XXII Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego

Tabela turniejowa

 Mc  Zawodnik                Rank    Klub                     Pkt  MBuch. Buch. Zw.  

 1   Tazbir, Marcin          2513    Piotrków                 8.0  45.50  57.00   7  
 2   Kuzmicz, Krystian       2451    Pułtusk                  7.5  46.00  59.50   6  
 3   Bednarek, Sylwester     2333    Ostródzianka Ostróda     7.0  43.00  55.00   6  
 4   Sobaniec, Dominik       1859    LKS STOMIL Bełchatów     7.0  41.50  52.50   6  
 5   Sopur, Lech             2420    Zduńska Wola             7.0  41.00  52.50   6  
 6   Kieres, Tadeusz         2200    Kielce                   7.0  40.00  50.50   6  
 7   Skawinski, Arkadiusz    2299    KS Entropia Warszawa     6.5  44.00  56.00   5  
 8   Rawicz, Karol           2279    MKS Polonia Przemyśl     6.5  43.00  53.00   5  
 9   Osiński, Emil           1841    UKS Jedynka Bełchatów    6.5  42.00  53.50   5  
 10  Strączyński, Marek      1800    Częstochowa              6.5  41.00  49.50   5  
 11  Bargłowski, Filip       2347    UKS MDK Otwock           6.5  40.50  52.50   6  
 12  Skrzypczak,Tomasz       2004    Ostrowiec                6.5  40.00  50.50   6  
 13  Zielinski, Marek        2275    Łódź                     6.5  37.50  48.00   5  
 14  Kowalczyk, Mariusz      1898    LKS PARK Starzenice      6.5  36.00  47.50   6  
 15  Kowalczyk, Rafał        2171    LKS PARK Starzenice      6.5  36.00  46.50   6  
 16  Szmacinska, Grazyna     2181    Łódź                     6.5  35.50  46.50   6  
 17  Zychowski, Marek        1800    LKS Sparta Lubliniec     6.0  42.50  54.00   6  
 18  Strejczek, Dariusz      2152    ŁKS Szach-Centrum Łódź   6.0  40.50  52.00   5  
 19  Pietocha, Pawel         2119    UKS MDK Radom            6.0  38.50  49.50   6  
 20  Sosnia, Pawel           2090    Piotrków                 6.0  38.50  49.50   6  
 21  Strzelecki, Jerzy       2050    Opoczno                  6.0  37.00  47.50   5  
 22  Ochman, Sebastian       1722    UKS Dziewiątka Sieradz   6.0  37.00  46.50   6  
 23  Piaskowski, Piotr       1000    AZS Politechnika Łódzka  6.0  35.50  46.50   5  
 24  Kustal, Emilia          1677    Bełchatów                6.0  35.50  45.50   6  
 25  Babel, Waldemar         2200    Częstochowa              6.0  35.50  43.00   6  
 26  Plutecki, Grzegorz      2085    Strzałków                6.0  35.00  45.00   4  
 27  Szalek, Leszek          2000    Łódź                     6.0  34.50  43.00   6  
 28  Dalach, Andrzej         2005    Łódź                     6.0  33.50  43.50   6  
 29  Krolikowski, Marek      2000    Pabianice                6.0  32.00  43.00   6  
 30  Snokowski, Marcin       1800    Opoczno                  6.0  32.00  41.50   6  
 31  Kaukiel, Piotr          2194    Moszcenica               5.5  41.00  53.00   5  
 32  Baczyński, Krzysztof    1000    Łódź                     5.5  41.00  52.00   5  
 33  Bubas, Łukasz           1951    ŁKS Szach-Centrum Łódź   5.5  38.00  49.00   5  
 34  Waszczyk, Adrian        1600    Opoczno                  5.5  36.50  47.00   5  
 35  Mrozinski, Mateusz      1557    Piotrków                 5.5  35.50  44.50   5  
 36  Kozłowski, Marian       1800    Opoczno                  5.5  35.00  44.00   5  
 37  Matyszewski, Zygmunt    1000    Łódź                     5.0  38.00  49.00   5  
 38  Maciejczak, Andrzej     2000    Sieradz                  5.0  37.50  46.00   5  
 39  Zabłotny, Bruno         1800    Sieradz                  5.0  36.50  47.00   3  
 40  Błaszczyk, Paweł        1800    Strzałków                5.0  35.50  46.50   5  
 41  Cywiński, Jerzy         1800    Łódź                     5.0  35.50  44.50   5  
 42  Kruszynski, Krzysztof   1681    UKS Jedynka Bełchatów    5.0  35.00  45.00   5  
 43  Proszowski, Piotr       1600    Strzałków                5.0  35.00  45.00   5  
