Turniej Błyskawiczny - Turek 2010

( Strona turnieju )

Tabela turniejowa

 Mc  Zawodnik              PZSz    Klub                   Pkt  MBuch. Zw. Buch.

 1   Dudzinski, Paweł      2306  OTSz Ostrów Wielkopolski 7.5  37.00   7  47.00
 2   Szadkowski, Kamil     2192  UKS Smecz Konin          7.0  40.50   6  51.00
 3   Aliavdin, Nikolai     2377  Hetman Myślibórz         7.0  39.50   7  50.50
 4   Steczek, Marcin       2404  TS-R Hetman Konin        6.5  40.00   6  52.00
 5   Spodzieja, Krzysztof  2245  LKS Opocznianka Opoczno  6.0  38.00   6  49.50
 6   Murawski, Eugeniusz   1971  LKS Piast Śrem           6.0  38.00   5  49.00
 7   Bednarek, Sylwester   2300  MLKS Ostródzianka Ostr.  5.5  36.50   4  47.00
 8   Ochman, Sebastian     1712  UKS Dziewiątka Sieradz   5.5  35.50   5  45.00
 9   Szadkowski, Krzysztof 2128  UKS Smecz Konin          5.5  33.50   4  43.50
 10  Adamczewski, Maciej   1587  KTS-W Kalisz             5.0  38.00   4  46.50
 11  Garbacki, Michal      2000  Skoczek Milicz           5.0  34.50   5  44.50
 12  Zychowski, Marek      1800  Częstochowa              5.0  33.00   5  40.50
 13  Mielczarski, Zbigniew 1800  UM Darłowo               5.0  31.50   5  40.00
 14  Flis, Pawel           2017  Łódź                     5.0  31.00   4  39.50
 15  Oleksy, Krzysztof     1902  TTSz Tęcza Turek         5.0  30.50   4  37.50
 16  Maciejewski, Miroslaw 2292  Konin                    4.5  35.50   4  45.00
 17  Wiesiolek, Krzysztof  2013  TTSz Tęcza Turek         4.5  34.50   4  45.00
 18  Miller, Piotr         2000  Sieradz                  4.5  34.00   4  45.00
 19  Kozłowski, Marian     1800  LKS Opocznianka Opoczno  4.5  31.00   3  39.00
 20  Witczak, Zbigniew     1800  TTSz Tęcza Turek         4.5  30.00   4  38.50
 21  Woźniak, Andrzej      1800  Starostwo Pow. Wieruszów 4.5  27.00   4  33.00
 22  Napierala, Malgorzata 1749  MUKSz-W Komandoria Pozn. 4.0  37.50   4  48.50
 23  Urbańczyk, Tadeusz    1800  TTSz Tęcza Turek         4.0  28.00   4  34.50
 24  Snokowski, Marcin     1600  LKS Opocznianka Opoczno  4.0  27.00   2  34.50
 25  Abratański, Wojciech  1572  Hetman Myślibórz         4.0  26.50   3  34.00
 26  Miętkiewicz, Andrzej  2000  LKS Piast Sieradz        4.0  24.50   2  31.00
 27  Ryszkiewicz, Barbara  1709  Konin                    3.5  30.00   2  39.00
 28  Grabowski, Dariusz    1799  TS-R Hetman Konin        3.5  29.00   3  37.00
 29  Nowak, Tomasz         1200  Krośnice                 3.5  21.50   2  26.50
 30  Nowak, Marek          1600  UKS Skoczek Milicz       3.0  29.00   2  37.00
 31  Nowak, Małgorzata     1400  UKS Skoczek Milicz       3.0  24.50   2  30.50
 32  Flis, Wiktor          1200  Łódź                     2.0  21.00   1  26.50
 33  Motyliński, Wojciech  1600  Konin                    1.0  23.50   0  29.00



Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/f_642/