Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach szybkich P'30 - Warszawa

Tabela turniejowa

M-ce Nazwisko,Imię             Rank  Klub                             Pkt. MBuch  Buch   Zw

 1   Wieczorek, Oskar          2316  KSz Polonia Wrocław              7.5  41.50  52.00   6
 2   Dragun, Kamil             2379  KSz Stilon Gorzów Wlkp.          7.0  44.00  56.50   6
 3   Krzyżanowski, Marcin      2377  MKS Polonia Warszawa             7.0  40.50  52.50   6
 4   Drozdowski, Kacper        2223  PKS Wiatrak Bydgoszcz            7.0  37.50  48.50   6
 5   Sadzikowski, Daniel       2309  UKS przy SP 8 Chrzanów           7.0  36.00  45.50   6
 6   Klepaczka, Tomasz         2108  KSz Piątka Skierniewice          6.5  36.50  47.50   6
 7   Wandzik, Wojciech         2151  KŚ AZS Politechniki Śląskiej     6.0  40.50  52.00   6
 8   Mroziak, Maciej           2068  KŚ AZS Politechniki Śląskiej     6.0  39.50  50.50   5
 9   Duda, Jan-Krzysztof       2175  MKS MOS Wieliczka                6.0  38.00  50.00   5
 10  Chudzik, Tomasz           1899  ŁKS Szach-Centrum Łódź           6.0  37.50  47.00   5
 11  Malec, Sebastian          2108  MKS Polonia Warszawa             6.0  37.00  47.50   6
 12  Lewicki, Mirosław         2149  UKS przy SP 8 Chrzanów           6.0  35.00  45.50   6
 13  Polok, Kacper             2041  KSz Silesia Racibórz             6.0  34.50  44.00   5
 14  Licznerski, Łukasz        2024  UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz  6.0  33.50  43.50   5
 15  Bednarczyk, Damian        2041  UKS Goniec Staniątki             5.5  38.00  49.00   5
 16  Sowul, Bartosz            2128  KSz. Javena Hańcza Suwałki       5.5  37.00  48.00   4
 17  Reza, Wojciech            1940  UKS Trzydziestka Olsztyn         5.5  37.00  46.50   3
 18  Musiałkiewicz, Paweł      1920  UMKS Na Pięterku Poznań          5.5  37.00  45.00   5
 19  Pietruszewski, Marcin     2098  KSz. Javena Hańcza Suwałki       5.5  35.50  45.00   4
 20  Grześków, Adrian          1829  UKS SP3 w Bogatyni               5.5  34.50  45.00   4
 21  Musiałkiewicz, Jan        2109  UMKS Na Pięterku Poznań          5.5  32.50  42.50   4
 22  Kubica, Kamil             1917  KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała    5.5  32.50  42.00   5
 23  Zieliński, Maciej         1973  UKS ZAWISZA Kolbudy              5.5  32.00  42.00   4
 24  Grochulski, Grzegorz      2045  UKS Czternastka Warszawa         5.5  32.00  41.50   5
 25  Kaleta, Błażej            1944  UKS Czarny Koń Olkusz            5.0  42.00  53.00   4
 26  Stankiewicz, Paweł        1930  KSz Polonia Wrocław              5.0  39.00  48.00   4
 27  Lewtak, Damian            2008  LKSz GCKiP Czarna                5.0  37.50  48.00   4
 28  Latocha, Aleksander       1929  MKSz Diagonalia Imielin          5.0  37.00  46.50   4
 29  Jacek, Krystian           2055  KSz Gryf Szczecin                5.0  34.00  44.50   4
 30  Kanarkiewicz, Michał      1918  SKF Korsarz Gdynia               5.0  32.00  40.50   5
 31  Góra, Jan                 1848  UMKSz. Jaćwież Suwałki           5.0  31.50  39.00   5
 32  Jędras, Piotr             1962  KMKSz Victoria Kielce            5.0  30.50  39.50   5
 33  Paszewski, Mateusz        1781  UKS HETMAN Częstochowa           5.0  30.00  38.00   4
 34  Grabowski, Adam           1952  KSz. Javena Hańcza Suwałki       5.0  29.00  38.50   5
 35  Weichhold, Paweł          2190  AKSz Hetman-Politechnika Kosz.   5.0  28.00  36.50   4
 36  Tomaszewska, Luiza        1968  JKSz MCKiS Jaworzno              5.0  27.50  36.50   4
 37  Jaskółka, Tomasz          1926  LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów     4.5  36.50  45.00   4
 38  Ziębiński, Bartosz        1954  UKS HETMAN Częstochowa           4.5  35.00  46.00   4
