IV GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE

( Strona turnieju )

Tabela turniejowa

Mc  Zawodnik                Rank    Klub                      Pkt  MBuch. Buch.

 1   KOSTYRA, Stanisław      2327    BTSzach. Białystok        7.5  43.00  54.00  
 2   GURBANOV, Andrei        2232    Grodno                    7.0  42.50  54.50  
 3   SKINDZIER, Saturnin     2165    SKS SMOL - BUD Giżycko    7.0  40.50  52.00  
 4   OLHOVIK, Andrei         2219    Grodno                    7.0  34.50  44.50  
 5   KULTIYASOV, Mikhail     2168    Grodno                    6.5  42.50  54.50  
 6   MALCZYK, Jakub          2087    UKS Trzydziestka Olsztyn  6.5  42.50  53.50  
 7   RAK, Tomasz             2067    SKS SMOL - BUD Giżycko    6.5  37.50  48.50  
 8   SZEWCZAK, Andrzej       2005    LKS Wrzos Miedzyborów     6.5  33.00  42.50  
 9   PLESIUK, Andrzej        2197    SKS SMOL - BUD Giżycko    6.0  39.00  50.50  
 10  PACZKOWSKI, Daniel      1938    KSz Stilon Gorzów Wlkp.   6.0  39.00  50.00  
 11  OBIEDZIŃSKI, Piotr      1913    KSz Maraton Łomża         6.0  35.00  45.50  
 12  PLICHTA, Adam           1870    MKS Mrągowia Mrągowo      6.0  34.50  45.00  
 13  MACIEJCZAK, Andrzej     2000    SIERADZ                   5.5  42.50  54.50  
 14  FILIMONIUK, Marcin      1769                              5.5  36.50  46.00  
 15  MALCZYK, Radosław       2084    AZS-UWM Olsztyn           5.5  35.50  45.00  
 16  KOZŁOWSKI, Waldemar     2342    TKS Łączność Olsztyn      5.5  32.50  43.00  
 17  BARAN, Dawid            1679    UKS Trzydziestka Olsztyn  5.5  32.50  42.50  
 18  MALECKI, Janusz         1799    SKS SMOL - BUD Giżycko    5.5  32.50  42.00  
 19  KRZYWINA, Tomasz        1965    MKS Mrągowia Mrągowo      5.5  31.50  40.50  
 20  RUTKOWSKI, Tadeusz      1800                              5.0  35.50  45.00  
 21  KORECKI, Piotr          1563    SKS SMOL - BUD Giżycko    5.0  35.00  44.50  
 22  PLESIUK, Jan            1684    SKS SMOL - BUD Giżycko    5.0  34.50  45.00  
 23  OBIEDZIŃSKI, Paweł      2047    KSz Maraton Łomża         5.0  33.00  42.00  
 24  OKULEWICZ, Zbigniew     1800    GOK Wojewodziń            5.0  32.50  40.00  
 25  DOGIEL, Leszek          1603    MKSz Hetman-Pionier Kętrz 5.0  30.50  40.00  
 26  PLICHTA, Grzegorz       1800    MKS Mrągowia Mrągowo      5.0  28.50  37.00  
 27  DANISZKOWICZ, Bohdan    1829    (Pasłęk)                  5.0  28.00  37.50  
 28  TYMOSZCZUK, Krzysztof   2000    Budowlani Bartoszyce      4.5  40.00  52.00  
 29  MARZEC, Krzysztof       2000    Budowlani Bartoszyce      4.5  36.00  44.00  
 30  SAPIERZYŃSKI, Tadeusz   2000    MKSz Hetman-Pionier Kętrz 4.5  35.50  45.00  
 31  CZACZYK, Kacper         1512    ŻTMS Baszta Żnin          4.5  35.50  44.00  
 32  BURAKOWSKA, Gabriela    1577    MUKS Stoczek 45 Białystok 4.5  35.00  44.00  
 33  KAŁUŻYŃSKI, Waldemar    1000                              4.5  35.00  42.50  
 34  KOTARSKI, Bartosz       1463    KSz Maraton Łomża         4.5  33.00  41.50  
 35  ZAJĄCZKOWSKI, Jan       1985    SKS SMOL - BUD Giżycko    4.5  31.00  40.00  
 36  KOTARSKI, Grzegorz      1533    KSz Maraton Łomża         4.5  30.50  40.00  
 37  RĘKAWEK, Lech           1800    SKS SMOL - BUD Giżycko    4.5  30.50  40.00  
 38  CICHOCKA, Urszula       1721    SSz Debiut GCK Giżycko    4.5  28.00  36.50  
 39  BURAKOWSKI, Mariusz     1523    MUKS Stoczek 45 Białystok 4.0  35.00  45.00  
 40  BOBRYK, Konrad          1548    SKS SMOL - BUD Giżycko    4.0  33.50  42.00  
 41  KRUKLIS, Mirosław       2000    MKSz Hetman-Pionier Kętrz 4.0  32.50  42.50  
 42  BANAŚ, Józef            1600    SKS SMOL - BUD Giżycko    4.0  28.00  35.50  
 43  WITKOWSKI, Marian       1400    SKS SMOL - BUD Giżycko    4.0  28.00  34.50  
 44  ZAGROCKI, Eugeniusz     1000    Giżycko                   4.0  26.00  33.00  
 45  KONDRATIUK, Jadwiga     1400                              3.5  32.50  40.00  
 46  ŻYGADŁO, Władysław      1600    CWKS Vęgoria Węgorzewo    3.5  32.00  42.00  
 47  AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz  1800    CWKS Vęgoria Węgorzewo    3.5  31.50  41.50  
 48  MRÓZ, Tadeusz           1800    CWKS Vęgoria Węgorzewo    3.5  30.50  39.50  
 49  RUTKOWSKI, Edward       1600    KSz Maraton Łomża         3.5  28.50  37.00  
 50  DOLATA, Marcin          1400    MUKS Stoczek 45 Białystok 3.5  27.00  34.00  
 51  JUREK, Roman            1600    CWKS Vęgoria Węgorzewo    3.5  25.50  33.00  
 52  OBOLEWICZ, Piotr        1200    MKSz Hetman-Pionier Kętrz 3.5  24.50  32.00  
 53  MATUSZEWICZ, Ryszard    1527    MKSz Hetman-Pionier Kętrz 3.5  24.00  30.50  
 54  KOSTYRA, Stanisław Jr   1600    MUKS Stoczek 45 Białystok 3.0  28.50  37.00  
 55  BARAN, Filip            1600    UKS Trzydziestka Olsztyn  3.0  27.00  34.00  
 56  NIKLAS, Ryszard         1000    Wilkasy                   3.0  24.00  30.50  
 57  MALECKI, Jakub          1200    Pisz                      3.0  22.00  27.50  
 58  GRALA, Wiesław          1400                              3.0  21.50  28.00  
 59  KOTARSKA, Janina        1400    KSz Maraton Łomża         3.0  20.50  27.00  
 60  NIKLAS, Michał          1600    SSz Debiut GCK Giżycko    2.5  29.50  38.00  
 61  PRZYBOROWSKA, Monika    1000    GOK Wojewodziń            2.5  20.50  26.50  
 62  NIKLAS, Ignacy          1200    Debiut Gizycko            2.5  20.00  25.00  
 63  PENOT, Thierry          1000                              2.0  24.50  30.50  
 64  SZEWCZYK, Malwina       1250    UKS Żak Łomża             2.0  23.50  31.00  
 65  KRUKOWSKA, Alicja       1400    GOK Wojewodziń            1.5  21.00  26.50  




Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_404/