X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA OPOCZNA

( Strona turnieju )

Galeria zdjęć

Tabela turniejowa

 M-c  Nazwisko,Imię            Rank  Klub                             Pkt.  MBuch   Buch   Zw

 1   GAJEWSKI, Grzegorz        2568  KU AZS UMCS Lublin               8.0  48.50  61.00   7
 2   GRITSAK, Orest            2521  KSz Drakon Lublin                7.5  44.50  56.00   6
 3   PIORUN, Kacper            2497  KSz Stilon Gorzów Wlkp.          7.5  43.00  54.00   6
 4   BEDNAREK, Sylwester       2313  Łódź                             7.5  42.50  55.50   7
 5   GOLUBKA, Petro            2403  Dolyna                           7.5  42.00  54.00   7
 6   OMELJA, Artem             2261  Brovary                          7.5  41.00  53.50   7
 7   STECZEK, Marcin           2392  TS-R Hetman Konin                7.0  41.00  53.50   7
 8   MAJDAN-GAJEWSKA, Joanna   2333  AKSz Hetman-Politechnika Kosz.   7.0  40.00  52.00   6
 9   KOZIEJ, Maciej            1990  KMKSz Victoria Kielce            7.0  38.00  49.00   7
 10  WEIDER, Dariusz           2225  Piotrków Trybunalski             7.0  38.00  48.00   6
 11  URBAN, Klaudiusz          2468  KS Pocztowiec Poznań             6.5  46.00  58.50   5
 12  JAKUBOWSKI, Krzysztof     2500  MLKS Ostródzianka Ostróda        6.5  45.50  57.00   6
 13  ŻURKOWSKI, Andrzej        2120  MKS Polonia Warszawa             6.5  44.00  56.00   6
 14  SOPUR, Lech               2428  SKF Korsarz Gdynia               6.5  42.50  55.00   6
 15  RAWICZ, Karol             2300  MKS Polonia Przemyśl             6.5  40.00  51.00   6
 16  STRZELECKI, Jerzy         2150  Opoczno                          6.5  39.50  50.00   5
 17  ZGADZAJ, Rafał            2243  LZS Victoria Chróścice           6.5  38.50  49.00   6
 18  KOWALCZYK, Rafał          2056  LKS Park Starzenice              6.5  38.00  48.50   6
 19  OCHMAN, Sebastian         1717  UKS Dziewiątka Sieradz           6.5  37.50  47.50   6
 20  BAKALARZ, Leszek          2180  KS Fart Kielce                   6.5  37.00  49.00   6
 21  POMAGALSKI, Marcin        2100  PUKS Makowiec                    6.5  37.00  48.00   6
 22  SZMACIŃSKA, Grażyna       2209  Łódź                             6.5  37.00  47.00   5
 23  POŚNIK, Maurycy           2000  PUKS Makowiec                    6.5  36.50  46.50   5
 24  WALASZCZYK, Witold        2251  TS-R Hetman Konin                6.5  36.00  47.50   6
 25  SZMACIŃSKI, Sławomir      1846  Łódź                             6.5  33.50  43.00   6
 26  KAUKIEL, Piotr            2194  GOK Moszczenica                  6.0  42.50  54.00   6
 27  SPODZIEJA, Sylwester      1800  OKSz Społem Opole                6.0  42.00  53.00   6
 28  KOJRO, Adam               2000  Warszawa                         6.0  41.50  51.50   5
 29  REGA, Marek               2000  KSz Hetman Ostrowiec Św.         6.0  39.00  49.00   5
 30  GŁUSZKO, Monika           2003  MKS Polonia Warszawa             6.0  38.50  49.50   6
 31  PIECH, Zdzisław           2200  Częstochowa                      6.0  38.50  48.50   5
 32  ROŚNIAK, Dariusz          1988  Łódź                             6.0  37.50  49.00   6
 33  SOŚNIA, Paweł             2090  Piotrków Trybunalski             6.0  37.00  48.50   6
