X Szachowy Turniej Pamięci Września - Wieluń

( Strona turnieju )

Tabela turniejowa

 Mc  Zawodnik                Rank    Klub                     Pkt  MBuch. Buch.

 1   Toma, Katarzyna         2283    KSz Drakon Lublin        8.0  44.50  57.50
 2   Kot, Jerzy              2178    KSz Polonia Wrocław      8.0  42.50  55.50
 3   Kowalczyk, Rafał        2091    LKS Park Starzenice      7.0  45.00  57.00
 4   Zychowski, Marek        1800    LKS Sparta Lubliniec     7.0  42.50  52.00
 5   Bienias, Piotr          1723    LKS Park Starzenice      7.0  40.50  52.00
 6   Adamczewski, Jędrzej    1820    KSz Szachmistrz Kalisz   7.0  39.50  50.50
 7   Kowalczyk, Mariusz      1767    LKS Park Starzenice      7.0  36.00  46.50
 8   Stachowiak, Sławomir    2024    Raszyn Poznań            6.5  41.50  53.50
 9   Majas, Piotr            1784    KSz Szachmistrz Kalisz   6.5  40.50  53.00
 10  Błaszkiewicz, Mateusz   1862    ŁKS Szach-Centrum Łódź   6.5  40.00  52.50
 11  Śnihur, Piotr           1889    UKS Smecz Konin          6.5  37.00  48.00
 12  Szczuka, Błażej         1615    UKS Piątka Wieluń        6.5  36.50  47.00
 13  Ochman, Sebastian       1719    UKS Dziewiątka Sieradz   6.5  36.00  47.00
 14  Hodana, Jacek           1800    LKS Park Starzenice      6.5  35.50  45.00
 15  Adamczewski, Maciej     1601    KSz Szachmistrz Kalisz   6.0  39.50  50.50
 16  Ochędzan, Tomasz        1800    LKS Park Starzenice      6.0  39.00  47.50
 17  Osipow, Nikołaj         2166    KS 23 Górnik-Czerwionka  6.0  37.00  47.50
 17  Pietrzak, Tomasz        1943    Łódź                     6.0  37.00  47.50
 19  Żbik, Mieczysław        2000    Sieradz                  6.0  36.50  46.50
 20  Wolniaczyk, Daria       1661    UKS Piątka Wieluń        6.0  35.50  47.50
 21  Osiński, Kamil          1684    KSz Piątka Skierniewice  5.5  42.00  52.50
 22  Ptaszek, Przemysław     1791    OKSz Społem Opole        5.5  40.00  52.50
 23  Śnihur, Adam            1583    UKS Smecz Konin          5.5  38.00  48.00
 24  Hałubiec, Piotr         1800    Wieluń                   5.5  36.50  46.50
 25  Berezowski, Marian      1800    LZS Goniec Kluczbork     5.5  36.00  46.00
 26  Mroziński, Mateusz      1557    Piotrków Trybunalski     5.5  35.50  46.50
 27  Piechociński, Wiktor    1400    SDK Wieluń               5.5  34.50  44.50
 28  Woźniak, Andrzej        1800    Wieruszów                5.5  34.50  44.00
 29  Pilarski, Marian        1976    LZS SSz PAT Ligota Dolna 5.5  34.50  43.50
 30  Kruszyński, Krzysztof   1681    LKS Stomil Bełchatów     5.5  34.00  44.00
 31  Karleszko, Piotr        1710    OKSz Społem Opole        5.5  33.50  43.50
 32  Wykrota, Jacek          2000    LZS Goniec Kluczbork     5.5  33.00  41.50
 33  Kowal, Józef            1600    LKS Park Starzenice      5.5  32.00  40.50
 34  Żbik, Jan               1800    SDK Wieluń               5.5  31.50  40.50
 35  Kowalczyk, Agnieszka    1694    LKS Park Starzenice      5.5  31.00  42.00
 36  Makielak, Hubert        1511    UKS Piątka Wieluń        5.5  31.00  40.50
 37  Wróbel, Kamil           1540    LZS Goniec Kluczbork     5.0  39.50  50.50
