Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich

( Strona turnieju )

Galeria zdjęć

Tabela turniejowa

 Mc  Zawodnik              PZSz    Klub                   Pkt  MBuch. Zw. Buch.

 1   Aliavdin, Nikolai     2377  Hetman Myślibórz         7.5  39.50   7  49.50
 2   Dudzinski, Pawel      2306  OTSz Ostrów Wielkopolski 7.0  42.50   6  54.50
 3   Urban, Klaudiusz      2464  KS Pocztowiec Poznań     7.0  41.50   6  52.00
 4   Szadkowski, Kamil     2192  UKS Smecz Konin          7.0  40.00   7  50.00
 5   Steczek, Marcin       2404  TS-R Hetman Konin        6.5  42.50   5  55.00
 6   Bednarek, Sylwester   2300  MLKS Ostródzianka Ostr.  6.5  41.50   5  52.50
 7   Rakowiecki, Tomasz    2334  Łódź                     6.0  39.00   6  50.50
 8   Murawski, Eugeniusz   1971  LKS Piast Śrem           6.0  37.50   6  47.50
 9   Maciejewski, Miroslaw 2292  Konin                    6.0  37.00   6  47.50
 10  Bubas, Łukasz         1951  Łódź                     6.0  31.50   6  41.50
 11  Ochman, Sebastian     1712  UKS Dziewiątka Sieradz   6.0  31.00   6  39.00
 12  Bernat, Marcin        2167  KSz LECH-WSUS Poznań     5.5  38.50   5  49.50
 13  Zychowski, Marek      1800  Częstochowa              5.5  35.50   5  45.00
 14  Maciejczak, Andrzej   2000  Sieradz                  5.5  29.50   5  38.00
 15  Zbik, Mieczyslaw      2000  LKS Piast Sieradz        5.0  35.50   4  47.00
 16  Walaszczyk, Witold    2238  TS-R Hetman Konin        5.0  35.50   4  46.00
 17  Spodzieja, Krzysztof  2245  LKS Opocznianka Opoczno  5.0  35.50   4  46.00
 18  Snokowski, Marcin     1600  LKS Opocznianka Opoczno  5.0  34.50   5  44.50
 19  Witczak, Zbigniew     1800  TTSz Tęcza Turek         5.0  34.50   5  43.50
 20  Piaskowski, Piotr     1000  AZS Politechnika Łódzka  5.0  34.00   3  43.50
 21  Grabowski, Dariusz    1799  TS-R Hetman Konin        5.0  31.50   4  40.00
 22  Ryszkiewicz, Barbara  1709  LZS Wrzos Września       5.0  30.00   5  38.50
 23  Wiesiolek, Krzysztof  2013  TTSz Tęcza Turek         5.0  28.50   5  38.00
 24  Flis, Paweł           2017  Łódź                     4.5  37.00   4  48.50
 25  Świątnicka Małgorzata 1850  TS-R Hetman Konin        4.5  33.50   4  42.00
 26  Woźniak, Andrzej      1800  Starostwo Pow. Wieruszow 4.5  32.00   3  41.00
 27  Garbacki, Michal      2000  Skoczek Milicz           4.5  31.00   3  38.50
 28  Olenderek, Jan        1800  TTSz Tęcza Turek         4.5  28.50   4  37.00
 29  Napierala, Malgorzata 1749  MUKSz-W Komandoria Pozn. 4.5  28.00   4  36.50
 30  Walaszczyk, Maciej    1800  TTSz Tęcza Turek         4.0  36.00   4  46.00
 31  Łucki, Stanisław      1800  Poddębice                4.0  30.00   4  38.50
 32  Urbańczyk, Tadeusz    1800  TTSz Tęcza Turek         4.0  29.00   4  37.50
 33  Kozłowski, Marian     1800  LKS Opocznianka Opoczno  4.0  29.00   4  36.50
 34  Leśkiewicz, Ignacy    1600  UKS Smecz Konin          4.0  26.50   3  34.00
 35  Walaszczyk, Wojciech  1800  TTSz Tęcza Turek         4.0  26.00   3  35.00
 36  Potapski, Jerzy       1800  LKS Piast Sieradz        4.0  22.00   4  28.00
 37  Buchelt, Aleksander   1800  Turek                    3.5  30.50   3  39.00
 38  Pietrzak, Zbigniew    1800  LKS Piast Sieradz        3.5  29.00   3  37.50
 39  Mijalski, Zbigniew    1000  Stare Miasto             3.5  28.50   2  37.00
 40  Nowak, Marek          1600  UKS Skoczek Milicz       3.5  27.50   1  34.50
 41  Nowak, Małgorzata     1400  UKS Skoczek Milicz       3.5  23.00   2  30.50
 42  Mijalski, Daniel      1400  UKS Smecz Konin          3.5  22.00   3  28.00
 43  Nowak, Tomasz         1200  Krośnice                 3.0  27.00   3  35.00
 44  Szumigalski, Mikołaj  1600  UKS Smecz Konin          3.0  26.50   2  34.00
 45  Tomczyk, Zenon        1000  Poddębice                3.0  25.50   2  33.50
 46  Abratański, Wojciech  1572  Hetman Myślibórz         3.0  24.00   2  32.50
 47  Olenderek, Malwina    1600  TTSz Tęcza Turek         2.5  24.00   2  31.50
 48  Miętkiewicz, Andrzej  2000  LKS Piast Sieradz        2.0  27.50   2  37.00
 49  Świątnicki, Adam      1000  TS-R Hetman Konin        2.0  26.00   1  33.50
 50  Przybylski, Adam      1400  UKS Smecz Konin          2.0  22.50   1  29.00
 51  Miller, Piotr         2000  Sieradz                  1.5  24.50   1  35.00



Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/f_641/