 Łażewski, Arkadiusz             1000  Bełchatów       2.5  19.5  26.5  2   9.0
110 Miś, Sebastaian                 1400  Wieluń          2.0  24.5  33.0  2  10.0
111 Kopeć, Olga                     1250  Zelów           2.0  24.5  32.5  2  11.0
112 Królikiewicz, Damian            1000  Szydłów         2.0  24.5  31.0  2  11.0
113 Włodarczyk, Magdalena           1100  Moszczenica     2.0  22.5  28.0  2   5.0
114 Wysmyk, Kamil                   1000  Moszczenica     2.0  22.0  26.5  2   9.0
115 Plutecka, Martyna               1000                  1.0  22.0  26.5  1   3.0
116 Nowacka, Weronika               1000  Zelów           0.0  19.0  26.0  0   0.0