Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach błyskawicznych P'5 - Warszawa

Tabela turniejowa

M-ce Nazwisko,Imię             Rank  Klub                             Pkt. MBuch  Buch   Zw

 1   Krzyżanowski, Marcin      2377  MKS Polonia Warszawa            10.5  63.00  76.50  10
 2   Klepaczka, Tomasz         2108  KSz Piątka Skierniewice          8.5  63.00  78.50   7
 3   Sadzikowski, Daniel       2309  UKS przy SP 8 Chrzanów           8.0  61.50  77.00   6
 4   Licznerski, Łukasz        2024  UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz  8.0  58.00  70.50   6
 5   Jędras, Piotr             1962  KMKSz Victoria Kielce            7.5  59.50  74.00   7
 6   Reza, Wojciech            1940  UKS Trzydziestka Olsztyn         7.5  58.00  69.00   7
 7   Jacek, Krystian           2055  KSz Gryf Szczecin                7.5  55.50  70.00   7
 8   Weichhold, Paweł          2190  AKSz Hetman-Politechnika Kosz.   7.5  54.50  69.50   7
 9   Wandzik, Wojciech         2151  KS AZS Politechniki Slšskiej     7.0  60.00  75.00   6
 10  Dragun, Kamil             2379  KSz Stilon Gorzów Wlkp.          7.0  60.00  73.50   7
 11  Malec, Sebastian          2108  MKS Polonia Warszawa             7.0  56.00  68.50   6
 12  Musiałkiewicz, Jan        2109  UMKS Na Pięterku Poznań          7.0  56.00  67.00   5
 13  Wieczorek, Oskar          2316  KSz Polonia Wrocław              7.0  54.00  67.00   6
 14  Kaleta, Błażej            1944  UKS Czarny Koń Olkusz            7.0  53.50  65.50   6
 15  Sowul, Bartosz            2128  KSz. Javena Hańcza Suwałki       7.0  53.00  65.00   6
 16  Lewtak, Damian            2008  LKSz GCKiP Czarna                7.0  52.00  65.00   6
 17  Latocha, Aleksander       1929  MKSz Diagonalia Imielin          7.0  48.00  59.00   7
 18  Duda, Jan-Krzysztof       2175  MKS MOS Wieliczka                6.5  63.00  79.00   6
 19  Wiewióra, Eneasz          2042  PSSz Pszczyna                    6.5  62.00  75.50   4
 20  Grochulski, Grzegorz      2045  UKS Czternastka Warszawa         6.5  55.00  65.50   6
 21  Bednarczyk, Damian        2041  UKS Goniec Staništki             6.5  53.50  65.50   6
 22  Kanarkiewicz, Michał      1918  SKF Korsarz Gdynia               6.5  49.50  58.00   6
 23  Zieliński, Maciej         1973  UKS Zawisza Kolbudy              6.5  49.00  59.50   6
 24  Mroziak, Maciej           2068  KS AZS Politechniki Śląskiej     6.5  48.50  59.00   6
 25  Lewicki, Mirosław         2149  UKS przy SP 8 Chrzanów           6.0  60.00  71.50   5
 26  Mika, Tomasz              1796  LKSz GCKiP Czarna                6.0  57.50  69.50   6
 27  Pietruszewski, Marcin     2098  KSz. Javena Hańcza Suwałki       6.0  56.00  70.50   6
 28  Dzierżak, Radosław        1608  MKSz Diagonalia Imielin          6.0  54.00  66.00   6
 29  Bartoszek, Jakub          1685  UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.0  53.00  63.00   6
 30  Ziębiński, Bartosz        1954  UKS HETMAN Częstochowa           6.0  50.00  64.50   5
 31  Ochman, Sebastian         1717  UKS Dziewiątka Sieradz           6.0  47.50  55.00   6
 32  Chudzik, Tomasz           1899  ŁKS Szach-Centrum Łódź           6.0  46.50  56.00   6
 33  Polok, Kacper             2041  KSz Silesia Racibórz             5.5  54.50  66.00   5
 34  Sobaniec, Dominik         1812  LKS STOMIL BEŁCHATÓW             5.5  53.00  64.50   5
 35  Suliborski, Jakub         1893  MTSz Mińsk Mazowiecki            5.5  52.50  63.00   5
 36  Jaskółka, Tomasz          1926  LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów     5.5  49.00  61.00   5