 34  RACZYŃSKI, Marcin         2027  LZS Swornica Czarnowąsy          6.0  37.00  48.50   5
 35  USATIUK, Igor             2036  Pajęczno                         6.0  37.00  48.00   6
 36  FLIS, Paweł               2017  Łódź                             6.0  37.00  48.00   5
 37  FRONCZAK, Sebastian       1674  ŁKS Szach-Centrum Łódź           6.0  37.00  47.00   6
 38  CZECH, Jan                1843  Start Kielce                     6.0  36.00  46.50   6
 39  KILJAŃSKI, Jędrzej        1713  KSz Hetman Ostrowiec Św.         6.0  36.00  43.00   5
 40  WOJNA, Grzegorz           2043  Tuszyn                           6.0  35.00  45.50   6
 41  SYCZ, Wacław              1964  PUKS Karolina Tarnów             6.0  34.00  44.50   6
 42  CHMIELARZ, Maciej         1766  OTSz Ostrów Wielkopolski         6.0  33.50  44.00   6
 43  RYKAŁA, Monika            1767  PTC Pabianice                    6.0  32.50  43.00   5
 44  ŚWIĄTNICKI, Andrzej       2164  TS-R Hetman Konin                6.0  32.50  42.50   5
 45  TARASEK, Bogdan           1744  Bytom                            6.0  32.00  42.50   6
 46  KLEPACZKA, Tomasz         2113  Skierniewice                     5.5  41.50  53.00   5
 47  BUBAS, Łukasz             1951  Łódź                             5.5  38.00  48.50   5
 48  KOWALCZYK, Mariusz        1767  LKS Park Starzenice              5.5  37.50  49.00   5
 49  LITWIN, Tomasz            1800  Radom                            5.5  37.50  48.00   5
 50  OSIŃSKI, Emil             1649  Bełchatów                        5.5  37.50  46.00   5
 51  KAWULA, Andrzej           2073  PUKS Karolina Tarnów             5.5  37.00  47.50   5
 52  KIERES, Tadeusz           2200  Kielce                           5.5  36.50  46.50   5
 53  ZIEMBA, Artur             1673  ŁKS Szach-Centrum Łódź           5.5  36.50  45.50   5
 54  BIENIAS, Piotr            1723  LKS Park Starzenice              5.5  35.00  43.00   5
 55  JĘDRAS, Piotr             1941  KMKSz Victoria Kielce            5.5  34.50  45.00   5
 56  ROGALSKI, Krzysztof       1927  ŁKS Szach-Centrum Łódź           5.5  34.50  45.00   5
 57  KWAPISIEWICZ, Kazimierz   2000  LKS Stomil Bełchatów             5.5  33.00  42.00   5
 58  MRÓZ, Waldemar            2000  Radom                            5.5  32.50  42.00   5
 59  KOSTOWSKI, Andrzej        1726  KS Dors Ruda Śląska              5.5  32.00  41.50   5
 60  BARAN, Jarosław           1800  ULKS Grab-Korab Szydłów          5.5  31.50  41.00   5
 61  DWORAK, Leszek            1666  Tarnów                           5.5  29.50  39.50   5
 62  PRZYTUŁA, Grzegorz        1800  MGKSz Caissa Rawa Mazowiecka     5.0  41.00  53.00   5
 63  BĄBEL, Waldemar           2200  Częstochowa                      5.0  38.50  47.50   5
 64  ZARĘBA, Grzegorz          1787  KMKSz Victoria Kielce            5.0  38.00  49.50   5
 65  DWORAK, Artur             1771  Tarnów                           5.0  37.00  47.00   5
 66  KACZOR, Katarzyna         1666  KS Fart Kielce                   5.0  37.00  46.50   5
 67  KOZAKOW, Aleksy           1396  UKS Czternastka Warszawa         5.0  37.00  46.00   4
 68  SZYMANOWICZ, Maksymilian  1571  KSz Hetman Ostrowiec Św.         5.0  36.50  46.50   5
