Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 2

Tabela turniejowa

Mc Zawodnik              PZSz    Klub      Pkt   MBuch. Buch. Progr. Wygr.

1  Pośpiech, Paweł        1800    PGW      7       21.5  30.5   28.0     7
2  Maciejczak, Andrzej    2000    Sieradz  6       23.5  31.5   24.0     6
3  Dziębowski, Marcin     1800             5.5     21.0  31.0   22.5     5
4  Kubiak, Adam           1800             5       22.5  32.5   24.0     5
5  Grzesiak, Grzegorz     1000             5       21.5  31.0   21.0     5
6  Gołąb, Janusz          1600    Sieradz  5       19.5  28.5   20.0     5
7  Jaworski, Mateusz      1600             5       18.0  25.5   18.0     5
8  Górski, Marek          1600    Piast SI 4.5     21.0  29.0   18.5     4
9  Iżykowski, Rafał       1600    PGGS     4.5     20.5  29.0   20.5     4
10 Potapski, Jerzy        1800    Piast SI 4       22.5  32.5   21.0     4
11 Kudliński, Michał      1600             4       22.0  29.0   19.0     4
12 Chroński, Rafał        1400    SP Włyń  4       21.0  29.5   18.0     3
13 Chudzik, Kamil         1600    PGGS     4       19.5  28.0   17.5     3
14 Zamysłowski, Piotr     1600    ZSP nr2  4       19.5  27.5   16.0     4
   Szymala, Łukasz        1000             4       19.5  27.5   16.0     4
16 Gołąb, Krzysztof       1000    Sieradz  4       19.0  26.0   16.0     4
17 Tomczak, Sebastian     1400    PGGS     4       18.5  26.0   17.0     4
18 Kasperczak, Marek      1000             4       17.5  23.0   15.0     4
19 Swiniarska, Aleksandra 1600    PGGS     4       17.0  23.0   13.0     4
20 Smoliński, Przemysław  1600    Sieradz  4       17.0  22.5   16.0     4
21 Jaworski, Szymon       1200    Sieradz  4       16.5  24.5   13.0     4
22 Pietrus, Maciej        1400    Piast SI 3.5     18.5  25.5   16.0     3
23 Wieczorek, Konrad      1400    SP Włyń  3.5     14.5  20.0   15.0     3
24 Piwnik, Konrad         1200    PGGS     3.5     13.5  20.0    8.5     3
25 Leśnik, Konrad         1200    SP 1     3       18.0  25.0   12.0     3
26 Sowała, Tomasz         1400             3       17.0  26.0   12.0     3
27 Wojnowicz, Antoni      1000    SP Warta 3       17.0  23.5   13.0     2
28 Kasperek, Jan          1000    SP Warta 3       17.0  22.5    9.0     3
29 Plotniok, Kacper       1200             3       16.0  22.0   11.0     3
30 Motyl, Magdalena       1200    SP Włyń  3       15.5  24.0   11.0     3
31 Olbiński, Dawid        1200    PGGS     3       15.5  21.0   11.0     3
32 Pietrus, Michał        1000             3       15.5  20.5    8.0     2
33 Sobczak, Sylwia        1600    PGGS     2.5     19.0  26.5   13.0     2
34 Chroński, Kacper       1200    SP Włyń  2.5     16.0  23.0   12.0     2
35 Gołąb, Jarosław        1000    SP 10    2.5     14.5  20.0    7.0     1
36 Pertkiewicz, Piotr     1000    SP 3     2.5     14.5  19.5    7.5     1
37 Wojnowicz, Dominika    1200             2.5     12.5  19.0    8.0     2
38 Zimoch, Szymon         1000    SP 3     2       16.0  21.5    9.0     1
39 Ciepłuch, Enilia       1000    SP Włyń  2       13.0  19.0    5.0     1
40 Kasperek, Adam         1000    SP Warta 2       13.0  18.0    8.0     2
   Owczarek, Maciej       1000    G3       2       13.0  18.0    8.0     2
42 Dzikowicz, Adam        1200    Piast SI 1.5     10.0  14.5    6.0     1
43 Jarzembska, Natalia    1200    SP Włyń  1       13.5  21.0    5.0     1

Źródło: bydek