 38  Łukiewicz, Kaja         1703    LKS Stomil Bełchatów     5.0  36.00  46.50
 39  Bakalarczyk, Jolanta    1670    UKS Piątka Wieluń        5.0  36.00  46.00
 40  Wolniaczyk, Bartosz     1548    UKS Piątka Wieluń        5.0  36.00  45.50
 41  Kowalczyk, Mateusz      1421    LKS Park Starzenice      5.0  34.50  45.50
 42  Heliński, Marcin        1000    Wieluń                   5.0  34.50  45.00
 43  Miętkiewicz, Jacek      1600    UKS Smecz Konin          5.0  33.50  43.00
 44  Kosiński, Bartosz       1600    MUKS MDK Śródmieście Wr. 5.0  33.00  41.00
 45  Gdowski, Zdzisław       2000    LZS Goniec Kluczbork     5.0  32.00  41.50
 46  Spadliński, Eugeniusz   1600    SDK Wieluń               5.0  32.00  40.50
 47  Lange, Aleksandra       1395    LKS Stomil Bełchatów     5.0  31.50  42.50
 48  Jasiński, Damian        1600    LKS Park Starzenice      5.0  31.50  39.00
 49  Kruszyński, Michał      1600    UKS Jedynka Bełchatów    5.0  31.00  42.00
 50  Hałubiec, Przemysław    1000    SDK Wieluń               5.0  30.00  38.00
 51  Stępień, Marian         1600    LKS Park Starzenice      5.0  29.50  40.50
 52  Jasiński, Kordian       1600    LKS Park Starzenice      5.0  29.00  38.50
 53  Włodarczyk, Henryk      1600    SDK Wieluń               4.5  38.50  49.50
 54  Osiński, Emil           1750    KSz Piątka Skierniewice  4.5  36.00  46.00
 55  Madaliński, Jan         1800    UKS Jedynka Bełchatów    4.5  36.00  46.00
 56  Karleszko, Karolina     1600    PUKS Rodło Opole         4.5  36.00  45.50
 57  Miś, Adrian             1276    UKS Piątka Wieluń        4.5  34.50  44.50
 58  Żuchowski, Franciszek   1400    SDK Wieluń               4.5  33.00  42.50
 59  Jarosławski, Bartosz    1600    LKS Park Starzenice      4.5  32.50  41.50
 60  Pietrzak, Mateusz       1600    Łódź                     4.5  31.50  40.00
 61  Wesołowski, Tadeusz     2000    LZS Goniec Kluczbork     4.5  31.00  40.50
 62  Klos, Sebastian         1600    LZS Goniec Kluczbork     4.5  30.00  39.00
 63  Tołoknów, Adam          1400    LKS Park Starzenice      4.5  29.00  38.00
 64  Bakalarczyk, Jakub      1600    UKS Piątka Wieluń        4.5  29.00  38.00
 65  Siorek, Beata           1400    UKS Piątka Wieluń        4.5  28.50  36.00
 66  Jarząbek, Bogusław      1600    Krzyworzeka              4.0  36.00  46.00
 67  Czajka, Iwo             1400    M-GOK Gambit Ślesin      4.0  35.00  44.50
 68  Guzik, Natalia          1203    GOK Skomlin              4.0  34.50  44.00
 69  Stanowski, Mateusz      1600    LKS Stomil Bełchatów     4.0  34.00  43.50
 70  Walczak, Jakub          1600    Łódź                     4.0  33.50  43.00
 71  Jaskulski, Włodzimierz  1600    SDK Wieluń               4.0  32.00  40.00
 72  Pichlak, Agnieszka      1250    SDK Wieluń               4.0  30.50  39.00
 73  Górny, Arkadiusz        1600    Hetman Wierzchlas        4.0  30.50  37.50
 74  Szefer, Antoni          1800    SDK Wieluń               4.0  30.00  37.50
 75  Podkówka, Mirosław      1800    LZS Goniec Kluczbork     4.0  29.50  38.50
 76  Kaczorowski, Mateusz    1400    Bełchatów                4.0  29.50  37.50
