Turniej szachowy o Puchar Prezesa dGCS.NET - Ostrów Wlkp. 2010

( Strona turnieju )

Galeria zdjęć

Tabela turniejowa

 M-c  Nazwisko,Imię            Rank  Klub                             Pkt.  MBuch   Buch   Zw

 1   Sakalauskas, Vaidas       2405  Vilniaus Fortas Vilnius          20.0  93.00  124.00   6
 2   Steczek, Marcin           2392  TS-R Hetman Konin                19.0  94.00  122.00   6
 3   Strzemiecki, Zbigniew     2358  MKS Polonia Warszawa             19.0  94.00  122.00   6
 4   Dudziński, Piotr          2318  OTSz Ostrów Wlkp.                19.0  91.00  121.00   6
 5   Sieciechowicz, Marcin     2443  UMKS Na Pięterku Poznań          18.0  97.00  128.00   5
 6   Kowalczyk, Rafał          2056  LKS PARK Starzenice              18.0  95.00  126.00   6
 7   Sadzikowski, Daniel       2351  UKS przy SP 8 Chrzanów           18.0  95.00  125.00   5
 8   Zakrzewski, Marek         2053  MKS przy MDK Trzcianka           18.0  87.00  114.00   6
 9   Kowalczyk, Mariusz        1767  LKS PARK Starzenice              18.0  85.00  113.00   6
 10  Fudalej, Michał           2261  AKS Mikołów                      16.0  95.00  125.00   5
 11  Jaśnikowski, Zbigniew     2392  BKSz Prokonex Brzeg              16.0  87.00  118.00   5
 12  Koćwin, Bartosz           2267  Częstochowa                      16.0  85.00  112.00   5
 13  Sadzikowski, Marian       1900  UKS przy SP 8 Chrzanów           16.0  73.00   97.00   5
 14  Szczuka, Błażej           1658  UKS Piątka Wieluń                15.0  92.00  120.00   5
 15  Usakovas, Jevgenijus      2065  Vilniaus Fortas Vilnius          15.0  90.00  119.00   5
 16  Głuszko, Monika           2003  MKS Polonia Warszawa             15.0  82.00  110.00   5
 17  Kuciel, Władysław         2088  Katowice                         15.0  81.00  108.00   5
 18  Jaśnikowska, Małgorzata   1717  OTSz Ostrów Wlkp.                15.0  79.00  106.00   5
 19  Pipała, Janusz            1964  MDK Bochnia                      15.0  77.00  105.00   5
 20  Svitojus, Zygimantas      1825  Vilniaus Fortas Vilnius          15.0  75.00   98.50   5
 21  Sobiech, Krzysztof        1841  KTS-W Kalisz                     15.0  75.00   98.50   5
 22  Kamecki, Mateusz          1851  ZSRCKU Kościelec                 15.0  73.00  101.00   4
 23  Chmielarz, Maciej         1766  OTSz Ostrów Wlkp.                15.0  73.00   98.00   5
 24  Glapa, Witold             1822  MMKS Wieniawa Leszno             15.0  71.00   98.00   5
 25  Zakrocki, Kacper          1498  KTS-W Kalisz                     15.0  63.00   83.00   5
 26  Biadała, Bartosz          1800  MUKS Wieża Pleszew               14.0  86.00  105.50   4
 27  Musiałkiewicz, Paweł      1920  UMKS Na Pięterku Poznań          14.0  80.00  108.00   4
 28  Adamczewski, Jędrzej      1798  KTS-W Kalisz                     14.0  73.00   95.00   4
 29  Bienias, Piotr            1723  LKS PARK Starzenice              14.0  66.00   86.50   4
 30  Flis, Paweł               2017  Łódź                             13.0  89.00  119.00   4
 31  Śnihur, Piotr             1738  UKS Smecz Konin                  13.0  76.00  101.00   4
 32  Stachowiak, Sławomir      2027  Raszyn Poznań                    13.0  75.00  103.00   3
 33  Makielak, Hubert          1558  UKS Piątka Wieluń                13.0  73.00  100.00   4
 34  Wiśniewski, Emil          1886  LKS Chrobry Gniezno              13.0  73.00   98.00   4
 35  Maciejczak, Andrzej       2000  Sieradz                          13.0  71.50   89.00   4
 36  Malak, Marcin             1600  OTSz Ostrów Wlkp.                13.0  67.00   86.50   4
 37  Grabowski, Dariusz        1799  TS-R Hetman Konin                13.0  63.00   87.50   4
 38  Miętkiewicz, Jacek        1400  UKS Smecz Konin                  13.0  59.00   78.50   4
 39  Grobys, Maciej            1600  MUKS Wieża Pleszew               12.0  83.00  104.00   4
 40  Zakrocki, Sebastian       1829  KS Pogoń Nowe Skalmierzyce       12.0  80.00  108.00   4
 41  Vaitkevicius, Paulius     1750  Vilniaus Fortas Vilnius          12.0  80.00  105.00   4
 42  Śnihur, Adam              1378  UKS Smecz Konin                  12.0  77.00   96.50   4
 43  Rosik, Jakub              1800  OTSz Ostrów Wlkp.                12.0  76.00   96.50   4
 44  Matuszczak, Bartosz       1800  OTSz Ostrów Wlkp.                12.0  75.00   95.50   3
 45  Michalski, Filip          1544  OTSz Ostrów Wlkp.                12.0  74.00   96.00   3
