XXI Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego

Tabela turniejowa

 Mc Zawodnik                 PZSz    Miejscowość     Pkt  MBuch. Buch.   W Prog.

 1   Sopur, Lech             2400    Gdynia          8.0  45.00  57.50   7  41.0
 2   Rakowiecki, Tomasz      2339    Łódź            7.5  45.50  57.50   7  42.5
 3   Rawicz, Karol           2280    Przemyśl        7.5  43.50  55.00   7  39.5
 4   Szmacińska, Grazyna     2232    Łódź            7.0  41.00  53.00   7  35.0
 5   Pacholec, Tomasz        1998    Bełchatów       7.0  40.50  53.00   7  35.0
 6   Kozłwski, Marian        1800    Opoczno         7.0  37.00  46.00   7  33.0
 7   Kowalczyk, Rafał        2051    Starzenice      6.5  45.00  57.50   6  38.5
 8   Bednarek, Sylwester     2300    Łódź            6.5  42.00  53.50   6  35.5
 9   Kieres, Tadeusz         2200    Kielce          6.5  39.50  51.50   6  34.5
 10  Kaukiel, Piotr          2194    Moszczenica     6.5  38.50  50.50   6  35.0
 11  Dalach, Andrzej         2005    Łódź            6.5  38.50  49.50   5  36.0
 12  Wejder, Dariusz         2225    Piotrków        6.0  41.00  53.00   5  34.0
 13  Hatlapa, Sebastian      1800    Częstochowa     6.0  40.00  51.00   6  32.0
 14  Strączyński, Marek      1800    Częstochowa     6.0  39.50  49.50   5  32.5
 15  Strejczek, Dariusz      2152    Łódź            6.0  38.50  49.50   6  34.0
 16  Bąbel, Waldemar         2200    Częstochowa     6.0  38.00  50.00   6  31.0
 17  Osiński, Kamil          1708    Bełchatów       6.0  37.50  48.00   6  31.0
 18  Maciejczak, Andrzej     2000    Sieradz         6.0  37.00  47.50   6  29.0
 19  Ochman, Sebastian       1712    Sieradz         6.0  37.00  47.00   5  30.5
 20  Waszczyk, Adrian        1000    Opoczno         6.0  36.50  47.50   6  30.0
 21  Kowalczyk, Mariusz      1765    Starzenice      6.0  36.50  46.50   6  29.0
 22  Sośnia, Paweł           2090    Piotrków        6.0  36.00  47.50   6  31.0
 23  Bienias, Piotr          1723    Starzenice      6.0  36.00  46.50   6  30.0
 24  Osiński, Emil           1672    Bełchatów       6.0  35.50  45.50   6  30.0
 25  Zabłotny, Bruno         1800    Zduńska Wola    6.0  32.50  41.50   6  28.0
 26  Łukiewicz, Kaja         1700    Bełchatów       5.5  36.00  47.00   5  30.5
 27  Pośpiech, Paweł         1800    Sieradz         5.5  35.00  42.00   5  27.5
 28  Wożniak, Andrzej        1800    Wieruszów       5.5  34.50  45.50   5  28.0
 29  Żuchowski, Franciszek   1600    Starzenice      5.5  32.00  41.00   5  23.5
 30  Hrabec, Paweł           1800    Łódź            5.0  37.50  46.50   5  29.0
 31  Kałużny, Aleksander     1800    Zelów           5.0  37.50  46.50   5  28.0
 32  Pawlikowski, Tadeusz    1600    Piotrków        5.0  37.00  48.00   4  32.0
 33  Szmaciński, Sławomir    1846    Łódź            5.0  37.00  47.00   4  30.5
 34  Wolniaczyk, Daria       1669    Wieluń          5.0  36.50  47.00   4  29.0
 35  Madaliński, Jan         1800    Bełchatów       5.0  36.50  45.00   4  24.0
 36  Bąbol, Zdzsław          2000    Tomaszów        5.0  36.00  47.50   5  27.0
 37  Dmuchowski, Michał      1400    Tomaszów        5.0  36.00  45.00   5  25.0
 38  Dobroszek, Martyna      1228    Bełchatów       5.0  35.00  45.50   5  27.0
 39  Kruszyński, Krzystof    1800    Bełchatów       5.0  35.00  43.50   5  28.0
 40  Snokowski, Marcin       1600    Opoczno         5.0  34.50  45.50   5  24.0
 41  Zychowski, Marek        1800    Częstochowa     5.0  34.00  43.00   5  25.0
 42  Szczotka, Andrzej       1400    Opoczno         5.0  33.00  43.00   4  22.0
 43  Jaronek, Dominik        1600    Moszczenica     5.0  31.50  40.50   5  24.0
 44  Zięba, Krzysztof        1000    Gorzkowice      5.0  31.00  40.50   5  25.0
 45  Sulmowski, Tadeusz      1800    Tomaszów        5.0  31.00  39.50   5  25.0
 46  Wójcik, Piotr           1800    Częstochowa     5.0  30.50  36.50   4  23.0
 47  Jaroniek, Przemysław    1600    Moszczenica     5.0  29.00  38.00   5  25.0
 48  Bartkowski, Leon        1400    Bełchatów       5.0  28.50  36.50   5  20.0
 49  Jasiński, Kordian       1600    Starzenice      5.0  27.50  34.50   5  21.0
 50  Kowalczyk, Mateusz      1800    Starzenice      4.5  35.50  45.50   4  26.5
 51  Mroziński, Mateusz      1400    Piotrków        4.5  35.00  45.00   4  23.0
 52  Zięba, Grzegorz         1000    Gorzkowice      4.5  34.00  43.50   4  24.5
