Liga Szachowa m.Sieradza "open" - turniej 3

Tabela turniejowa

Mc Zawodnik              PZSz    Klub      Pkt   MBuch. Buch. Progr. Wygr.

1  Maciejczak, Andrzej    2000    Sieradz  7       24.0  33.0   28.0     7
2  Spętany, Dariusz       1800             6       22.5  33.0   25.0     6
3  Pośpiech, Paweł        1800    PGW      6       21.0  31.0   24.0     6
4  Kubiak, Adam           1800             5       22.0  30.0   25.0     5
5  Górski, Marek          1600    Piast SI 5       20.5  30.5   21.0     5
6  Grzesiak, Grzegorz     1000             5       20.5  29.5   19.0     5
7  Sobczak, Sylwia        1600    PGGS     5       17.5  24.5   18.0     5
8  Potapski, Jerzy        1800    Piast SI 4.5     20.0  28.5   18.5     4
9  Pietrus, Maciej        1400    Piast SI 4.5     16.5  23.5   16.5     4
10 Sowała, Tomasz         1400             4.5     15.5  22.0   16.5     4
11 Gołąb, Janusz          1600    Sieradz  4       22.0  31.0   18.0     4
12 Zabłotny, Bruno        1800             4       22.0  30.0   20.0     4
13 Jaworski, Mateusz      1600             4       20.5  28.5   20.0     4
14 Chroński, Rafał        1400    SP Włyń  4       20.0  28.0   15.0     4
15 Zamysłowski, Piotr     1600    ZSP nr2  4       19.0  29.0   18.0     4
16 Kudliński, Michał      1600             4       17.0  26.5   17.0     3
17 Wojnowicz, Mariusz     1200             4       16.0  22.0   14.0     4
18 Jezierski, Adrian      1400             4       15.0  22.0   15.0     4
19 Piwnik, Konrad         1200    PGGS     4       14.0  22.0   10.0     4
20 Tomczak, Sebastian     1400    PGGS     3.5     19.0  27.0   17.0     3
21 Chudzik, Kamil         1600    PGGS     3.5     18.0  24.5   15.0     2
22 Pietrus, Michał        1000             3.5     17.0  23.0   11.5     3
23 Gołąb, Krzysztof       1000    Sieradz  3       19.5  26.5   15.0     3
24 Wieczorek, Konrad      1400    SP Włyń  3       19.0  28.0   13.0     3
25 Kasperczak, Marek      1000             3       17.5  23.5   12.0     3
26 Zimoch, Szymon         1000    SP 3     3       16.5  23.0   12.0     3
27 Wojtyna, Adam          1600             3       16.5  22.5   14.0     3
28 Wojnowicz, Dominika    1200             3       16.0  23.0    9.0     3
29 Swiniarska, Aleksandra 1600    PGGS     3       16.0  22.0   12.0     3
30 Musiał, Mateusz        1200             3       15.0  22.0    9.0     3
31 Owczarek, Maciej       1000    G3       3       14.0  19.0    6.0     3
32 Gołąb, Jarosław        1000    SP 10    2.5     20.5  28.0   12.5     2
33 Dzikowicz, Adam        1200    Piast SI 2.5     16.0  23.0   10.5     2
34 Olbiński, Dawid        1200    PGGS     2.5     15.5  21.0    9.5     2
35 Szczepanik, Michał     1000             2       17.0  22.5    9.0     2
36 Ciepłuch, Emilia       1000    SP Włyń  2       15.0  21.5    7.0     2
37 Smoliński, Przemysław  1600    Sieradz  2       15.0  20.5    7.0     2
38 Plotniok, Kacper       1200             2       14.0  19.0    9.0     2
39 Pertkiewicz, Piotr     1000    SP 3     2        9.5  14.5    6.0     2
40 Wieczorek, Klara       1200             1.5     12.0  16.5    6.5     1
41 Chroński, Kacper       1200    SP Włyń  1       12.5  18.5    6.0     1
42 Kalinowska, Natalia    1000             1       11.5  15.5    1.0     1

Źródło: bydek