 44  Rykala, Monika          1837    Pabianice                5.0  35.00  44.50   4  
 45  Heinzel, Piotr          1538    Moszcenica               5.0  35.00  44.00   4  
 46  Kowalczyk, Mateusz      1421    LKS PARK Starzenice      5.0  34.50  45.50   5  
 47  Czarnecki, Maciej       1000    Konstantynów             5.0  34.50  44.50   5  
 48  Perlicjusz, Ryszard     1800    Piotrków                 5.0  34.50  43.50   5  
 49  Kempa, Piotr            1600    Strzałków                5.0  33.00  42.50   4  
 50  Koziel, Ryszard         2200    Częstochowa              5.0  32.50  42.00   4  
 51  Zięba, Piotr            1000    Gorzkowice               5.0  32.50  40.50   5  
 52  Gwóźdż, Dawid           1600    Moszcenica               5.0  32.00  42.00   5  
 53  Gajda, Jan              1800    Pawłowice                5.0  32.00  41.00   5  
 54  Górski, Marek           1800    Sieradz                  5.0  31.50  39.50   5  
 55  Rzepkowski, Jerzy       2000    PTC Pabianice            5.0  31.00  41.00   5  
 56  Kozłowski, Adam         1200    Opoczno                  5.0  31.00  39.50   5  
 57  Jaroniek, Dominik       1600    Moszcenica               5.0  30.50  40.00   5  
 58  Pawlikowski, Tadeusz    1600    Piotrków                 5.0  30.50  39.50   4  
 59  Stanowska, Angelika     1000    UKS Jedynka Bełchatów    5.0  30.50  38.50   5  
 60  Kruszyński, Michał      1600    UKS Jedynka Bełchatów    5.0  30.00  38.50   5  
 61  Jaroniek, Przemysław    1600    Moszcenica               5.0  29.50  38.00   5  
 62  Góźdź, Jerzy            1600    Bełchatów                5.0  29.50  36.50   5  
 63  Wysmyk, Kamil           1400    Moszcenica               5.0  29.00  36.00   5  
 64  Potapski, Jerzy         1800    Sieradz                  5.0  28.50  37.00   5  
 65  Kałużny, Aleksander     1800    Zelów                    4.5  38.50  47.50   4  
 66  Feliksinski, Tadeusz    1707    Pabianice                4.5  33.50  43.50   4  
 67  Szmacinski, Sławomir    1857    Łódź                     4.5  33.00  43.00   3  
 68  Szczotka, Andrzej       1600    Opoczno                  4.5  31.50  40.00   4  
 69  Rudecki, Bartosz        1600    Strzałków                4.5  28.50  38.00   4  
 70  Marciniak, Piotr        1400    Łódź                     4.5  26.50  35.50   4  
 71  Pilazy, Artur           1000    Mniszków                 4.5  26.00  34.50   4  
 72  Zięba, Grzegorz         1000    Gorzkowice               4.0  37.00  47.50   4  
 73  Zięba, Krzysztof        1000    Gorzkowice               4.0  34.00  43.50   4  
 74  Miazek, Maksymilian     1400    Łódź                     4.0  34.00  43.00   4  
 75  Madaliński, Jan         1800    UKS Jedynka Bełchatów    4.0  33.50  43.00   4  
 76  Krupiński, Konrad       1000    Mniszków                 4.0  32.00  42.00   4  
 77  Wójcik, Piotr           1600    Częstochowa              4.0  32.00  40.50   4  
 78  Wierzbicki, Damian      1000    Brzozanin                4.0  31.50  40.50   4  
 79  Wysmyk, Klaudia         1400    Moszcenica               4.0  31.50  39.50   4  
 80  Słomiński, Jan          1600    Pawłowice                4.0  31.00  40.00   4  
 81  Brzeźnicki, Maciej      1400    Łódź                     4.0  30.50  40.00   4  
 81  Twardowska, Angelika    1250    Pabianice                4.0  30.50  40.00   4  
 83  Ciura, Tadeusz          1600    Zelów                    4.0  30.50  38.50   4  
 84  Dmuchowski, Michał      1400    Tomaszów                 4.0  30.00  39.50   4  
 85  Gamrot, Kacper          1400    Moszcenica               4.0  30.00  38.00   4  
 86  Zabłocki, Igor          1400    Łódź                     4.0  30.00  37.50   4  
 87  Walczak, Jakub          1600    ŁKS Szach-Centrum Łódź   4.0  29.50  39.50   4  
 88  Barański, Dawid         1000    Brzozanin                4.0  28.50  37.50   4  