 69  KAPUT, Roman              1800  KLIM UKSz Gambit Starachowice    5.0  36.00  44.50   5
 70  KOCIA, Kamil              1600  KMKSz Victoria Kielce            5.0  35.50  45.50   5
 71  SKAWIŃSKI, Marcin         1800  UKS MDK Radom                    5.0  35.50  44.00   5
 72  WIROWSKI, Piotr           1674  Łódź                             5.0  35.00  45.00   5
 73  DULĘBA, Janusz            1800  KLIM UKSz Gambit Starachowice    5.0  35.00  42.50   4
 74  KRUSZYŃSKI, Krzysztof     1681  LKS Stomil Bełchatów             5.0  33.50  43.00   5
 75  PTASZEK, Przemysław       1825  OKSz Społem Opole                5.0  33.50  43.00   5
 76  DOBROSZEK, Martyna        1242  UKS Jedynka Bełchatów            5.0  33.50  42.50   5
 77  OBARA, Damian             1621  KS Fart Kielce                   5.0  33.00  43.00   5
 78  KOŁODZIEJ, Przemysław     1674  KMKSz Victoria Kielce            5.0  33.00  43.00   4
 79  CZECH, Andrzej            2000  Hetman Tomaszów Mazowiecki       5.0  33.00  41.50   5
 80  KUBIAK, Mateusz           1600  Radom                            5.0  32.50  42.50   5
 81  ĆWIEK, Tomasz             2000  KSz Hetman Ostrowiec Św.         5.0  32.00  42.00   5
 82  CHOINA, Adam              1423  KSz Hetman Ostrowiec Św.         5.0  31.50  40.00   5
 83  BANASIAK, Adam            1800  Pabianice                        5.0  30.50  40.00   5
 84  GRABOWSKI, Dariusz        1799  TS-R Hetman Konin                5.0  30.50  39.00   5
 85  BĄBOL, Zdzisław           2000  Hetman Tomaszów Mazowiecki       5.0  30.00  39.50   5
 86  UFNAL, Zenon              1800  KSz Hetman Ostrowiec Św.         5.0  30.00  39.25   5
 87  PAWLETA, Rafał            1000  LKS Polonia Poraj                5.0  29.50  38.50   5
 88  SYBIS, Iwona              1503  KMKSz Victoria Kielce            5.0  29.50  37.50   5
 89  SZELĄG, Józef             1619  Pogoń Biadoliny                  5.0  29.00  39.00   5
 90  ŁUKIEWICZ, Kaja           1723  LKS Stomil Bełchatów             5.0  29.00  38.00   5
 91  SOKOLNICKI, Marek         1800  KLIM UKSz Gambit Starachowice    5.0  29.00  37.50   5
 92  SKORŻA, Konrad            1800  PUKS Makowiec                    5.0  29.00  37.00   5
 93  KOŁACZYŃSKI, Jerzy        1800  KLIM UKSz Gambit Starachowice    5.0  28.50  38.50   5
 94  WOJNA, Ewelina            1600  ŁKS Szach-Centrum Łódź           5.0  28.00  36.00   5
 95  MARSZAŁEK, Jakub          1626  Czarna Góra Nowy Targ            5.0  27.50  37.00   5
 96  STRĄCZYŃSKI, Marek        1800  Częstochowa                      4.5  42.00  53.00   4
 97  SZCZERBAK, Stefan         1672  Częstochowa                      4.5  35.50  45.50   4
 98  SEJDAK, Dariusz           1800  Hetman Tomaszów Mazowiecki       4.5  35.00  46.00   3
 99  POSUNIAK, Kacper          1834  UKS MDK Radom                    4.5  35.00  44.50   4
 100 FELIKSIŃSKI, Tadeusz      1821  PTC Pabianice                    4.5  34.50  44.00   4
 101 BACZYŃSKI, Krzysztof      1800  Łódź                             4.5  34.00  44.00   4
 102 KAŁUŻNY, Aleksander       1800  LKS Lelów                        4.5  34.00  42.50   4
 103 DYBIEC, Kazimierz         1800  KSz Hetman Ostrowiec Św.         4.5  32.50  41.50   4