 53  Perlicjusz, Ryszard     1800    Piotrków        4.5  33.50  43.00   4  25.5
 54  Wolniaczyk, Bartosz     1544    Wieluń          4.5  33.00  42.00   4  25.5
 55  Kruszyński, Michał      1600    Bełchatów       4.5  31.50  41.00   3  23.0
 56  Miś, Adrian             1600    Wieluń          4.5  30.50  39.50   4  21.5
 57  Głąbicki, Marcin        1000    Zelów           4.5  24.50  31.00   4  16.0
 58  Ciura, Tadeusz          1600    Zelów           4.0  33.50  42.50   4  24.0
 59  Stanowski, Mateusz      1600    Bełchatów       4.0  33.50  42.50   4  23.0
 60  Bakalarczyk, Jakub      1600    Wieluń          4.0  33.00  42.00   4  23.0
 60  Kowal, Józef            1600    Starzenice      4.0  33.00  42.00   4  23.0
 62  Góźdź, Jerzy            1400    Bełchatów       4.0  33.00  41.50   3  20.5
 63  Zięba, Piotr            1000    Gorzkowice      4.0  32.50  43.00   3  21.5
 64  Górski, Marek           1600    Sieradz         4.0  31.50  41.00   4  24.0
 65  Wieczorek, Michał       1600    Wieluń          4.0  29.50  39.00   4  20.0
 66  Krawiec, Jakub          1200    Bełchatów       4.0  29.00  36.50   4  17.0
 67  Kuwerski, Dominik       1400    Szydłów         4.0  29.00  36.00   4  20.0
 68  Stępień, Szymon         1200    Wieluń          4.0  28.50  36.50   4  17.0
 69  Szczuka, Żaneta         1400    Wieluń          4.0  28.00  36.00   4  19.0
 69  Kozłowski, Adam         1400    Opoczno         4.0  28.00  36.00   4  19.0
 71  Wysmyk, Klaudia         1100    Moszczenica     4.0  28.00  33.50   4  17.0
 72  Markowiak, Szymon       1000    Bełchatów       4.0  27.50  36.00   4  16.0
 73  Wojciechowski, Stanisła 1000    Tomaszów        4.0  26.50  35.50   4  21.0
 74  Bartczak, Adam          1000    Zelów           4.0  25.00  34.00   4  15.0
 75  Walas, Mateusz          1200    Bełchatów       4.0  25.00  31.00   4  14.0
 76  Woszczyk, Aleksandra    1250    Bełchatów       4.0  24.00  30.50   4  16.0
 77  Świstek, Anna           1000    Zelów           4.0  21.50  27.50   3  12.0
 78  Adamski, Andrzej        1000    Piotrków        3.5  31.00  38.50   3  16.5
 79  Włodarczyk, Łukasz      1600    Moszczenica     3.5  28.00  37.50   3  16.0
 80  Bakalarczyk, Zuzia      1250    Wieluń          3.5  26.50  34.50   3  13.5
 81  Pietrus Maciej          1400    Sieradz         3.5  24.50  32.00   3  15.5
 82  Gwóźdź, Dawid           1000    Moszczenica     3.0  31.50  41.50   3  18.0
 83  Kaczorowski, Mateusz    1200    Bełchatów       3.0  30.50  39.50   3  17.0
 84  Kopeć, Olga             1250    Zelów           3.0  28.50  36.50   3  18.0
 85  Pawelczyk, Mateusz      1000    Zelów           3.0  28.00  36.00   3  15.0
 86  Adamski, Bartłomiej     1000    Piotrków        3.0  27.50  35.50   3  14.0
 87  Włodarczyk, Magda       1100    Moszczenica     3.0  26.00  34.50   3  14.0
 88  Wysmyk, Kamil           1200    Moszczenica     3.0  26.00  34.00   3  15.0
 89  Świątek, Igor           1400    Bełchatów       3.0  25.50  31.00   3  18.0
 90  Pawelczyk, Ewelina      1000    Zelów           3.0  25.00  32.50   3  15.0
 91  Paluch, Justyna         1000    Szydłów         3.0  23.50  30.00   3  11.0
 92  Licznar, Piotr          1000    Czyżowice       3.0  23.00  30.50   3  10.0
 93  Bakalarczyk, Bartosz    1200    Wieluń          3.0  21.50  29.00   3  11.0
 94  Waleszczyk, Zdzisław    1000    Zelów           3.0  19.50  25.00   3  11.0
 95  Kopcik, Józef           1000    Gorzkowice      2.5  26.00  34.00   2  11.5
 96  Kawula, Aleksandra      1000    Wieluń          2.0  25.50  33.50   2  12.0
 97  Gamrot, Kacper          1000    Moszczenica     2.0  25.00  31.00   2   9.0
 98  Kawula, Janusz          1000    Wieluń          2.0  24.50  30.00   2  10.0
 99  Łopata, David           1000    Zelów           2.0  23.50  30.50   2   9.0
 100 Dądrowski, Jakub        1000    Bełchatów       1.5  22.00  27.50   1   3.0
 101 Licznar, Jakub          1000    Czyżowice       1.0  26.00  33.00   1   6.0
 102 Sttkiewicz, Oliwer      1000    Bełchatów       1.0  24.50  30.00   1   7.0
 103 Szymański, Dawid        1000    Bełchatów       1.0  21.00  25.50   1   5.0
 104 Nowacka, Weronika       1000    Zelów           0.5  20.00  26.50   0   2.0
 105 Rydz, Wiktoria          1000    Bełchatów       0.0  21.00  27.00   0   0.0
 106 Pawlik, Julia           1000    Bełchatów       0.0  20.00  24.00   0   0.0

  
Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_1216/