 77  Woszczyk, Aleksandra    1250    Bełchatów                4.0  29.50  36.50
 78  Lesiak, Karol           1000    Knapy                    4.0  28.50  36.50
 79  Dobroszek, Martyna      1276    LKS Stomil Bełchatów     4.0  27.00  35.00
 80  Hochman, Mateusz        1400    UKS Jedynka Bełchatów    4.0  26.50  33.50
 81  Jarosławski, Marcel     1400    LKS Park Starzenice      4.0  26.00  33.00
 82  Bara, Aleksander        1400    UKS Jedynka Bełchatów    4.0  26.00  33.00
 83  Makielak, Dawid         1400    Hetman Wierzchlas        4.0  24.50  33.00
 84  Morka, Kamil            1400    Hetman Wierzchlas        4.0  24.50  32.50
 85  Horoszczak, Natalia     1250    LKS Stomil Bełchatów     4.0  20.50  28.00
 86  Erbert, Przemysław      1400    LZS Goniec Kluczbork     3.5  34.00  42.00
 87  Podyma, Błażej          1400    GOK Skomlin              3.5  30.00  38.00
 88  Stępień, Szymon         1400    Hetman Wierzchlas        3.5  26.50  34.00
 89  Żurawska, Martyna       1400    LZS Goniec Kluczbork     3.5  26.00  33.50
 90  Bakalarczyk, Zuzanna    1250    UKS Piątka Wieluń        3.5  23.00  30.50
 91  Łowicki, Mariusz        1400    LZS Goniec Kluczbork     3.0  29.50  36.50
 92  Pilarski, Patryk        1200    GOK Skomlin              3.0  29.00  38.50
 93  Haliżak, Marcin         1000    Wieluń                   3.0  29.00  36.50
 94  Budzyna, Sylwana        1400    UKS Piątka Wieluń        3.0  28.00  35.50
 95  Jarzębska, Natalia      1100    UKS Jedynka Bełchatów    3.0  27.50  36.00
 96  Olejnik, Maciej         1400    Wieluń                   3.0  27.00  33.00
 97  Sitna, Sylwia           1250    GOK Skomlin              3.0  26.50  34.00
 98  Jasiński, Jan           1600    UKS Piątka Wieluń        3.0  26.50  31.50
 99  Morka, Izabela          1100    Hetman Wierzchlas        3.0  26.00  32.00
 100 Nowakowski, Kacper      1400    UKS Piątka Wieluń        3.0  25.50  32.00
 101 Kopeć, Olga             1400    LKS Stomil Bełchatów     3.0  23.00  31.00
 102 Sobczak, Bartosz        1200    Hetman Wierzchlas        3.0  22.50  29.50
 103 Łażewski, Arkadiusz     1200    UKS Jedynka Bełchatów    3.0  21.50  30.00
 104 Gajewska, Karolina      1000    LZS Goniec Kluczbork     3.0  21.50  27.00
 105 Mikołajczyk, Artur      1400    UKS Piątka Wieluń        3.0  20.50  27.00
 106 Świątek, Igor           1400    Bełchatów                2.5  25.50  31.50
 107 Stanowska, Angelika     1400    LKS Stomil Bełchatów     2.5  23.50  32.50
 108 Jajczak, Katarzyna      1250    UKS Piątka Wieluń        2.5  22.00  27.50
 109 Ryng, Aleksandra        1100    UKS Piątka Wieluń        2.0  26.00  33.50
 110 Pazera, Błażej          1200    GOK Skomlin              2.0  24.00  31.00
 111 Kowalczyk, Aleksandra   1000    SDK Wieluń               2.0  23.00  29.50
 112 Kędzia, Natalia         1100    UKS Piątka Wieluń        2.0  22.00  29.50
 113 Jacaszek, Oliwia        1250    Hetman Wierzchlas        2.0  18.00  25.00
 114 Kawula, Aleksandra      1000    UKS Piątka Wieluń        2.0  16.50  21.00
 115 Poraszka, Pamela        1100    Krzyworzeka              1.0  19.00  23.50
 
 
Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_2973/