 104 CHOINA, Michał            1800  KSz Hetman Ostrowiec Św.         4.5  32.50  41.00   4
 105 KACZOR, Mateusz           1574  KS Fart Kielce                   4.5  32.00  40.00   4
 106 BENDA, Grzegorz           1800  Warszawa                         4.5  31.50  42.00   4
 107 PERLICJUSZ, Ryszard       1800  Piotrków Trybunalski             4.5  31.50  40.50   4
 108 POSUNIAK, Weronika        1511  UKS MDK Radom                    4.5  30.00  38.50   4
 109 OSIŃSKI, Kamil            1729  Bełchatów                        4.5  29.50  38.50   4
 110 PIASKOWSKI, Piotr         1600  Łódź                             4.5  29.00  37.50   4
 111 SZCZEPANIEC, Stanisław    2044  Gdańsk                           4.5  29.00  37.00   4
 112 ZIĘTEK, Waldemar          2000  Radom                            4.5  28.50  35.50   4
 113 WOŁONKIEWICZ, Adam        1400  Drzewica                         4.5  22.50  29.50   4
 114 STEBAKOW, Cezary          1800  Czeladź                          4.0  38.00  46.50   4
 115 MIZERSKI, Janusz          2000  Łódź                             4.0  35.00  43.00   4
 116 CICHOCKI, Mariusz         1600  Skarżysko-Kamienna               4.0  34.50  43.00   4
 117 PAWLIKOWSKI, Tadeusz      1600  Piotrków Trybunalski             4.0  34.00  43.50   4
 118 WASZCZYK, Adrian          1000  Opoczno                          4.0  33.00  42.00   3
 119 WĄS, Tadeusz              1800  MGKSz Caissa Rawa Mazowiecka     4.0  33.00  40.50   4
 120 MACIEJCZAK, Andrzej       2000  Sieradz                          4.0  32.50  42.00   4
 121 SKIBA, Jakub              1800  Pionki                           4.0  32.50  40.50   3
 122 KWAPISIEWICZ, Karol       1760  LKS Stomil Bełchatów             4.0  31.50  40.50   3
 123 BARAN, Paweł              1800  Radom                            4.0  31.00  40.50   4
 124 CHĄDZYŃSKA, Magdalena     1600  ŁKS Szach-Centrum Łódź           4.0  31.00  39.00   4
 125 SNOKOWSKI, Marcin         1600  Opoczno                          4.0  31.00  39.00   4
 126 JARANOWSKI, Norbert       1400  UKS MDK Radom                    4.0  30.50  40.00   4
 127 LISICKI, Sławomir         1000  MGKSz Caissa Rawa Mazowiecka     4.0  30.50  39.00   4
 128 SŁOKA, Andrzej            1000  Stąporków                        4.0  30.00  37.50   4
 129 BOROWSKI, Adam            1600  Radom                            4.0  29.50  38.50   4
 130 JARONIEK, Przemysław      1600  GOK Moszczenica                  4.0  29.50  38.00   4
 131 BAWOR, Robert             1427  UKS Hetman Częstochowa           4.0  29.50  37.50   4
 132 WACHOWICZ, Piotr          1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       4.0  29.00  37.50   4
 133 WŁOSTOWSKA, Agnieszka     1600  MGKSz Caissa Rawa Mazowiecka     4.0  28.50  37.00   4
 134 CICHARSKI, Daniel         1400  OTSz Ostrów Wielkopolski         4.0  28.50  36.50   4
 135 MIĘTKIEWICZ, Jacek        1400  UKS Smecz Konin                  4.0  28.50  36.50   4
 136 PIEKARSKI, Rafał          1000  LKS Opocznianka Opoczno          4.0  28.00  36.00   4
 137 CZAJKA, Iwo               1400  Ślesin                           4.0  28.00  35.00   4
 138 SULMOWSKI, Tadeusz        1800  Tomaszów Mazowiecki              4.0  27.50  34.50   4
 139 RADOMSKI, Aleksander      1000  Hetman Tomaszów Mazowiecki       4.0  27.00  34.50   4
