XI Szachowy Turniej Pamięci Września

M-ceNrTytułNazwisko Imię R.FIDERankingKlubPkt.MBch.Bch.Prog.Grupa
11IMStrzemiecki, Zbigniew24212400MKS Polonia Warszawa7.545.0056.5040.0M
22FMRawicz, Karol22502300MKS Polonia Przemyśl7.541.5054.0037.5M
35kKowalczyk, Rafał21332200LKS Park Starzenice7.540.0051.5039.0M
412IOsiński, Emil18492000KSz Piątka Skierniewice7.042.0053.5038.5C14
533IMaciejczak, Andrzej02000Sieradz7.040.0049.5034.5S60
618IAdamczewski, Maciej17472000KTSz-W Kalisz7.036.0046.0033.0C14
78IKowalczyk, Mariusz19352000LKS Park Starzenice6.542.0054.0036.0M
84kSolnicki, Michał21452200MKS Polonia Warszawa6.539.0050.0036.5M
916IIFronczak, Sebastian17481800ŁKS Szach-centrum Łódź6.536.5047.0032.5M
1013IIZychowski, Marek18041800LKS Sparta Lubliniec6.044.5056.0038.0M
113FMKoćwin, Bartosz22262300Częstochowa6.040.5052.0034.0M
129IMarchewka, Jakub18952000Rudniki6.037.0048.5028.0M
1317IIOchman, Sebastian17481800UKS Dziewiątka Sieradz6.036.5047.0031.5M
1414INowakowski, Jan17972000OKSz Społem Opole6.035.5047.0033.0S60
1519IOsiński, Kamil17392000KSz Piątka Skierniewice6.035.5046.5033.0C14
1627II+Kwiatkowska, Agnieszka14781600UKS Rodło Opole6.035.5046.5028.5D14
1748IIIHałubiec, Przemysław01600SDK Wieluń6.035.5045.0030.0M
186I+Śnihur, Piotr20692100UKS Smecz Konin6.035.0045.5032.5C14
1911I++Rykała, Monika18541900PTC Pabianice6.033.5044.0027.0K
2021IFeliksiński, Tadeusz17032000PTC Pabianice6.033.5043.5029.0S60
2110I+Błaszkiewicz, Mateusz18692100ŁKS Szach-centrum Łódź6.031.5041.5026.0M
2232kBąbel, Waldemar02200Częstochowa5.539.5048.5033.5S60
2325IIKowalczyk, Mateusz15581800LKS Park Starzenice5.535.0045.5025.5M
2455IIIPiechociński, Wiktor01600SDK Wieluń5.534.5042.0025.0M
2567IVBrodacki, Rafał01400UKS Dziewiątka Sieradz5.533.0041.5023.0C14
2636IŻbik, Mieczysław02000Sieradz5.040.0049.5029.5S60
277kKozieł, Ryszard20252200Częstochowa5.038.5049.0028.5S60
2834IWesołowski, Tadeusz02000LZS Goniec Kluczbork5.038.0046.5029.0S60
2941IIBłaszczak, Karol01800SDK Wieluń5.037.5048.0030.0M
3024IIWolniaczyk, Bartosz15761800UKS Piątka Wieluń5.035.0046.5028.0M
3126IIMakielak, Hubert15141800UKS Piątka Wieluń5.034.5044.0025.0M
3223ISzynkler, Stanisław16512000OKSz Społem Opole5.034.0043.5029.0M
3343IISzefer, Antoni01800Pątnów5.034.0041.5026.0S60
3439IIWoźniak, Andrzej01800Wieruszów5.033.5043.5023.5M
3538IIBerezowski, Marian01800LZS Goniec Kluczbork5.033.0041.0025.0S60
3622IIKowalczyk, Agnieszka16581600LKS Park Starzenice5.032.5043.0027.5K
3729IIWieczorek, Michał13131800UKS Piątka Wieluń5.032.5042.0024.0C14
3837IWykrota, Jacek02000LZS Goniec Kluczbork5.032.5042.0024.0M
3940IIBakalarczyk, Jakub01800UKS Piątka Wieluń5.032.5041.5026.0C14
4044IIPrzeniosło, Zbigniew01800Częstochowa5.032.0039.5025.0S60
4173IVMiazek, Maksym01400ŁKS Szach-centrum Łódź5.031.5039.0021.0C11
4254IIIŻuchowski, Franciszek01600SDK Wieluń5.029.0038.0020.0C14
4330IIDobroszek, Martyna13081600UKS Jedynka Bełchatów5.028.5038.0022.0K
4449IIIJasiński, Kordian01600LKS Park Starzenice5.028.0035.5021.0M
4515IOlszowski, Andrzej17762000LZS Swornica Czarnowąsy4.536.5046.5030.0M