 89  Duda, Henryk            1600    Pabianice                4.0  26.50  35.50   4  
 90  Suma, Marcin            1400    Brzozanin                4.0  26.00  34.50   4  
 91  Zielonka, Mateusz       1400    Brzozanin                4.0  26.00  34.00   4  
 92  Zerka, Piotr            1000    UKS Jedynka Bełchatów    4.0  26.00  33.50   4  
 93  Balcerzak, Dawid        1000    Zelów                    4.0  25.50  31.50   4  
 94  Paluch, Justyna         1250    Brzozanin                4.0  24.50  32.00   3  
 95  Woźniak, Andrzej        1800    Wieruszów                3.5  37.50  47.00   3  
 96  Woszkowski, Stanisław   1600    PTC Pabianice            3.5  30.50  40.00   3  
 97  Duda, Jan               1200    Pabianice                3.5  27.50  35.00   3  
 98  Krzysztofik, Paulina    1000    Mniszków                 3.5  27.00  35.00   3  
 99  Hochman, Mateusz        1000    UKS Jedynka Bełchatów    3.5  25.50  33.00   3  
 100 Walas, Mateusz          1000    UKS Jedynka Bełchatów    3.5  25.00  31.50   3  
 101 Kopeć, Olga             1400    UKS Jedynka Bełchatów    3.5  24.50  32.50   3  
 102 Martynik, Wiktor        1000    Zelów                    3.5  23.50  30.50   3  
 103 Kopertowski, Adam       1400    Brzozanin                3.5  21.50  30.50   3  
 104 Horoszczak, Natalia     1000    UKS Jedynka Bełchatów    3.0  30.00  39.00   3  
 105 Stanowski, Mateusz      1000    UKS Jedynka Bełchatów    3.0  29.50  37.00   3  
 106 Horoszczak, Adam        1000    UKS Jedynka Bełchatów    3.0  28.00  37.50   2  
 107 Olszewski, Eryk         1000    UKS Jedynka Bełchatów    3.0  28.00  36.00   2  
 108 Szczotka, Błażej        1200    Opoczno                  3.0  27.00  34.50   2  
 109 Duda, Jakub             1200    Pabianice                3.0  26.50  35.50   3  
 110 Jarzębska, Natalia      1100    UKS Jedynka Bełchatów    3.0  26.00  33.00   3  
 111 Kuligowski, Nikita      1000    UKS Jedynka Bełchatów    3.0  25.50  32.50   3  
 112 Marczak, Oskar          1000    Zelów                    3.0  25.00  32.00   3  
 113 Rzeźnik, Cyprian        1000    Opoczno                  3.0  25.00  31.50   3  
 114 Łażewski, Arkadiusz     1000    UKS Jedynka Bełchatów    3.0  24.50  32.00   3  
 114 Waleszcyk, Zdzisław     1000    Zelów                    3.0  24.50  32.00   3  
 116 Andrzejewska, Aleksandr 1250    Moszcenica               3.0  23.00  31.50   3  
 117 Kieron, Wolter          1000    Opoczno                  3.0  22.00  29.00   3  
 118 Adamczyk, Filip         1400    Łódź                     2.5  25.00  34.50   2  
 119 Zabłocka, Marta         1100    Łódź                     2.5  24.50  33.00   2  
 120 Cholewiński, Szymon     1000    Łódź                     2.5  24.50  32.00   2  
 121 Rybak, Bartosz          1000    Zelów                    2.5  24.00  30.50   2  
 122 Dąbrowski, Jakub        1000    UKS Jedynka Bełchatów    2.5  23.50  29.50   2  
 123 Liwiński Eryk           1000    Zelów                    2.5  23.00  30.00   2  
 124 Chojnacki, Norbert      1000    Zelów                    2.5  21.00  28.00   2  
 125 Licznar, Piotr          1000    Czyżowice                2.5  21.00  26.50   2  
 126 Kiełbik, Tomasz         1000    Piotrków                 2.0  25.50  32.50   2  
 127 Tarka, Michał           1000    UKS Jedynka Bełchatów    2.0  21.00  27.50   2  
 128 Licznar, Jakub          1000    Czyżowice                2.0  20.50  27.00   2  
 129 Koch, Piotr             1800    UKS Jedynka Bełchatów    1.5  20.50  26.50   1  
 130 Koch, Zuzanna           1000    UKS Jedynka Bełchatów    1.5  19.50  26.50   1  
 131 Minol, Olgierd          1000    UKS Jedynka Bełchatów    1.5  17.00  24.50   1  
 132 Prajzendanc, Radosław   1000    UKS Jedynka Bełchatów    1.0  22.00  29.50   1  

Źródło:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_1524/index.html