Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich

Tabela turniejowa

Mc   Zawodnik                FIDE    Klub           Pkt  MBuch  Zw  Buch  Progr

 1   Bednarek, Sylwester     2320    Ostródzianka   7.5  44.00   7  56.00  38.5
 2   Dudzinski, Pawel        2302    Otsz Ostrów    7.5  41.50   7  53.00  39.5
 3   Dudzinski, Piotr        2300    Otsz Ostrów    7.5  41.50   6  54.00  39.0
 4   Steczek, Marcin         2408    Hetman Konin   6.5  40.50   5  51.50  34.5
 5   Gradowski, Jacek        2137    Łódź           6.5  39.50   6  50.00  34.0
 6   Kowalczyk, Mariusz      1829    Starzenice     6.5  34.00   6  45.50  29.5
 7   Zychowski, Marek        1800    Częstochowa    6.0  34.00   6  43.00  29.0
 8   Kowalczyk, Rafał        2130    Starzenice     6.0  33.00   6  43.50  29.0
 9   Hryszkiewicz, Marcin    1782    Wyszków        6.0  32.50   6  41.50  29.0
 10  Rawicz, Karol           2269    Przemyśl       5.5  42.50   5  54.00  34.5
 11  Spodzieja, Krzysztof    2245    Gmina Opoczno  5.5  40.00   5  51.50  31.5
 12  Rakowiecki, Tomasz      2334    Łódź           5.5  40.00   5  50.50  32.5
 13  Walaszczyk, Witold      2199    Hetman Konin   5.5  39.50   5  50.00  31.5
 14  Wiesiolek, Krzysztof    2012    Tęcza Turek    5.5  34.50   5  43.50  29.5
 15  Hryszkiewicz, Michał    1805    Wyszków        5.5  34.50   5  43.50  27.0
 16  Gospodarczyk, Roman     1974    Poznań         5.5  34.00   4  42.50  30.0
 17  Maciejewski, Miroslaw   2292    Tęcza Turek    5.5  33.50   5  42.00  26.5
 18  Pieczewski, Szymon      1800    Gorzyce W      5.0  34.50   5  44.00  24.0
 19  Rosik, Jakub            1778    Otsz Ostrów    5.0  33.00   5  42.50  24.0
 20  Flis, Pawel             2017    Łódź           5.0  32.00   5  42.50  26.0
 21  Bubas, Łukasz           1951    ŁKS Łódź       5.0  32.00   5  40.50  23.0
 22  Snokowski, Marcin       1614    Gmina Opoczno  5.0  30.50   5  39.50  25.0
 23  Kozłowski, Marian       1800    Gmina Opoczno  5.0  28.00   5  37.50  18.0
 24  Żbik, Mieczyslaw        2000    Piast Sieradz  4.5  37.00   4  47.00  25.5
 25  Witkowski, Piotr        1000    Łódź           4.5  32.00   4  41.50  24.5
 26  Piaskowski, Piotr       1000    Łódź           4.5  30.00   4  38.00  20.5
 27  Pośpiech, Paweł         1630    Trójka Sieradz 4.5  30.00   4  38.00  19.5
 28  Walaszczyk, Wojciech    1800    Tęcza Turek    4.5  29.50   4  38.50  19.5
 29  Michno, Łukasz          1600    Hetman Konin   4.5  24.50   4  31.00  16.5
 30  Baczyński, Krzysztof    1000    Łódź           4.0  36.50   4  47.50  27.0
 31  Woźniak, Andrzej        1800    Wieruszów      4.0  35.00   4  44.00  22.0
 32  Ochman, Sebastian       1722    UKS 9 Sieradz  4.0  33.00   4  40.50  24.0
 33  Witczak, Zbigniew       1800    Tęcza Turek    4.0  30.50   4  39.50  18.0
 34  Wojciechowski, Mieczysł 1800    Gmina Opoczno  4.0  28.50   4  35.50  19.0
 35  Olenderek, Jan          1800    Tęcza Turek    4.0  27.50   4  34.50  19.0
 36  Białkowski, Adam        1901    Hetman Konin   4.0  26.50   4  36.00  20.0
 37  Hryszkiewicz, Tadeusz   1600    Wyszków        4.0  22.00   3  28.00  12.0
 38  Walaszczyk, Maciej      1800    Tęcza Turek    3.5  28.50   2  36.00  16.5
 39  Król, Marcin            1555    Smecz Konin    3.5  25.00   3  31.50  14.5
 40  Demski, Jan             1600    Hetman Konin   3.5  24.00   3  31.00  13.5
 41  Maśliński, Piotr        1800    Otsz Ostrów    3.0  33.00   3  42.50  22.0
 42  Kowalczyk, Agnieszka    1694    Starzenice     3.0  31.00   3  40.00  19.0
 43  Urbańczyk, Tadeusz      1800    Tęcza Turek    3.0  28.50   3  36.00  15.0
 44  Łancuncewicz, Andrzej   1800    Hetman Konin   3.0  28.00   3  36.00  15.0
 45  Polak, Damian           1000    Wyszków        3.0  26.50   1  34.50  17.0
 46  Pieczewska, Gabriela    1400    Otsz Ostrów    3.0  21.00   3  28.00  12.0
 47  Kaczorowski, Kacper     1000    ZSO Turek      3.0  21.00   2  26.50  12.0
 48  Haliżak, Marcin         1000    Starzenice     2.5  24.50   1  32.00  13.5
 49  Dolińska, Daria         1000    ZSO Turek      2.0  21.50   1  28.50   7.0
 50  Bednarek, Katarzyna     1000    ZSO Turek      2.0  20.00   1  26.00   7.0
 51  Sęk, Mateusz            1000    ZSO Turek      2.0  19.00   1  26.50   8.0
 52  Krzywoń, Leszek         1857    Polonia Przem. 0.0  31.50   0  40.50   0.0



Źródło: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_3277/final_standings&9.html