 37  Musiałkiewicz, Paweł      1920  UMKS Na Pięterku Poznań          5.5  48.00  58.00   3
 38  Sikora, Rafał             1725  UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.5  47.50  58.50   5
 39  Grześków, Adrian          1829  UKS SP3 w Bogatyni               5.5  43.50  53.00   5
 40  Stankiewicz, Paweł        1930  KSz Polonia Wrocław              5.5  41.00  51.00   5
 41  Zareba, Grzegorz          1787  KMKSz Victoria Kielce            5.0  52.50  63.50   4
 42  Majas, Piotr              1759  KTS-W Kalisz                     5.0  52.00  62.50   5
 43  Parol, Paweł              1764  MTSz Mińsk Mazowiecki            5.0  48.00  58.00   4
 44  Prażmowski, Bartosz       1893  UKS Hetman DWP Warszawa          5.0  47.00  57.00   5
 45  Puszkarek, Kamil          1770  UKS Szach Gryfice                5.0  47.00  55.50   5
 46  Grabowski, Adam           1952  KSz. Javena Hańcza Suwałki       5.0  46.00  56.50   5
 47  Gałaszewski, Patryk       1829  KSz. Javena Hańcza Suwałki       5.0  45.50  56.00   5
 48  Góra, Jan                 1848  UMKSz. Jaćwież Suwałki           5.0  44.50  58.00   5
 49  Trofimiuk, Tomasz         1600  MUKS Stoczek 45 Białystok        5.0  42.00  53.00   5
 50  Paszewski, Mateusz        1781  UKS HETMAN Częstochowa           4.5  52.50  62.50   4
 51  Grota, Mateusz            1814  UKS Zawisza Kolbudy              4.5  50.50  61.00   4
 52  Bartoszek, Michał         1649  UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5  48.00  59.50   3
 53  Tomaszewska, Luiza        1968  JKSz MCKiS Jaworzno              4.5  48.00  57.50   3
 54  Popiół, Michał            1799  UKS Hetman Koronny Trzebinia     4.5  45.50  55.00   4
 55  Małaszek, Jakub           1800  UKS Pałac Nieborów               4.5  40.50  46.00   4
 56  Pokarowski, Maciej        1000  UKS Gim-Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5  39.00  47.00   3
 57  Kubica, Kamil             1917  KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała    4.0  50.50  61.00   4
 58  Żerebecki, Dawid          1675  UKS Ogniwo Legnica               4.0  48.50  60.50   4
 59  Pukianiec, Emil           1649  MTSz Mińsk Mazowiecki            4.0  45.00  55.00   4
 60  Wójcik, Mikołaj           1800  KKSz Urania Krosno               4.0  43.00  54.00   4
 61  Sacharewicz, Krzysztof    1419  UKSz Hetman KDGW Warszawa        4.0  42.00  49.00   4
 62  Adaszewski, Paweł         1676  UKS SP3 w Bogatyni               4.0  41.50  52.00   4
 63  Lewicki, Michał           1623  UKS przy SP 8 Chrzanów           4.0  38.00  44.00   4
 64  Bartoszek, Marcin         1786  UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.5  49.50  60.00   3
 65  Andrzejewski, Paweł       1721  UMKS Na Pięterku Poznań          3.5  41.00  50.00   3
 66  Tybuś, Tomasz             1600  UKS Pałac Nieborów               3.5  33.00  39.50   3
 67  Kotlewski, Łukasz         1657  UKS Trzydziestka Olsztyn         3.0  41.00  47.50   3
 68  Mincewicz, Tomasz         1375  UKS Hetman DWP Warszawa          3.0  39.50  47.00   3
 69  Dzięgielewski, Konrad     1600  UKSz Hetman KDGW Warszawa        3.0  36.50  43.50   2
 70  Kałuża, Mateusz           1600  UKS HETMAN Częstochowa           3.0  31.50  37.50   3
 71  Barszcz, Michał           1663  PUKS Makowiec Skaryszew          2.5  37.50  47.50   1
 72  Młynarczyk, Łukasz        1600  STMGK Strzelce Krajeńskie        0.0  35.50  45.00   0


Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/t_4761/