 39  Ochman, Sebastian         1717  UKS Dziewiątka Sieradz           4.5  35.00  44.50   4
 40  Suliborski, Jakub         1893  MTSz Mińsk Mazowiecki            4.5  34.50  42.00   3
 41  Gałaszewski, Patryk       1829  KSz. Javena Hańcza Suwałki       4.5  34.00  43.50   4
 42  Prażmowski, Bartosz       1893  UKS Hetman DWP Warszawa          4.5  33.50  42.50   4
 43  Bartoszek, Marcin         1786  UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5  31.00  39.00   4
 44  Mika, Tomasz              1796  LKSz GCKiP Czarna                4.5  29.50  38.00   4
 45  Sobaniec, Dominik         1812  LKS Stomil Bełchatów             4.5  27.50  36.00   4
 46  Bartoszek, Jakub          1685  UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5  26.50  34.50   4
 47  Żerebecki, Dawid          1675  UKS Ogniwo Legnica               4.5  25.50  33.50   4
 48  Wiewióra, Eneasz          2042  PSSz Pszczyna                    4.0  33.00  43.00   3
 49  Lewicki, Michał           1623  UKS przy SP 8 Chrzanów           4.0  33.00  42.00   4
 49  Dzierżak, Radosław        1608  MKSz Diagonalia Imielin          4.0  33.00  42.00   4
 51  Majas, Piotr              1759  KTS-W Kalisz                     4.0  32.00  40.50   4
 52  Pukianiec, Emil           1649  MTSz Mińsk Mazowiecki            4.0  31.00  39.00   4
 53  Zareba, Grzegorz          1787  KMKSz Victoria Kielce            4.0  27.00  34.50   3
 54  Wójcik, Mikołaj           1800  KKSz Urania Krosno               4.0  26.00  34.00   2
 55  Chomski, Maciej           1805  KSz Stilon Gorzów Wlkp.          3.5  35.00  44.50   3
 56  Różycki, Bartłomiej       1748  UKS Szachylice Chylice           3.5  31.50  39.50   3
 57  Grota, Mateusz            1814  UKS ZAWISZA Kolbudy              3.5  30.00  39.00   3
 58  Parol, Paweł              1764  MTSz Mińsk Mazowiecki            3.5  30.00  37.00   3
 59  Kotlewski, Łukasz         1657  UKS Trzydziestka Olsztyn         3.5  29.00  36.50   3
 60  Pokarowski, Maciej        1000  UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski 3.5  27.00  35.50   2
 61  Sikora, Rafał             1725  UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.5  26.00  33.50   3
 62  Barszcz, Michał           1663  PUKS Makowiec Skaryszew          3.5  25.50  33.50   3
 63  Andrzejewski, Paweł       1721  UMKS Na Pięterku Poznań          3.5  25.50  31.50   3
 64  Dzięgielewski, Konrad     1600  UKS Hetman DWP Warszawa          3.5  21.00  29.00   2
 65  Popiół, Michał            1799  UKS Hetman Koronny Trzebinia     3.0  30.50  38.00   3
 66  Bartoszek, Michał         1649  UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.0  30.00  37.00   2
 67  Puszkarek, Kamil          1770  UKS Szach Gryfice                3.0  29.00  36.50   3
 68  Mincewicz, Tomasz         1375  UKS Hetman DWP Warszawa          3.0  24.50  31.00   2
 69  Kiełbasa, Artur           1541  UKS Astra Leśniowice             3.0  21.50  27.50   1
 70  Kałuża, Mateusz           1600  UKS HETMAN Częstochowa           2.5  24.50  31.50   1
 71  Adaszewski, Paweł         1676  UKS SP3 w Bogatyni               2.5  23.00  30.50   2
 72  Adamowicz, Piotr          1344  UKS Trzydziestka Olsztyn         2.5  23.00  29.00   2
 73  Kiełbasa, Dominik         1352  UKS Astra Leśniowice             2.5  21.50  28.50   1
 74  Małaszek, Jakub           1800  UKS Pałac Nieborów               2.5  21.50  27.00   2
 75  Młynarczyk, Łukasz        1600  STMGK Strzelce Krajeńskie        2.5  21.00  27.50   1
 76  Tybuś, Tomasz             1600  UKS Pałac Nieborów               2.0  23.50  29.50   0
 77  Niemiec, Mateusz          1400  KKS Czarni Dęblin                1.5  22.00  28.50   0
 78  Sacharewicz, Krzysztof    1419  UKSz Hetman KDGW Warszawa        0.0  31.50  40.50   0


Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/t_4749/