 140 CIEŚLIK, Krzysztof        1400  MCK Hetman Ostrowiec Św.         4.0  26.50  34.50   4
 141 SĘKOWSKI, Piotr           1395  KS Fart Kielce                   4.0  26.00  35.00   4
 142 LENART, Franciszek        1646  Częstochowa                      4.0  26.00  34.50   4
 143 FERENC, Michał            1600  ŁKS Szach-Centrum Łódź           4.0  26.00  33.50   4
 144 RADUCKA, Anna             1400  PTC Pabianice                    4.0  26.00  33.50   3
 145 JĘDRAS, Tomasz            1400  Skarżysko Kościelne              4.0  25.50  34.00   4
 146 GUTKOWSKI, Marek          1600  UKS MDK Radom                    4.0  24.50  32.00   3
 147 SWIDNICKI, Mateusz        1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       4.0  23.50  30.50   4
 148 PIEKARSKI, Michał         1000  LKS Opocznianka Opoczno          3.5  35.50  45.00   3
 149 CIECHOŃSKI, Piotr         1877  AZS Radom                        3.5  34.50  43.00   3
 150 SULIBORSKI, Artur         1720  MTSz Mińsk Mazowiecki            3.5  31.50  42.00   3
 151 WOJCIECHOWSKI, Mieczysław 1000  LKS Iskra Kruszewiec             3.5  31.50  41.00   3
 152 MADALIŃSKI, Jan           1600  Bełchatów                        3.5  30.50  38.00   3
 153 DUDZIAK, Jan              1800  Opole Lubelskie                  3.5  30.00  40.00   3
 154 JASIŃSKA-KUZIA, Lidia     1726  Lajkonik Kraków                  3.5  29.50  38.50   3
 155 STANOWSKI, Mateusz        1600  UKS Jedynka Bełchatów            3.5  29.00  38.00   3
 156 NIEMIRSKI, Paweł          1000  Wola Załężna                     3.5  29.00  38.00   3
 157 DZIEDZIC, Sławomir        1000  Łódź                             3.5  26.50  34.00   2
 158 WŁODARCZYK, Łukasz        1600  GOK Moszczenica                  3.5  25.50  34.00   3
 159 KUWERSKI, Dominik         1400  ULKS Grab-Korab Szydłów          3.5  25.00  32.00   3
 160 PIEKARSKA, Agata          1000  LKS Opocznianka Opoczno          3.5  23.00  30.00   3
 161 WOJCIECHOWSKI, Wojciech   1000  LKS Iskra Kruszewiec             3.5  21.00  27.00   3
 162 MROZIŃSKI, Mateusz        1400  Piotrków Trybunalski             3.0  32.00  40.00   3
 163 DMUCHOWSKI, Michał        1400  Tomaszów Mazowiecki              3.0  30.50  38.50   3
 164 JANKOWSKI, Mikołaj        1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       3.0  30.00  38.00   2
 165 SZCZOTKA, Andrzej         1200  Drzewica                         3.0  30.00  37.00   3
 166 TWARDOWSKI, Edward        1714  Tomaszów Mazowiecki              3.0  29.50  40.00   3
 167 ŻUCHOWSKI, Franciszek     1400  Wieluń                           3.0  29.00  37.00   3
 168 ZIELIŃSKI, Hubert         1600  KLIM UKSz Gambit Starachowice    3.0  29.00  36.00   3
 169 ŚWIĄTEK, Igor             1000  Bełchatów                        3.0  27.50  34.50   3
 170 WOJCIECHOWSKI, Stanisław  1000  Hetman Tomaszów Mazowiecki       3.0  26.50  34.50   3
 171 SZCZOTKA, Błażej          1200  Drzewica                         3.0  26.50  32.50   3
 172 DĄBROWSKI, Zygfryd        1000  Stąporków                        3.0  26.50  32.00   3
 173 WOJCIECHOWSKA, Weronika   1000  LKS Iskra Kruszewiec             3.0  25.50  33.50   3
