IX Szachowy Turniej "Pamięci Września" Wieluń

Galeria zdjęć

Tabela turniejowa

M-ce Nazwisko,Imię             Rank  Klub                     Pkt. MBuch  Buch   Prog

 1   Kalinin, Mikolaj          2217  Ternopol                 7.5  44.00  55.00  39.5
 2   Kalinin, Oleg             2373  LKS Pasjonat Dankowice   7.5  41.00  52.50  38.5
 3   Rawicz, Karol             2300  MKS Polonia Przemyśl     7.0  45.50  58.00  38.0
 4   Osipow, Nikołaj           2179                           7.0  40.50  52.50  36.0
 5   Kowalczyk, Rafał          2056  LKS "PARK" Starzenice    7.0  39.50  51.00  35.0
 6   Rakowiecki, Tomasz        2334  Łódź                     7.0  39.00  49.50  34.0
 7   Kaukiel, Piotr            2194  GOK Moszczenica          6.5  44.00  56.50  37.0
 8   Sroka, Janusz             2142  TMS Roszada Gliwice      6.5  42.50  54.00  36.5
 9   Kocwin, Bartosz           2267                           6.5  41.00  51.00  37.0
 10  Nester, Ihor              2340  Lwów                     6.5  39.00  48.50  34.5
 11  Sośnia, Paweł             2090  Piotrków Trybunalski     6.5  36.50  46.50  33.5
 12  Stachowiak, Sławomir      2027  Poznań                   6.0  40.00  51.50  32.5
 13  Fronczak, Sebastian       1674  ŁKS Szach Centrum Łódź   6.0  37.00  48.00  30.0
 14  Ochman, Sebastian         1717  UKS Dziewiątka Sieradz   6.0  37.00  46.00  30.0
 15  Pilarski, Dawid           1815  LZS PAT Ligota Dolna     6.0  36.00  47.00  32.0
 16  Flis, Paweł               2017  Łódź                     6.0  36.00  46.50  31.0
 17  Adamczewski, Jędrzej      1798  KTS-W Kalisz             6.0  35.00  45.50  30.0
 18  Żbik, Mieczysław          2000  Sieradz                  6.0  33.50  41.00  31.0
 19  Mykita, Andrzej           1607  LZS Goniec Kluczbork     6.0  31.50  41.50  25.0
 20  Bąbel, Waldemar           2200  Częstochowa              5.5  39.50  49.50  30.5
 21  Kuciel, Władysław         2088  KS HetMaN - Szopienice   5.5  39.00  50.00  31.5
 22  Śnihur, Piotr             1738  UKS Smecz Konin          5.5  36.50  47.00  29.0
 23  Kot, Jerzy                2186  Polonia Wrocław          5.5  36.00  47.50  29.5
 24  Kowalczyk, Mariusz        1767  LKS "PARK" Starzenice    5.5  35.50  46.00  30.0
 25  Maciejczak, Andrzej       2000  Sieradz                  5.5  34.00  43.00  26.5
 26  Wolniaczyk, Bartosz       1599  UKS Piątka Wieluń        5.5  33.00  44.00  25.5
 27  Wojciechowski, Mieczysław 1800  LKS Iskra Kruszewiec     5.5  33.00  43.50  25.0
 28  Baczyński, Krzysztof      1800  Łódź                     5.5  31.00  40.50  23.0
 29  Rewasiewicz, Miłosz       1867  LZS PAT Ligota Dolna     5.0  40.50  51.50  32.0
 30  Adamczewski, Maciej       1549  KTS-W Kalisz             5.0  37.50  48.50  29.0
 31  Szybka, Andrzej           1928  LZS PAT Ligota Dolna     5.0  36.00  46.00  29.0
 32  Flis, Radosław            1948  Łódź                     5.0  34.50  45.00  27.0
 33  Zychowski, Marek          1800  Częstochowa              5.0  34.50  45.00  25.0
 34  Śnihur, Adam              1378  UKS Smecz Konin          5.0  34.50  44.50  26.0
 35  Hatlapa, Sebastian        1800  Częstochowa              5.0  34.00  42.00  27.0
 36  Bubas, Łukasz             1951  Łódź                     5.0  33.00  43.00  28.0
 37  Szybka, Joanna            1681  LZS PAT Ligota Dolna     5.0  32.50  42.00  26.5
 38  Makielak, Hubert          1558  UKS Piątka Wieluń        5.0  32.00  40.50  25.0
 39  Wieczorek, Michał         1600  UKS Piątka Wieluń        5.0  28.00  37.00  21.0
 40  Pilarska, Monika          1600  LZS PAT Ligota Dolna     5.0  27.50  35.50  20.0
 41  Piotrowski, Maciej        1600  KTS-W Kalisz             5.0  27.00  36.00  20.0
 42  Moczygęba, Kamil          1400  LKS "PARK"Starzenice     5.0  24.00  30.50  18.0
 43  Bienias, Piotr            1723  LKS "PARK"Starzenice     4.5  36.50  48.50  25.0
 44  Żbik, Jan                 1600  Wieluń                   4.5  35.00  44.00  25.0
 45  Dąbrowska, Kamila         1752  UKS Galewice             4.5  33.50  43.50  25.0
 46  Olejnik, Tomasz           1600  UKS Piątka Wieluń        4.5  33.00  42.50  23.5
 47  Błaszczak, Karol          1800  Kamionka                 4.5  33.00  41.50  26.0
 48  Karleszko, Piotr          1800  PSS OPOLE                4.5  32.00  41.00  24.5
 49  Pawlikowski, Tadeusz      1600  Piotrków                 4.5  32.00  40.50  23.5