 46  Adamczewski, Maciej       1549  KTS-W Kalisz                     12.0  73.00   97.00   4
 47  Król, Marcin              1600  UKS Smecz Konin                  12.0  69.00   90.50   4
 48  Marciniak, Michał         1800  KTS-W Kalisz                     12.0  67.00   92.50   4
 49  Dixa, Wiktor              1400  Szkoła Szachowa SzachMistrz      12.0  64.00   86.00   4
 50  Kucharska, Honorata       1600  UKS przy SP 8 Chrzanów           12.0  62.00   86.00   4
 51  Czajka, Iwo               1400  Ślesin                           12.0  61.50   81.00   4
 52  Dixa, Oskar               1400  Szkoła Szachowa SzachMistrz      12.0  53.50   73.00   4
 53  Banach, Szymon            1800  LKS Chrobry Gniezno              11.0  81.00  109.00   3
 54  Usakovas, Stivas          1700  Vilniaus Fortas Vilnius          11.0  70.00   95.00   3
 55  Woźniak, Bernard          1800  MUKS Wieża Pleszew               11.0  66.00   89.50   3
 56  Ziąbek, Patryk            1800  KTS-W Kalisz                     10.0  79.00  107.00   3
 57  Hemmerling, Jarosław      1978  KS Lipno Stęszew                 10.0  72.00  100.00   3
 58  Tomczak, Mikołaj          1600  MMKS Wieniawa Leszno             10.0  72.00   88.50   3
 59  Cicharski, Daniel         1400  OTSz Ostrów Wlkp.                10.0  70.00   94.00   3
 60  Wolniaczyk, Bartosz       1599  UKS Piątka Wieluń                10.0  69.00   94.00   3
 61  Napierała, Małgorzata     1749  Poznań                           10.0  63.00   89.00   3
 62  Dłużyński, Krzysztof      1600  Choszczno                        10.0  62.00   81.00   3
 63  Raczyński, Krzysztof      1600  UKS Polan Poznań                 10.0  60.50   80.00   3
 64  Jarecka, Monika           1600  Szkoła Szachowa SzachMistrz       9.0  77.00  101.00   3
 65  Pabiszczak, Nikodem       1600  OTSz Ostrów Wlkp.                 9.0  74.00   97.00   3
 66  Maśliński, Piotr          1800  OTSz Ostrów Wlkp.                 9.0  73.00   98.00   3
 67  Piotrowski, Maciej        1600  KTS-W Kalisz                      9.0  66.00   89.50   3
 68  Ferenc, Michał            1600  Szach Centrum Łódź                9.0  65.00   84.50   3
 69  Brandisauskas, Paulius    1700  Vilniaus Fortas Vilnius           9.0  64.00   86.00   3
 70  Guzik, Natalia            1400  UKS Piątka Wieluń                 9.0  62.00   82.50   3
 71  Sienkiewicz, Damian       1400  OTSz Ostrów Wlkp.                 9.0  60.00   79.00   3
 72  Pogodziński, Jakub        1400  LKS Chrobry Gniezno               9.0  58.50   73.00   3
 73  Glapa, Anna               1427  MMKS Wieniawa Leszno              9.0  56.00   75.50   3
 74  Piotrowski, Roman         1600  KTS-W Kalisz                      9.0  55.00   71.50   3
 75  Kopacka, Natalia          1600  OTSz Ostrów Wlkp.                 9.0  44.50   64.00   3
 76  Mucha, Marta              1400  UKS przy SP 8 Chrzanów            9.0  39.50   56.00   3
 77  Juśkiewicz, Marcin        1200  MUKS Pleszew                      8.0  46.00   66.00   2
 78  Gorzaniak, Grzegorz       1000  MUKS Wieża Pleszew                7.0  63.00   82.50   1
 79  Czajkowski, Jan           1000  OTSz Ostrów Wlkp.                 7.0  62.00   76.50   1
 80  Gorzaniak, Patryk         1400  MUKS Wieża Pleszew                7.0  54.00   69.50   2
 81  Makielak, Dawid           1400  UKS Piątka Wieluń                 7.0  49.50   63.00   2
 82  Michalski, Bartosz        1400  OTSz Ostrów Wlkp.                 6.0  61.00   80.50   2
 83  Szeląg, Zuzanna           1250  LKS Chrobry Gniezno               6.0  61.00   79.00   2
 84  Sienkiewicz, Marek        1400  OTSz Ostrów Wlkp.                 6.0  60.50   79.00   1
 85  Tomczak, Marta            1400  MMKS Wieniawa Leszno              6.0  60.50   77.00   1
 86  Dixa, Joanna              1400  Szkoła Szachowa SzachMistrz       6.0  58.00   74.50   2
 87  Gumienny, Kacper          1200  LKS Chrobry Gniezno               6.0  58.00   74.50   1
 88  Tomczykowski, Paweł       1200  LKS Chrobry Gniezno               6.0  54.00   70.50   1
 89  Doberschütz, Wojciech     1400  LKS Chrobry Gniezno               6.0  48.50   65.00   2
 90  Doberschütz, Dorota       1100  LKS Chrobry Gniezno               3.0  59.00   78.00   0
 91  Hubert, Aleksandra        1000  LKS Chrobry Gniezno               3.0  47.50   66.00   0


Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/f_101/