4631IIISiorek, Beata12111400UKS Piątka Wieluń4.534.5044.0026.0D14
4756IIIKowalski, Aleksander01600ŁKS Szach-centrum Łódź4.533.5042.0019.5C14
4828II+Guzik, Natalia13891600GOKiS Skomlin4.531.0040.5023.0D11
4950IIIMilewski, Antoni01600SzachMistrz Kalisz4.528.0037.0018.5C14
5088Stępak, Sylwester01000LZS Wydrzyn4.526.5034.5019.5M
5145IIJajczak, Katarzyna01600UKS Piątka Wieluń4.525.5033.5019.5D11
5235IGdowski, Zdzisław02000LZS Goniec Kluczbork4.037.0047.0026.0S60
5346IIIWalczak, Jakub01600ŁKS Szach-centrum Łódź4.036.5047.0025.5M
5483Nowakowski, Michał01000Częstochowa4.034.0044.5025.0M
5559IIIPichlak, Agnieszka01400SDK Wieluń4.034.0042.5021.0K
5647IIIJarosławski, Bartosz01600LKS Park Starzenice4.032.5043.0021.0M
5758IIIBakalarczyk, Zuzanna01400UKS Piątka Wieluń4.032.0042.0021.0D11
5870IVJasiński, Damian01400LKS Park Starzenice4.032.0041.0022.0M
5952IIIJaskulski, Włodzimierz01600SDK Wieluń4.032.0041.0021.0S60
6053IIIJasiński, Jan01600UKS Piątka Wieluń4.031.5039.5020.0C11
6142IITymrakiewicz, Tadeusz01800LZS Goniec Kluczbork4.030.0039.0021.0S60
6260IIIMikołajczyk, Marta01400UKS Piątka Wieluń4.030.0039.0019.0D14
6365IVJarosławski, Marcel01400LKS Park Starzenice4.029.5037.0018.0C11
6492Ptaszek, Sławomir01000Dąbrówka Dolna4.029.0037.5019.0S60
6551IIIWłodarczyk, Henryk01600SDK Wieluń4.028.0037.5015.0S60
6675IVRyng, Aleksandra01250UKS Piątka Wieluń4.027.0034.5015.0D14
6781Miazek, Andrzej01000Łódź4.026.5033.5017.0M
6864IVŚwiątek, Kamil01400GOKiS Skomlin4.025.0032.5018.0C11
6974IVPtaszek, Miłosz01400OKSz Społem Opole4.025.0032.5016.0C11
7066IVLemański, Michał01400GOK Czarnożyły4.024.5031.5016.0C14
7120IŁukiewicz, Kaja17291800LKS Stomil Bełchatów3.536.0046.5025.5K
7272IVZabłocki, Igor01400ŁKS Szach-centrum Łódź3.531.5039.5017.5C11
7357IIIMichalak, Kamil01600UKS Dziewiątka Sieradz3.528.5036.0018.5C14
7461IIIBudzyna, Sylwana01400UKS Piątka Wieluń3.526.5033.5016.0K
7563IIITwardowska, Angelika01400PTC Pabianice3.030.5039.0017.0D11
7668IVMikołajczyk, Artur01400UKS Piątka Wieluń3.028.5035.5015.0C14
7762IIIKędzia, Natalia01400UKS Piątka Wieluń3.027.0035.5018.0D11
7871IVPodyma, Błażej01400Krzyworzeka3.026.5033.0015.0M
7982Drop, Kamil01000Krzyworzeka3.025.5032.5010.0C14
8069IVKliber, Filip01400KTSz-W Kalisz3.025.0031.5012.5M
8177IVKawula, Aleksandra01250UKS Piątka Wieluń3.024.0029.5012.0D14
8287Duraj, Paulina01000Stowarzyszenie Pokój OPP3.022.5029.0013.0D14
8385Wrzosek, Alexander01000Stowarzyszenie Pokój OPP3.022.5029.0011.0C14
8479VSztuka, Jakub01200UKS Piątka Wieluń3.021.5029.009.0C11
8586Duraj, Izabela01000Stowarzyszenie Pokój OPP3.020.5026.0010.0D14
8691Sitny, Adam01000Krzyworzeka3.020.0026.0011.0C14
8793Kucharski, Kamil01000Stowarzyszenie Pokój OPP2.525.0033.0015.5C11
8884Wuczkowski, Wiktor01000Stowarzyszenie Pokój OPP2.023.0030.0010.0C11
8990Woźniak, Karol01000SP Jakubice2.022.5029.0010.0C14
9080Duraj, Emilia01000Stowarzyszenie Pokój OPP2.022.5029.007.0D11
9176IVFrycze, Klaudia01250AS Jakubice2.020.0025.506.0D14
9278IVKędzierska, Kinga01250GOK Czarnożyły1.024.5030.507.0D11
9389Golańska, Edyta01000Krzyworzeka1.019.0024.506.0D11