 50  Kowal, Józef              1600  LKS "PARK" Starzenice    4.5  31.50  39.50  22.0
 51  Wykrota, Jacek            2000  LZS Goniec Kluczbork     4.5  30.50  39.00  24.5
 52  Tołoknów, Adam            1400  LKS "PARK"Starzenice     4.5  28.50  37.00  17.0
 53  Stępień, Marian           1600  LKS "PARK"Starzenice     4.5  27.50  36.50  19.5
 54  Kubica, Piotr             1600  UKS GOK Galewice         4.5  26.50  34.50  19.0
 55  Owczarek, Aleksander      1600  Wieluń                   4.5  26.50  34.00  20.0
 56  Kowalczyk, Mateusz        1600  LKS "PARK" Starzenice    4.0  35.50  45.00  24.0
 57  Wróbel, Kamil             1600  LZS Goniec Kluczbork     4.0  35.00  44.50  23.0
 58  Wesołowski, Tadeusz       2000  LZS Goniec Kluczbork     4.0  34.50  42.50  24.0
 59  Drzał, Ryszard            1800  SDK-9 Opole              4.0  34.50  42.50  22.0
 60  Gdowski, Zdzisław         2000  LZS Goniec Kluczbork     4.0  33.50  42.50  24.0
 61  Gniazdowski, Roman        1800  LZS Goniec Kluczbork     4.0  33.00  42.00  21.0
 62  Woźniak, Andrzej          1800  Wieruszów                4.0  32.00  42.50  18.5
 63  Olszowski, Andrzej        1806  Opole                    4.0  32.00  40.50  22.5
 64  Kisiel, Gerhard           2000  Pat Ligota Dolna         4.0  30.00  39.00  21.0
 65  Szczota, Klaudia          1400  UKS Galewice             4.0  29.50  36.50  16.0
 66  Guzik, Natalia            1400  GOK Skomlin              4.0  28.50  37.00  16.0
 67  Jasiński, Damian          1600  LKS "PARK" Starzenice    4.0  28.50  36.50  16.0
 68  Piechociński, Wiktor      1400  SDK Wieluń               4.0  28.00  35.50  16.0
 69  Bakalarczyk, Jakub        1400  UKS Piątka Wieluń        4.0  26.00  33.00  16.0
 70  Karleszko, Karolina       1603  PUKS Rodło Opole         3.5  34.50  45.00  24.0
 71  Sotowska, Andżelika       1400  LKS "PARK"Starzenice     3.5  31.50  40.50  17.5
 72  Jarosławski, Bartosz      1400  LKS "PARK" Starzenice    3.5  30.00  38.00  16.5
 73  Kowalczyk, Agnieszka      1694  LKS "PARK" Starzenice    3.5  29.00  38.00  20.5
 74  Miś, Adrian               1600  UKS Piątka Wieluń        3.5  28.50  36.50  18.0
 75  Jasiński, Kordian         1400  LKS "PARK" Starzenice    3.5  27.00  33.50  16.5
 76  Piotrowski, Roman         1600  KTS-W Kalisz             3.5  26.00  31.50  14.5
 77  Kozłowski, Marian         1800  LKS Opocznianka Opoczno  3.0  29.50  39.00  15.0
 78  Berezowski, Marian        1800  LZS Goniec Kluczbork     3.0  29.00  38.50  19.0
 79  Banasik, Dawid            1200  GOK Czarnożyły           3.0  26.00  33.50  15.0
 80  Sitna, Sylwia             1250  Krzyworzeka              3.0  25.00  32.50  11.0
 81  Żuchowski, Franciszek     1400  SDK Wieluń               3.0  24.50  32.00  13.0
 82  Żurawska, Martyna         1250  LZS Goniec Kluczbork     3.0  24.00  30.50  10.0
 83  Kowalska, Ewelina         1000  LKS "PARK"Starzenice     3.0  23.50  30.00  13.0
 84  Ferenc, Michał            1600  ŁKS Szach-Centrum Łódź   3.0  23.00  30.00  10.0
 84  Kucharska, Barbara        1250  UKS Piątka Wieluń        3.0  23.00  30.00  10.0
 86  Kita, Tomasz              1400  LKS "PARK" Starzenice    3.0  22.00  28.50  10.0
 87  Budzyna, Sylwana          1400  UKS Piątka Wieluń        3.0  21.50  27.50  12.0
 88  Świątek, Paweł            1400  UKS Piątka Wieluń        2.5  27.50  35.00  12.5
 89  Jasiński, Jan             1600  UKS Piątka Wieluń        2.5  24.00  30.00  14.5
 90  Bakalarczyk, Zuzanna      1250  UKS Piątka Wieluń        2.0  26.00  33.00  12.0
 91  Ramuś, Roland             1400  UKS Piątka Wieluń        2.0  21.50  28.00   9.0
 92  Misiek, Zuzanna           1250  UKS Galewice             2.0  21.00  26.50   6.0
 93  Strózik, Daniel           1000  Krzyworzeka              2.0  20.00  25.50   7.5
 94  Orzełek, Michał           1000  Hetman Wierzchlas        2.0  19.00  23.50   6.0
 95  Poraszka, Pamela          1000  Krzyworzeka              1.5  19.50  24.50   5.0
 96  Wrzesiński, Artur         1000  Wieluń                   0.5  18.00  25.50   2.5


Zwycięzcy turnieju: Mikołaj Kalinin (2 z prawej), Oleg Kalinin (3-ci zprawej), 
Karol Rawicz (5-ty z prawej), Nikołaj Osipow (3-ci z lewej), 
Rafał Kowalczyk (2-gi z lewej), Tomasz Rakowiecki (1-szy z lewej)



Zwycięzcy w kategorii S60 (od prawej): Mieczysław Żbik, Waldemar Bąbel, Jerzy Kot,
Andrzej Maciejczak, Jan Żbik

Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/f_190/