 174 BARA, Aleksander          1400  UKS Jedynka Bełchatów            3.0  25.50  33.00   3
 175 SZYMAŃSKI, Adam           1000  Końskie                          3.0  25.00  30.00   2
 176 STANOWSKA, Angelika       1400  UKS Jedynka Bełchatów            3.0  24.50  31.50   3
 177 KARPIŃSKA, Klaudia        1250  KLIM UKSz Gambit Starachowice    3.0  23.50  31.00   3
 178 KĘPOWICZ, Bartłomiej      1000  Opoczno                          3.0  23.50  29.00   3
 179 KRUSZYŃSKI, Michał        1600  UKS Jedynka Bełchatów            3.0  23.00  31.00   3
 180 WYSMYK, Kamil             1200  GOK Moszczenica                  3.0  23.00  30.00   3
 181 CIEŚLIK, Ireneusz         1000  MCK Hetman Ostrowiec Św.         3.0  21.50  29.50   3
 182 KOZŁOWSKI, Adam           1000  Opoczno                          3.0  20.50  26.50   3
 183 JANUS, Anita              1400  KLIM UKSz Gambit Starachowice    3.0  19.50  26.00   3
 184 SKAWIŃSKI, Szymon         1400  UKS MDK Radom                    3.0  19.00  27.00   3
 185 AUGUSTYNIAK, Bartłomiej   1000  Opoczno                          3.0  18.50  24.50   3
 186 ŚWIĄTNICKI, Adam          1000  TS-R Hetman Konin                2.5  28.50  37.00   2
 187 PANEK, Kacper             1000  Drzewica                         2.5  27.00  34.50   2
 188 HOROSZCZAK, Natalia       1100  UKS Jedynka Bełchatów            2.5  23.00  29.50   2
 189 WYSMYK, Klaudia           1100  GOK Moszczenica                  2.5  22.00  29.00   2
 190 SOLAREK, Karolina         1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       2.5  19.50  25.00   2
 191 SYBIS, Roman              1600  KMKSz Victoria Kielce            2.0  28.50  36.50   2
 192 CHYŁA, Dominik            1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       2.0  26.50  34.50   1
 193 PANEK, Karolina           1000  Drzewica                         2.0  26.00  33.50   2
 194 RYBA, Michał              1000  Opoczno                          2.0  25.50  32.50   2
 195 BARTOSIAK, Tomasz         1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       2.0  25.50  31.50   2
 196 TWARDOWSKA, Angelika      1250  PTC Pabianice                    2.0  23.50  32.00   2
 197 BUDZYŃSKI, Kacper         1000  Opoczno                          2.0  22.00  29.00   1
 198 KOZA, Krystian            1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       2.0  22.00  27.50   2
 199 MATUSZEWSKI, Mateusz      1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       2.0  21.50  28.00   1
 200 MILCZAREK, Krzysztof      1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       2.0  21.00  26.00   2
 201 STARUS, Dominika          1000  Opoczno                          2.0  20.00  26.50   1
 202 KIERON, Walter            1000  Farnham Club Scotland            2.0  19.00  25.00   1
 203 CHYŁA, Anna               1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       2.0  18.50  24.00   2
 204 WYDRA, Adrian             1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       1.0  23.50  31.00   1
 205 PTASZEK, Rafał            1000  Zespół Szkół w Sadkowicach       1.0  18.00  23.00   1
 206 HOROSZCZAK, Adam          1000  UKS Jedynka Bełchatów            0.5  18.00  25.00   0



Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/f_113/